[quote name='ata']Gonia dzieki....a na tym drugim zdjeciu bylo widac jaki ma smiesznie owlosiony ogon......mysle, ze przy odpowiedniej opiece bylby zniego niezly puchacz.....[COLOR=red]widac, ze na nozkach brakuje mu wloskow, sa takie... wytarte[/COLOR]..........................piekna psina............................:)[/quote]
:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:a mi sie wydaje ze to ciotka Gonia postarala sie o to wytarcie wloskow nozyczkami-czyli male strzyzene bo robily sie tam niezle koltuny:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: