Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Asiaczek']Dobrze, że chociaz w Rzeszowie się zobaczymy... A w Trencinie będziesz z amstafem czy whipetką? Pzdr.[/quote] Z Amstaffem i Sznaucerami Średnimi. Z Whippetką raczej nigdzie już nie będę. ;) [quote name='bila1']nieatrakcyjna piłka? coś takiego nie istnieje:razz: jak można przysypiać mając piłkę pod nosem???:icon_roc:[/quote] Owszem, istnieje, jak ma się jeszcze kilka innych pudełek zabawek... :lol: po prostu, tenisowa jest fe, i już. Inne są jak najbardziej OK. :loveu: Wśród nich góruje pilka Hiltona Funny - niezniszczalna, ale nie twarda. Idealna.
  2. [quote name='Asiaczek']Ja tez jestem w Trencinie! Zarówno w Rzeszowie, jak i w Trencinie jestem w sobotę. A Wy? Pzdr.[/quote] Aghrr, skaczą te posty, dopiero zauważyłam. W Rzeszowie w obydwa dni ;), natomiast Trencin - niestety niedziela. :( Wtedy jest II i III grupa. [quote name='Asiaczek']Podziwiamy wyjątkowa sesję! Może trzeba piłeczkę czyms smakowitym wysmarować z lekka? Pzdr.[/quote] Myślę, że nie ma sensu. Są inne ciekawsze zabawki. 8) [quote name='Asiaczek']A możesz wstawić tę fotkę "normalną"? [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000015.JPG[/URL] Pzdr.[/quote] Niestety, zapisywałam teraz oryginały jako pomniejszone i obrobione - toteż nie mam.
  3. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000011.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000012.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000013.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000014.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000015.JPG[/IMG] the end. ;)
  4. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000006.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000007.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000008.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000009.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000010.JPG[/IMG]
  5. Ta sesja jest wyjątkowa :lol: Bo Megi niełatwo na piłkę tenisową nakręcić, widocznie jest mało atrakcyjna. :lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000001.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000002.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000003.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000004.JPG[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/199992/00000005.JPG[/IMG]
  6. Oczywiście, będę! :lol: jak się uda to najpierw Trencin w styczniu.:)
  7. Dziękuję za życzenia! :calus: [B]Asiaczku[/B], sama sobie taki prezent zrobiłam, kupując go. :lol: a póki co - robiłam ostatnio świąteczne porządki na komputerze :evil_lol:, (bo ciągle jeśli go włączę, to pracuję, i bałagan niemały..), znalazłam jakąś starą sesję piłeczkową, z czasów, jak jeszcze Fujak żył. A nie wstawiałam jej, bo mam same oryginalne zdjęcia, bez obróbek..
  8. A póki co życzenia dla Wszystkich. :) niestety z braku czasu tak na szybko robione, i najpiękniejsza to ta kartka nie jest... :lol: ale z głębi serca. :) [IMG]http://i40.tinypic.com/1qlmiq.jpg[/IMG]
  9. Dzięki Dziewczyny :) pierwsze zdjęcia jak podepniemy Iwonki kit-a :eviltong:
  10. Chyba mogę już oficjalnie napisać :) mamy nowego członka rodziny....:lol: nazywa się Nikon D70s :loveu: Samo body póki co, niedługo będzie przypływ gotówki, to kupię i szkiełka.:loveu: i galeria ruszy pełną parą :)
  11. [quote name='RCookie']Podziwiam Cię za cierpliwość, ja mam po dziurki w nosie bebrania się w html'u i dociekania co i jak zrobić, żeby strona wyglądała tak, jak to sobie wyobrażam :lol:.[/quote] Ojj moje początki to była masakra.....chociaż stać mnie było na lepszą grafikę, musiałam robić bardziej prymitywną, bo nie umiałam do bardziej zaawansowanej html'a dopasować.. ogółem więcej wkurzania się niż pracy...:evil_lol: teraz jak już wiem co i jak, to łatwo mi to przychodzi, no i przede wszystkim uwielbiam to bebranie się w tym. :loveu: I chcę z tym związać moją przyszłość. :)
  12. [url]http://i43.tinypic.com/117urrc.jpg[/url] oo nowy adres coypte-ugly.pl .... skąpisz tymi zdjęciami 8)
  13. [quote name='bila1']pies piękny, lecz do lisa niepodobny:evil_lol:[/quote] Myślę, że jakieś podobieństwo by się znalazło...:lol: Jak już Iwona zaczęła, to napiszę teraz i resztę. :eviltong: nowa szata graficzna Diamond Staff - [URL="http://diamondstaff.pl/"]www.diamondstaff.pl[/URL] i dwie kartki świąteczne [URL="http://design.cambel.pl/images/kartki/fullhouse.png"] [IMG]http://design.cambel.pl/images/kartki/fullhousem.png[/IMG][/URL] [URL="http://design.cambel.pl/images/kartki/zgrabskiego.png"] [IMG]http://design.cambel.pl/images/kartki/zgrabskiegom.png[/IMG][/URL] [SIZE=1][COLOR=Navy]kliknij w miniaturę, aby zobaczyć powiększenie[/COLOR][/SIZE] niestety tak to bywa, że szewc boso chodzi, tak i ja jeszcze naszej kartki z życzeniami dla Was nie przygotowałam, ale jutro coś wykombinuję. ;) i jestem w trakcie tworzenia strony dla Hodowli sznaucerów średnich p&s. :)
  14. [quote name='RCookie']A może Mikołaj został zeżarty? :eviltong: [/quote] HA! :diabloti: no co Ty przecież Kici jest taaaki zrównoważony i posłuszny. :loveu:
  15. :loveu::loveu::loveu::loveu: szkoda, że tak mało wyszło tych ujęć...szaleniec....:lol:
  16. Ogromne [B]GRATULACJE[/B]!!! Dzieciaczki prześliczne! :loveu: Niech się zdrowo chowają!
  17. nice :loveu:
  18. [quote name='Nera-']Dominisia dziekuje :loveu::loveu::loveu: My własnie ze spaceru wrocilysmy- Nera sie wyganiala ale teraz kuleje :placz: Czy mogla sobie wyziębic jedna lapke?[/quote] Pewnie sobie przesiliła łapkę.. [quote name='Nera-']Ahh dzisiaj cudowny dzien- akurat wolne, akurat spadlo sporo sniegu to cos idealnego dla nas- duzo spacerow i duzo sniegu :razz::razz::razz: Zapewne beda fotki z dzisiaj ze sniegowej zabawy ;)[/quote] I gdzie te fotki ? :razz: [QUOTE]Doszedl nasz wymarzony pierwszy i... niejedyny rogzik w Nerowym zyciu- RCookie dziekuje za odsprzedanie tego cuda :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Miałaś inne zdanie o Rogzach. :eviltong:
  19. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Moze jej sie marzy zima ? Bo mi sie marzy taka biało - snieżna i puchata :loveu:[/COLOR][/B] [/quote][quote name='bila1']proszę - jest za oknem zima! biała, śnieżna i..................... chlapciowata:evil_lol: (póki co)[/quote] Widzisz Ewciu, mówisz - masz! Może nieco cieplejsza wersja, niebardzo puchata, ale mam nadzieję, że wkrótce będzie zimniej... [quote name='Iwona1984'] zobaczycie za rok dwa Kamila bedzie miec asta :razz::razz:[/quote] No jasne....za rok to wychodzi....4. 4 ASTy.
  20. Piękna ta kartka. :loveu: Dziękuję za e-maila. :)
  21. Wymiękaaaaaaam..:mdleje: :mdleje: przecudowne zdjęcia, a przede wszystkim modele na nich!!!
  22. Piękne imiona! Takie lubię najbardziej. :loveu:
  23. Śnieżynka to 4, a ja napiszę [COLOR=Red][B]PIĘĆ[/B][/COLOR].
  24. Asiaczku, życzę zdrówka. I czekam cierpliwie na foteczki z wizyty... Gratuluję także 1700 stron! :multi:
  25. Pańcia czornego Konga zabrała, to co mu się dziwić.. :roll: czymś się bawić musi. :loveu:
×
×
  • Create New...