-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łojojoj, jakiego masz śliczniastego kota :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nera, Ty masz skórę, a nie ..tłuszcz :cool3: Jak anorektyczka być wygladała bez dodatkowych 10 kg. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Chuda strasznie, musimy ją podtuczyc... Bo Sylwus wpadnie w jakies złe choroby :([/quote] Mogę jej dać parę swoich kilogramów :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Jakie oczka :loveu: Daj mi jedno!:cool3: Nabijać? O co Ci chodzi Psiula... -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Długie dość :cool: Ale i ciekawe, poparte przykładami. Dobra, zabieram się za pisanie. -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No niby tak :D W koncu od dwoch lat mieszkam "przy ulicy...", ale co z tego - tutaj dookola koope wiesniakow, wiec i my zostanmy wiesniakami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Kocham się uwieśniaczać :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Nerul']Sklep z Azulowymi fotkami xD Nieźle bys Gosia zarobila xD[/quote] M...to dobry pomysł :cool3: A zebraną kasę na RSOZ oddać xD -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ale...Ale Aneta... :cry: Ja ją tak lubię, taka ładna :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Nera, wpisz PIN :evil_lol: [SIZE=1]A potem łap, i mamy kartę Nery :cool3:[/SIZE] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='psiulka']Jest moja bo ja widziałam Azulkę, a nie Ty. I Kropka. Prawda Gosiu, że moja? :loveu: :loveu: [/quote] Ale ja pierwsza powiedziałam, że biorę :cool: xD -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images20.fotosik.pl/347/86c6f65b8b6de523.jpg[/IMG] To też już idzie do druku :loveu: xD Czyli biorę, tą co dałam przedtem, i tą :loveu: Dziękuję :cool: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images21.fotosik.pl/292/8108d835f142a2b7.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [quote]Ino wspominaj, ze to takiego wiesniaka ze Slociny psina ;-)[/quote] Gosia, dobiłaś mnie, przecież Słocina to już Rzeszów...chyba :razz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] My mamy taką smieszna sytuacje z jedna hodowla, bo kiedys bylam zainteresowana szczeniakiem u nich, ogloszenie okazalo sie nieauktalne, wiec zrezygnowalam calkiem, bo potem kasy juz nie mialam. A Pani hodowczyni co jakieś święta to wysyla nam kartki i zapowiada kolejny miot szczeniat. :evil_lol: :evil_lol: [/quote] No to nieciekawie :lol: Psiula, nie odgapiaj, ta fota jest MOJA :cool: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Rinuś'][COLOR=DeepSkyBlue][B]a gdzie jest Pańca naszej Figuśnej co ?? :mad:[/B][/COLOR][/quote] E...Rinuś, chyba nawiała przed nami :oops: a my tu, jak te dzieci, bez podopiecznych szalejemy :multi::lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Nooo, to już mam co wywoływać! :cool: Ta 1 fota :loveu::loveu::loveu: Aaa, porywam ją, nie zważając na prawa autorskie :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Hm..powiesić na tablicy, czy może w antyramie nad łóżkiem? Aza byłaby moim bożkiem, zamiast obrazka z komunii :cool2: Nera, mówiłam, że napisz. Zawsze taka odważna, a teraz... xD -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Uła, ale tych fot, bosko :loveu: Więcej, więcej :cool3: xD -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dzień Dobry :) Uwaga, Cambel nadciera na Galerię Azy :D Piękna ta Twoja suńka, Gosiu. :loveu: Zarażam się fetyszem Nery - wywoływaniem i przyklejaniem na ścianie zdjęć Figi, toteż to samo zrobię z Azulką:multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No i co Ty chcesz. :roll: Masz cudowną sucz :loveu: :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a'][B]Echh moj dalmasek mimo ze podrobka poczul sie urazony. :placz:[/B] Gadulca do Kingi mam, ale ona rzadko siedzi.[/quote] Bu..A to dlaczego? Pokaż mi Waszą galerię :cool3: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
A będzie Ci się chcialo czytać? :cool3: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
ja woolno czytam, a to 7 rozdział :eviltong: Tylko tak przeglądnęłam Ale podrozdziały są takie: [B] Wsłuchać się w przyszłość[/B] -tu przykłąd, jak pies ratuje kobiecie życie, poprzez zatrzymanie jej wcześniej, przed drzewem, któro ma się zaraz wywrócić, jest tu o dobrym słuchu psów, bp. że Bernardyny słyszą delikatne dzwieki dochodzace spod śniegu itp. [B]Zmysł sejsmiczny[/B] - o tym, że psy wiedzą, kiedy nadejdzie np trzesienie ziemi, jeden z przykładów: 8 psów po ukonczeniu egzaminu 1 stopnia poszłuszenstwa, nie chciało wykonać nawet komenty "stój", były "podniecone", roztrzęsione, a 13 godzin póznie, w ich miejscowości od\było się wielkie trzęsienie ziemi (o sile 6,8 w skali Richtera). Psy słyszą infradzwięki, już długo przed katastrofą. [B]Psy przepowiadają nieszczęscie [/B]Tu o naszych kochanych duszkach. Pisze, że psy potrafią wyczuć, że ktoś umrze. Sa tu przykłady, różne, np o tym, że pies będąc na dworze, wyczuł, że starsza kobieta w domu umiera... [U][SIZE=3]Jezeli chcecie, mogę przepisać ten podrozdział cały[/SIZE][/U] [B]Przewidywanie powrotów[/B] No to na pewno każdy z Was doświadcza, posy wyczuwają, kiedy ma wrócić własciciel. [B]Patrzenie na odległość [/B]O tym,. jak psy wyczuwają nastrój własciciela. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
O Figo najdroższa, najpiękniejsza Dalmatyńska Suczko na Podkarpaciu..! :loveu: Nera, doibrze? xD -
Mnie to obojętne, dopasujcie się ludzie z psami, bo mnie dojazd nie robi problemu :)
-
Wiesz, na Twoim miejscu zamiast kupować Lenie nowe akcesoria, zbierałabym na leczenie Frytki...Może prędzej rodzice zgodziliby się wtedy..No ale to już nie moja sprawa, lepiej nie będę się mieszać.