Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Bosko :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Ten pies nawet nie próbował wejść do środka...Zachowywał się, jakby chciał stamtąd uciec, próbował się przeciskać przez kraty...Nie wydaje mi się, że ot tak, na chwilę go zamknęli na balkonie..
  3. No tak...Mam nadzieję, że dzisiaj, choć raz nie zapomnę :roll: Ciekawe, kto wygra :cool3:
  4. Witam :) Widzę, że majówka się udała :eviltong: Piękne foty :loveu: Ale Fancie do twarzy w tej biedronkowej obróżce :loveu:
  5. Przeczytałam cały temat, jestem pod wrażeniem... Mnie jeszcze na szczęscie nigdy nic podobnego nie spotkało...Natomiast wolę nie myśleć, jakbym zareagowała, gdybym nagle zobaczyła coś "nadprzyrodzonego"... Co do psów, to jestem święcie przekonana, że (tak jak już ktoś pisał), mają jakiś 6 zmysł...:razz:
  6. To okropne...:-( Pies jest narażony (jak już było pisane wcześniej) na wszystkie np. zmiany pogodowe...Mam nadzieję, że zacznie szczekać coraz głośniej, i dopominać się o swoje prawa! :lol: Kiedyś też widziałam taką sytuację na pobliskim osiedlu.. Pies natomiast nie przebywal stale na balkonie, lecz najwyraźniej był tak karany...Kiedy tamtędy szłam, zobaczyłam jak został dosłownie wypchnięty na balkon...Na szczęscie w drodze powrotnej już o nie było..Dziwne ludzie mają metody karania..
  7. Ta suńka jest pzecudna, te pręgi :loveu: Kto ją tak skrzywdził ;( Jest taka wychudzona... Drzalka, super by było, gdybyś mogła ją wziąć ! Trzeba tylko zgody rodziców:)
  8. Mhm, Paulina jak coś to jak nie masz z kim iść, to mogę się wybrać z Tobą...Tylko dawno tam nie byłam, i nie pamiętam nawet jakim numerem autobusu tam dojechać :roll:
  9. Cambel&Megi

    Rzeszów

    No Drzalka, super, 12 maja, o 12. Mnie pasuje...Jak już wcześniej było pisane, na Baranówkę IV, tam na pętlę można dojechać 18, 19.
  10. Nie ma to jak praktyka ludzi znających się na danym temacie :) Żadna książka nie ujmie tego wszystkiego tak dobrze...A na Corena to się doczekać nie mogę...
  11. Może i moja widza o psach największa nie jest, ale znam podstawy...I cały czas ją powiększam, np. poprzez czytanie róznych topików na DGM :) Co do psiej psychiki, to właśnie czekam na książki - Tajemnice psiego umysłu, Trudne tematy. Nie wzięłabym psa, jeśli nie miałabym o tym jakiejkolwiek wiedzy, to nieodpowiedzialne...
  12. [quote name='kofee']Jak w każdym konkursie - te oceny są bardzo subiektywne. Ale fajnie popatrzeć jak bardzo ci właściciele sa związani ze swoimi psami.[/quote] Popieram :)... Jestem zachwycona tym, jak te psy są oddane swoim Panom, jak posłusznie wykonują ich polecenia....
  13. [quote name='Eriu']No, ona jakaś dziwna ;). Jak mnie się coś nie podoba, to ona się tym zachwyca.[/quote] No dokładnie..:lol: Tak szczerze mówiąc, (nie chcę jej obrazić), to przypomina mi taką "słodką" Paris Hilton, i jakby wogóle się na tym nie znała... Jakiś zwykly człowiek, który ocenia tylko po tym, czy podoba mu się dane "widowisko".
  14. Ale ja o tym doskonale wiem... :) U mnie cała rodzina, to 2 osoby - moja mama i ja... Ja już od niepamiętnych czasów chciałam psa, coraz poważniej rozmawiałam o tym z mamą, i ona zgodziła się... Jest zdecydowana na psa, tylko narazie nie mówi o "niczym konkretnym". Kiedy pokazałam jej Sarę, ona bardzo jej się spodobała, i wie, jak bardzo na tej suczce mi zależy... Mogłabym już wziąć psa, tylko potrzebuję jeszcze przygotować na niego dom...Teraz to nawet nie wiem, gdzi położyłabym w swoim pokoju legowisko... :roll:
  15. [quote name='Kori']super - ogladałam ostatnio - [B]przez przypadek[/B], ale przypadł mi do gustu. Taki "wdzięczny" ten programik.[/quote] Ja oglądam własnie zazwyczaj jak trafię...i to zawsze jakieś powtórki. Program jest wg mnie bardzo ciekawy :) Najbardziej lubię te pokazy agility... Muszę przyznać, że nie bardzo podoba mi się ocenianie tej kobiety z mopsem...
  16. Witajcie :cool3::cool3: Co tam u Was Drzalka&Lena? Ale Dogo przyśpieszyła, przestała ślimaczyć, teraz jest jak...chart na wyścigach :cool3:
  17. Ooo widzę, że faktycznie przestało mulić! Nareszcie admini zaczęli coś działać :) Ale nie zbiegajmy z tematu :eviltong: Właściwie to ja jestem w 100% na Sarę zdecydowana, moja mama nie mówi nie :cool3: Ale właściwie to narazie mało się na temat "pies" wypowiada... xD
  18. Witajcie :) :) Ooo, faktycznie, Dogo działa sprawnie, Admini wreszcie zaczęli działać :D AgnieszkaPPP idziesz z Almą na spacer z dgm? Jeszcze nie wiem kiedy, o w sumie to ja zaproponowałam dopiero, ale myślę, czy nie tam, gdzie byłyście z Drzalką (Baranówka - staw :razz:) Jak coś, to chyba wiesz, gdzie szukać tematu o spacerach xD Pozdrawiam
  19. Cambel&Megi

    Rzeszów

    No własnie...Coś ostatino się to "zacofało" ;( Może się gdzieś wybierzemy? ;) Myślę, że u Nerula, jak się wcześniej umawialismy, ale nie wypaliło, byoby dobrze. Baranówka IV - pola. Jest tam bardzo dużo miejsca, psy mają się gdzie wybiegać, do tego jest stawik :D Kto chętny? Ja narazie bez psa, ale za jakiś miesiąc się to zmieni!! ;)
  20. Witam :D Wow! Świetny ten Wasz tor :razz: Mam nadzieję, że Nuka dobrze sobie z nim będzie radzic :D
  21. [quote name='Psiara&Nusia'] Mam nadzieję, że po zaadoptowaniu suni będziesz nas informowała na bieżąco o tym, co u Niej słychać. Liczymy na to wszyscy :razz: Pozdrawiamy![/quote] Ależ oczywiście, że będę :cool3: Jakoś się z Panią Grażyną nie możemy chyba na gg spotkać.. Chyba, że Jej na komputerze wogóle nie ma, bo tutaj się też nie odzywa, a tu wszyscy ciekawi, co u Sary :loveu:
  22. [quote name='Mada:)']Narazie mogę Ci obiecać, że gdy tylko małą spotkam, to pozdrowię ją od Ciebie :loveu: i pogłaskam hehe.... Życzę udanych negocjacji z mamusią :razz:. Powiedz jej, że cała dogomania czeka na jej zgodę, może wtedy, gdy dowie się, ile osób popiera twoją decyzję, to zapadnie to długo oczekiwane słowo ''TAK - zgadzam się !'' :eviltong: Cóż ja tu będę więcej bazgrolić :evil_lol: - życzę powodzenia ! a Ty nie dziękuj, aby nie zapeszyć. :cool3: [B][U]Pamiętaj ![/U][/B] - podjęcie decyzji o posiadaniu prawdziwego przyjaciela, czyli psa, jest najpiękniejszą decyzją w życiu człowieka ![/quote] Tak, Madziu, pozdrów ją ode mnie bardzo serdecznie i wytarmoś :loveu::loveu: Cała Dogomania mówisz? [quote]Użytkownicy: 24266[/quote]Ojoj, to mama zgodzi się na 10 psów :eviltong::eviltong: No dobrze, nie dziękuję :) [quote] [B][U]Pamiętaj ![/U][/B] - podjęcie decyzji o posiadaniu prawdziwego przyjaciela, czyli psa, jest najpiękniejszą decyzją w życiu człowieka ![/quote] Oj zaczynam tego doświadczać :loveu::loveu:
  23. Uła...Madzia, zazdroszczę :loveu: Chciałabym już zobaczyć cudeńko :calus: Z tego co mówicie, Ty, Pani Grazyna, charakter Sarcia ma boski :loveu: Mama się zgodzi, ja to już widzę :eviltong: Tzn. jak tak coś o niej mówię, i wogóle, to nigdy nie zaprzecza, nie mówi nie...co u niej oznacza raczej tak :cool3: Zobaczymy co powie za rok, kiedy pies już będzie, założę się, że za nic go nie będzie chciała np. oddać..Wtedy się przekona, co znaczy psia miłość:multi:
  24. [quote name='gabryska']Słyszeliście o tej książce? Rzucam linka : [URL]http://www.galaktyka.com.pl/index.php?command=4&cathegory=15&id=240[/URL] Zapowiada się ciekawie, chociażby ze względu na autorkę :] W sprzedaży dostępna od jutra[/QUOTE] Faktycznie, ciekawie się zapowiada, cena też nie jest zbyt wygórowana, biorąc pod uwagę dodatkową płytę z filmem ;]
  25. Dzień Dobry :cool3: Jeszcze mnie tu nie było, ale przejrzałam galeryjkę, Nusia piękna :loveu::loveu: Macie bardzo fajny tor Agility :) [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7630/88828327ln0.jpg[/IMG] Jaki nosek kochany :loveu::loveu: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/8250/14425244kd9.jpg[/IMG] Jakie zainteresowanie informatyką, może za kilka miesięcy będzie najlepszym np. Designerem w sieci? :eviltong::eviltong: Pozdrawiam ;)
×
×
  • Create New...