-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mnie tam się nie znudzi pisać :evil_lol: Będę Twoją zmorą galeriową, i będę Ci się śnic po nocach :evil_lol: Figaa, przyjedź do nas :loveu: Mam nadzieję, że chociaż na rzeszowskiej będziesz ? :cool3: [quote]Niepodobna WO GÓ LE xD jak cie widzialam to poprostu inna Figa[/quote]Dokładnie, zupełnie inna :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ooo foteczki :loveu: Ale fajnie psina skacze :cool3: To na serio Ty na tej focie? :cool: Niepodobna jesteś do siebie :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Bry wszystkim :multi: Martynko dwa koty i pies to jeszcze nie ZOO. Mi rodzice nigdy nie pozwoliliby na drugiego psa :eviltong: A Ty podobno się rozgladasz :razz: Ilonek, kratoflu bezczelny :mad: Za to nieodpisywanie mi się obrażam, o :placz: A do 500 jeszcze dłuuuuga droga :-P[/quote] Sylwia zawitała w swojej galerii :multi: :evil_lol: z naszym tempem już niedługo do 500 xD Co tam ? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Dobijemy do 500 za niedługo :multi: :multi:[/COLOR][/I][/quote] Z takim tempem to na pewno :evil_lol: -
Witam :-P Paulino, czy mnie jeszcze pamiętasz? :loveu: Ja często tu do Was zaglądam, ale jakoś ciągle nie mogłam zabrać się, żeby napisać.. Gufiś jak zawsze piękny, a nawet...piękniejszy ;) Śliczne Ci foteczki wychodzą! Pozdrawiam
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ilona, co się dzieje? Czemu tak smutasz? Gosiu, udało mi się podłączyć komórkę do kompa ;) Zaraz dam Ci foteczki z wycieczki, tylko pomniejszę .. -
Musisz mi pożyczyć tą kartkę z 1 lekcji gitary :cool3: Paa Słonko :loveu:
-
Bardzo zabawne Aneta xD Sama jak dziecko :cool3: Tzn jak my xD Niby rok starsza ale poziom umysłu ten sam :roflt: Ilona, gdzie te foty ? :cool:
-
[quote name='Nerul']Hmmm od wakacji jak ty szlaś do 2 klasy podstawówki a ja do 3 xD Ja bylam na twojej komuni i rocznicy a ty na mojej rocznicy... Ile to juz lat? 5 O.O[/quote] Ej ja pamiętam jak byłam u Ciebie na rocznicy :cool3: I te nasze kluby (np. nielubienia pewnej wiedźmy - próg śmierci xD) itd.. Kurde, ale czas szybko leci... Psiul, nie smutaj xD Cię też lubimy ;) I czekamy na foteczki xD
-
[quote][I][COLOR=royalblue]Moje :razz:[/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][COLOR=Black]NIE! Anecik jest tylko mój :calus: Calutki ^^ Aneta, ile to już lat 'razem' ? Tyś mój Miś, a ja Twoj kotek ^^ [/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I]
-
[quote][I][COLOR=royalblue]Nera kiedy się zjawisz, Słońce Ty moje :loveu:[/quote] [COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/I][COLOR=Black]A właśnie, że moje![/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I]
-
[quote name='Nerul']No ale wiesz poza zdjęciami mozna tez inne rzeczy xD Np. cos o wystawach no bo wiemy ze Kiara jest wystawowa psina to trzeba sie dowiedziec jak jej idzie ;)[B] W przyszłosci dobijecie razem Championa xD[/B][/quote] W to nie wątpię :p No właśnie, Wiza, może opowiedz coś o Waszych ringowych wyczynach :lol:
-
U nich to wszystko przejdzie :evil_lol: Wiza i tak już dużo zdjęc daje ;)
-
Witaj Dygotko :) Ja Twoje suńki znam już z innego forum, pewnie się domyślasz skąd...Nesca i Dygotka jak zawsze piekne :loveu: [quote][FONT=Times New Roman]Pozdrawia właścicielka chińskich złośnic i przyszła posiadaczka rosyjskiego dżentelmena (borzoja) ;-)[/FONT][/quote][FONT=Times New Roman] [FONT=Verdana]Co ja słyszę? Zagości u Ciebie Borzoi? Gratulacje! ;) Pozdrawiam [/FONT] [/FONT]
-
Przepraszamy :oops:
-
[IMG]http://images22.fotosik.pl/134/0ec808422ff05aa6med.jpg[/IMG] Misiaczki dwa :loveu:
-
Ooo Dygotka ;) Masz galerię swoich grzywek ? :loveu:
-
Właśnie, Goldiśś wbijaj na rzeszowską :loveu: i pokaż foty kotów ! ;)
-
[quote][I][COLOR=royalblue]Zdjęc mam duuuuużo z wczoraj :multi:[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=royalblue][COLOR=Black]Daaaaj! :) [quote][/COLOR][/COLOR][I][COLOR=#4169e1]- koniec sesji Cziki[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]- NOWA sesja Jackie'go, Adzi i... :cool3: [/quote] [/COLOR][/I][COLOR=#4169e1][COLOR=Black]iii ? xD proszem aktualne foty jakies :loveu:[/COLOR] [/COLOR][COLOR=royalblue][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I to i to :loveu: -
Kundelek średniej wielkości, hm..kilka cm mniejszy od Goldena ;) Jak często kąpiesz Kiaruna? xD
-
[quote name='Wiza']O lol nie slyszała jesczze o psie ktor śpi na stojąco Buahhaha xD[/quote] Rockiś jest odmieńcem :evil_lol: Wogóle to dziwny pies xD Muszę mu fotę strzelić, jak śpi na stojąco :cool3:
-
[IMG]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/fotykiary/37.jpg[/IMG] Niach, kochana :loveu: Pies mojej ciotki nieraz śpi na stojąco ( XDD) i wygląda wtedy jak Kiaraa :-P
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='KaRa_TC']Śliczne kociaki:loveu:a szczgolnie ten bury maluszek piekny jest takie ladne oczka ma:loveu::loveu:A ruda tez piekna:loveu:[/quote] Bury maluszek niestety jest w schronisku... :-( A Ruda to koteczka Figi ;)... [SIZE=1] ...którą jej chcę ukraść..:evil_lol:[/SIZE]