-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Hej Buttrfly! ;) A jednocześnie powiem Wam bye! muszę lecieć. :cry: :bye:
-
[quote name='Nerul']Boze padam na... xD wiadomo Pat i Kot spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią xD Kama mam pomysla- co ty na zalozenie galeri naszych chomów jako pary slubnej :P Pozatym ja bede IHAHAHA xD[/quote] Zią, to całkiem dobry pomysł, zaczyna mi się podobać :cool3:
-
Moja babcia mieszka koło Dynowa :cool3: Iza, jeśli tylko będziesz mogła to przyjezdzaj do nas do Rzeszowa :)
-
[quote name='Nerul']Ale powiedz z jakich okolic Izo ;) Ej Cambel nasze biuro bedzie hmm... na twojej klatce schodowej :cool3: Spółka Nera-Cambel Zoo xD total zoo xD[/quote] Za progiem śmierci :evil_lol: Zoo :evil_lol: Faktycznie, total zoo! Meeee! xD
-
[quote name='*Iza*']Dokładnie to ja z Rzeszowa nie jestem :loveu:[/quote] Ale z podkarpacia :cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='arkana']Wydalo sie, jakie jest prawdziwe zamierzenie autorki owego "warzywnego gangu" :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oj ale się pomerdało :evil_lol: Agencja matrymonioalna - Cambel-Nera S.A. Masakra z nami :evil_lol: Aneta, gdzie nasze biuro? :cool3:
-
Rzeszów RLZ! :cool3: I spółka Nera-Cambel S.A. :cool2:
-
[quote name='Nerul']Cambel my tutaj mamy impre warzywną a nie... bez komentarza... Poprostu impra całą dobe, telefony do nas dzwonią, ludzie wlazą drzwiami i oknami- istna dżampreza :diabloti:[/quote] No i to kuul :cool3: Opisałaś to jak agencję matrymonialną :evil_lol::evil_lol:
-
Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha Cambel - Dynia Arkana - Marchewka *Iza* - Ziemniok B@$!@ - Pomidor xDDD
-
[quote name='Nerul']Widac ze maine pomyslos o gangu warzywnym sie spodobal xD... B@$!@ ja ci mówie moze bedziesz pomidorek :loveu:[/quote] TO Gosia i Figa były warzywami najpierw, potem Ty to tu przeniosłaś, a to ja wymyśliłam "gang warzywny" :cool3:
-
[quote name='arkana']Ziemniaczek :loveu: Ale mlody, mam nadzieje :eviltong:[/quote] A nie stary kartofel :evil_lol:
-
Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha Cambel - Dynia Arkana - Marchewka *Iza* - Ziemniok A kto chce być burak ? :evil_lol: KOMU KOMU BO IDE DO DOMU! xDD :evil_lol: Idę od Was bo mi odbija :evil_lol: :roll:
-
Warzywa są fajne :cool3: Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha Cambel - Dynia Arkana - Marchewka Kto jeszcze?
-
[quote name='arkana']Moge byc marchewka? :D[/quote] :loveu::loveu::loveu: Marcheweczka! :loveu::loveu::loveu:
-
łooo dużo! Mogę wiedzieć, ktojest marchewka? Kocham marchewki :loveu: Spiszmy listę Gangu Warzywowego xD Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha (Aneta, z czym Ci się to kojarzy? :evil_lol: ) Cambel - Dynia
-
Noo, impreza trwa dalej, Pinczerek-Jacky ( z pewnego źródła wiem, że Kingda :cool3: ) masz jeszcze w podpisie: [quote][B][COLOR=magenta][SIZE=1][COLOR=Black]Dziś są Jacka urodziny :loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/quote][B][COLOR=magenta][SIZE=1][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=magenta][COLOR=Black] No to świętujemy! Sto lat! Sto lat! :smilecol::tort::BIG: [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=magenta][COLOR=Black]:drinka:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=magenta][COLOR=Black]:drinka:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=magenta][COLOR=Black]:drinka:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=magenta][SIZE=1][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote name='Cambel']Ja też chcę coś być :cool3: Przyjmiecie mnie do swojego gangu? :evil_lol: Chcę być kapustą :evil_lol: :evil_lol:[/quote] OOoo dynia do mnie jeszcze bardziej pasuje :lol: :loveu::loveu:
-
Ja też chcę coś być :cool3: Przyjmiecie mnie do swojego gangu? :evil_lol: Chcę być kapustą :evil_lol: :evil_lol:
-
JESZCZE nie mam psa...
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']Nerul ten co obecnmie nim pstrykam to go nie ma na zdjeciu bo teraz robie lustrzanka ale cyfrowa:lol: Wlasnie wrocilam znad morza bylam w Kolobrzegu ---superrr poprostu:loveu:[/quote] Kocham morze :loveu: Mam nadzieję, że masz foteczki :cool3: -
Ja właśnie wychodziłam z parku, tak ok. 18.25 :) Iwono, Ty codziennie chodzisz tam na Bulwary ? :cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote=g_o_n_i_a;6036172[B]]Hah, jak sie poprawi ocenki na wyższe propozycje, to kto wie. :cool3: [/B] Umisz, ja Ci to mowie :multi:[/quote] No ja mam tak samo :lol: Waha mi się, między paskiem, a brakiem paska, to mnie dobije. :roll: ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Trzeba jakoś zapisać witrynę, html, kurde, nie wiem, gdzies to pisało... [quote] Kamila - to zasługa OR :loveu:[/quote] OR! :loveu: OR, weź mnie pod swoją opiekę! :modla::modla::angel: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Łaaa Figul jak Ty dobrze jeździsz na rolkach :cool3: Ja to pokraka :-P Fidelek2, jakimi zmianami? .. -
Ja byłam ok 18-18.20, poszwędałam się, i poszłam :-P Może innym razem ;)