-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name=':: FiGa ::']Witajcie Megulce ;)[/quote] Dzień Dobry Figulcowe :loveu::loveu:
-
[quote name=':: FiGa ::']Bravo Martyna :klacz: A Fredkowi to chyba kupiłas coś w nagrodę mmm :cool3:[/quote] No, Figul, a Ty co ? Pf...Co masz ważniejszego od jutrzejszego spaceru?! Przyjeżdzaj! :eviltong:
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Cambel&Megi replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
[quote name='Czarna_Owieczka']Cambel uważaj przedszkolaki są nieprzewidywalne, jeszcze zaczną Ci się wspinać na balkon :evil_lol:[/quote] Kurcza, no też fakt. :evil_lol: Ich tam tyle było, że jakby kilku weszło, jeden na drugiego, to by się wspięli na to 2 piętro... :hmmmm: :evil_lol: -
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
Cambel&Megi replied to Frytela's topic in Welsh corgi
[quote name='Frytela']jakoś nie bardzo Ciebie kojarze xD coś mi świta, ale wiesz mam skleroze, więc trzeba mi wybaczyć :lol:[/quote] Jak możesz Figowej nie kojarzyć. :mad: :evil_lol: Wy nie widziałyście się w Lutym na wystawie ? M.. :hmmmm: A no skleroza tak, w zaawansowanym stadium. :eviltong: -
Hej Psiul ;)
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Cambel&Megi replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
[quote name='basia2202']wcale się Twojemu psu nie dziwię... większość psów nie znosi pijanych - nie wiem... wyczuwają, że wali od nich wódą, czy może że nie wiadomo co do mózgu im strzeli.. bo to przecież wtedy chojraki, jak cholera!:cool3: pies mojej babci apopleksji dostawał na widok pijaka, a jeszcze niechby na nią zacmokał, to chyba pół dupska by wyrwała:evil_lol: nasza jamniorka z kolei, jak była mała to się garnęła do zabawy i racej do wszystkich... potem niebardzo... i na pijaków też raczej była cięta... a przynajmniej starała się omijać szerokim łukiem także.. pies głupi nie jest ;) pies wie, co robi ja pijaków nie znoszę - więc psa popieram w całej rozciągłości:lol:[/quote] Ja również pijaków nie znoszę, ale mój pies, to albo obojętnie do nich, albo chce się z nimi bawić... :shake: [quote name='Asia&Misia']Ma mojego Micia ostatio sie zuciła cała kolonia -Jaki sliczny!- -Patrzcie to york!- -Ale ma nosek/uszki/pyszczek/łapki/zabki/itd- -Daj buzi!- -Jak sie wabi?- JejQ odrazu zaczełam z Misiem w tył zwrot i w nogi xD :evilbat:[/quote] Megi stała na balkonie, kiedy jakaś wycieczka przedszkolaków szła koło naszego bloku, wszystkie zaczęły : Patrzcie, piesek! Ale ma fajne uszy [itd..]. Na szczęście bezpośredniego zagrożenia nie było. :eviltong: -
[quote name='volontariuszka']oj! cieszę się, że kolejna schroniskowa psinka znalazła domek. Słodka ta Megi :loveu:[/quote] Z innego "źródła" to ja nawet nie chciałam...Pseudohodowli popierać nie chcę, a rasowego? Hm...Megi i już. ;) Dziękujemy :lol:
-
[quote name='Dalmatynkaa']Hiehie a nam sie udalo dzisiaj zdac egzamin PT i Fredek mi nie uciekl z placu, sukces :cool3:[/quote] Ja również gratuluję! :klacz:
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Poczwarki :loveu: Hop! -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Cambel&Megi replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Merylka hopa ! -
Patusia juz znalazła swój dom i swoich ludzi !!!!:)
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Patuleńka biegnie na 1 stronę! -
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
I hops.... -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Hej Śliczny..... -
Ale smutna historia... :( Ale teraz psiak dobrze ma u Ciebie... :loveu: Śliczny jest ;) Więcej fotek!
-
[quote] Ale moje 4 będa już na zawsze :diabloti: Ja piszę tylko w FB i PwP. Na FB posty nie są naliczane a w PwP hopki cały czas usuwam :evil_lol::evil_lol:[/quote]Hę ? Przecież ja nie mogę usuwać, to czemu Ty mozesz?! [quote][I][COLOR=royalblue]Może jednak powróci, ale...Inaczej? W nowej odsłonie? W innej osobie...[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Bardzo w to wątpię...[/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I]
-
Kiara wybrzydza.. :lol: Czytałam gdzieś o "głodówce" dla psa, właśnie w taki sposób jak opisała to An_bzik. [quote name='an_bzik']Wprowadź jej stałe godziny karmienia. o danej porze stawiasz miskę z karmą i zachęcasz do jedzenia (mozesz namoczyć karmę odrobiną wody, niektóre psy tak wolą i szybciej uczą się pozerac suche) a po 10 minutach, jeśli pies nie zacznie jeść, po prostu zabierasz. Potem dajesz o drugiej porze karmienia i to samo. Mój pies generalnie suchą karmę lubi, tzn oczywiście nie każdą ale tą którą teraz zjada - bardzo. Czasem mu się zachce strzelić focha więc po 10 minutach zabieram karmę z miski. A on jest zdezorientowany i cały dzień tylko czeka na żarcie ;-) Potem mam spokój. [/quote] Tak jest najlepiej... Jak na moje, to Kiara po prostu sobie wybiera. Musi się nauczyć, że albo zje to, albo nic. Popieram się przykładem An_bzik, ustal stałe pory, w tym czasie dajesz psu miskę, zje - Ok, nie zje - zabierasz. Po jakimś czasie 'zmądrzeje', i zacznie jeść. Kiedyś już o tym czytałam, i ludzie zapewniali, że psu nic nie będzie.. Pamiętaj tylko o wodzie, to zaawsze musi mieć.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Cambel&Megi replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
praca zespołowa ,ze tak powiem ;) bo obedrzeć Marylasa z zimowiej szaty to trzeba kilka osób do roboty :p No ma tej sierści :loveu: Faktycznie, trochę pracy trzeba... Ale potem fajno tak. ;) -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Cambel&Megi replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://images23.fotosik.pl/20/3149e8b793b20b67.jpg Widzę obdzieranie kłaczków było... :loveu: Marylkooo, gdzie Twój Domek? -
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Cambel&Megi replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
[quote name='Meritt'] A co do zachowania przechodniów, to przyzwyczaiłam się do określenia "mała lassie":smile:[/quote] Oj, to dla mnie jest masakra... Jest mały Collie na osiedlu, to dzieci na podwórku "o patrz ten, no Lessie idzie". [suczka ma na imię Fiona] Mnie to dobija. :lol: Toż to imię psa, nie rasa... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://img358.imageshack.us/img358/7843/obraz109pv1.jpg[/url] Miiiiicho, jaki pycho :loveu: Kula fajna taka :loveu: [url]http://img382.imageshack.us/img382/7370/380yciefb7.jpg[/url] Łojeja, toż to potwora okropna! :P -
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
Cambel&Megi replied to Frytela's topic in Welsh corgi
[quote name='Frytela']a to takie starsze foty :P Foty pt.: poziewamy, poziewamy :P [IMG]http://i11.tinypic.com/4zdq8tg.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/6h6k383.jpg[/IMG][/quote] Niaaaach, aż sie tak senno zrobiło :loveu: -
2 corgi i mieszaniec czyli Fryta Kokos i Etna :)
Cambel&Megi replied to Frytela's topic in Welsh corgi
2 kluchy :loveu: A ja się domagam trzeciej, ale to już!