Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17']proponuje poczatek przyszlego tygodnia :eviltong:[/quote] A można mi wiedzieć, gdzie sobie planujecie spacerro ? :lol:
  2. Piękny film...Ze mnie zawsze takie wyciskają łzy... Hopaj Malutka...
  3. [quote name='Pinczerek-Jacky']Ta co mądze pisze :D:DNarazie fot nie bedzie nie mam czym robic :(:([/quote] Ja najgłupsza :cool3: :evil_lol: Pfff...A z komórki ?
  4. Ja też zaglądam, i czytam te Wasze głupoty, co bazgrolicie :evil_lol: :loveu: Prosimy foty Jacka :cool:
  5. O matko....Szkoda, że nas nie było... Pf... Fajny spaceros miałyście. ;) A mój Megulec chora teraz poległa, i śpi, i śpi... Dobrze, że nie poszłyśmy, bo jeszcze bardziej by ją rozłożyło... Chociaż z drugiej strony żałuję.. A jak Ci się Gosiu spodobały Baranówkowe tereny? :cool3:
  6. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Lavanara']Dziewczyny jesteście może chętne na spacer w kierunku lisiej?[/quote] Ja mogę, jak tylko moje psisko wyzdrowieje... :roll:
  7. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='g_o_n_i_a']Hej, hej! :multi: Bardzo dziękuję wszystkim za spacerro, bylo wspaniale :multi: Azulkowa nieźle wyszalala sie z Lenką i Almą :evil_lol: Padła w domu i śpi - ciekawe jak długo hihi :evil_lol: Dalmatynko - na pętli siedziałyśmy do 17:30 - ja, Aza, Mati, Bejbik, Pati, Magda i Lux. O ile jakieś zdjęcia wyszly to wrzucę :D[/quote] A może tak fotorelacja?! :cool3:
  8. [quote name='Ewatr'][B][COLOR=darkorchid]No gratuluję odwagi Kamilo :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]A tak serio to miło mi Cię powitać u Armaniego :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]mozesz bazgrolić i Ty ile dusza zapragnie ;-)[/COLOR][/B][/quote][B][COLOR=#9932cc] [/COLOR][/B][COLOR=SeaGreen] [COLOR=Black]Dziękuję za miłe powitanie Ewuś :loveu: Bazgrolić to ja lubię, dużo i bez sensu :evil_lol: [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black] A najbardziej to na kartce, jakieś bezkształtne kształty [moja polszczyzna-to jest poziom! ], echhh niszczę biedne drzewa.. :shake:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][B][COLOR=#9932cc] [/COLOR][/B]
  9. Dzień Dobry Ciociu Ewo :oops: :lol: Ja tu sobie już od jakiegoś czasu galerię Arniego śledzę, i to co Wy tu bazgrolicie, ale ja dopiero teraz się odważyłam napisać. :lol: :evil_lol: Arni śliczny Gold jest :loveu: Mm..Taki pychol, faajny mężczyzna z niego :cool3: [url]http://images23.fotosik.pl/20/e22823ddb3f808b8.jpg[/url] :loveu: :loveu: Pozdrawiam, Cambel & Megi ;)
  10. Heeeej :lol: Ale ładne foteczki macie :loveu: Niach, ja się zakochałam w Tobiku m.... :loveu: :loveu: [URL]http://img517.imageshack.us/img517/5019/img2489mz3.jpg[/URL] Łaaa ale fajnie :loveu: Moja sucz też tak robi, a tymi łapami próbuje lądować na mojej twarzy :evil_lol: [URL]http://img54.imageshack.us/img54/4757/img2493bs6.jpg[/URL] Sznureczek z Pedigree? :razz: My mamy taki ze sklepu, ale Pedigree też niedług przyjdzie. :eviltong: [url]http://img64.imageshack.us/img64/1061/img2501dt6.jpg[/url] Nioooo, jakie niewinniątko.. :oops: ;) Pozdrawiamy, Cambel & Megi
  11. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ale wysiadłaś na samym końcu ? :hmmmm: A może przyjechałaś później, jak dziewczyny już poszły w pola ?
  12. O moja matko! :modla::modla::modla::modla: Szacun Gosia, szacun! :modla: Piękne te zdjęcia, ja padam... :crazyeye:
  13. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Martyna + Fredi Gosia +Aza Paulina +Lena Magda +Lux Agnieszka + Alma Mati +Bejbus + Pati Ilona Aneta 8 ludziów, 7 psów
  14. Biedna Rosolinda, chlopaczek ją wymęczył chyba :cool3: Zdjęcia faaaajne :loveu: [url]http://img72.imageshack.us/img72/421/dscn8750ki8.jpg[/url] Kochana ta Tinka Twoja, na tym zdjęciu mi Goldena przypomina :hmmmm: Szkoda, że się nie spotkałyśmy wczoraj nad Wisłokiem..
  15. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Dalmatynkaa']Swietnie Cie rozumiem, tez mam czasami takie dolki jak mnie pies nie slucha, ale najgorsze co jest to zamknac sie w domu, nie wychodzic nie probowac od nowa ;)[/quote] Ależ próbować będę, narazie tu w pobliżu...Chciałabym byc na tym spacerze, taka fajna ekipa, ale nie mam sił... Zresztą jak się mama dowiedziała [sąsiadeczki śledziły całą akcję, i od razu donos], pf...'absolutnie nie' i koniec..
  16. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ech...Sama nie wiem, co o tym myśleć...Zdołowało mnie to, i całkiem mi się odechciało wszystkiego... :roll:
  17. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ech...My również musimy zrezygnować. :-( Po incydencie sprzed chwili.... Nie wiem jakim cudem, Megi ześlizgnęła się z obroży, i fiu...pobiegła. Biegała po całym osiedlu, ja wołałam, nic. Dopiero po jakimś czasie jak się zmęczyła, udało mi się ją złapać... No niestety, nie mogę jej jeszcze zaufać, nie wiem, co by się działo tam w polach... :shake:
  18. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17']z powodow rodzinnych niestety nie mozemy uczestniczyc w dzisiejszym spotkaniu :-(....milej zabawy[/quote] Bu...Szkoda, że Was nie będzie...:-( A mam jakieś szanse spotykać Was jeszcze czasem rano tak o 7:30 nad Wisłokiem ?
  19. To będzie sesja fotograficzka dzikiego lisa :evil_lol: Do zobaczenia! :loveu:
  20. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='g_o_n_i_a']:evil_lol: No to bedziemy łapac kropę, Lisa i Lisiczkę :razz: Rosolaki, a Wy bedziecie?[/quote] No lisiczka wczoraj mi próbowała nawiać, i ją goniłam po osiedlu. :roll: :evil_lol: Do zobaczenia! :cool3:
  21. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Dalmatynkaa']Mojego też będziecie mi pomagać łapać :roll: Wysciasc mam na ''Milocinska petla'',tak ? A skąd ja mam poznać, ze to jest ostatni przystanek? BO ja ciemna masa jestem, a pierwszy raz na Baranówke jade :eviltong:[/quote] Siedź w autobusie, póki Cię kierowca nie wygoni :evil_lol: Ja na Baranówce dużo razy byłam, ale na pętli też jeszcze nigdy, jadę na ślepo. :lol: :cool3:
×
×
  • Create New...