Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [IMG]http://i25.tinypic.com/5cyfzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2rop3l5.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2a4r96q.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2dciwsj.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/jf9d8w.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i27.tinypic.com/21lj0xi.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2hwp9x0.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/dwdpcl.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/24dihj7.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/145vdc.jpg[/IMG] i to by bylo na tyle, :hmmmm: mam jeszcze kilka zdjęć z dzisiejszego agility, nie wiem czy się dziś zmobilizuję do zgrania z aparatu i zmniejszenia ich.:eviltong:
  3. [IMG]http://i32.tinypic.com/2lb28zl.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/jfuesn.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/jsmwc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/1zy8ncy.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/688wa9.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i25.tinypic.com/290tnjb.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2itilpz.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/f4lf77.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/t6wdvc.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/1e2z37.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i27.tinypic.com/23tguu0.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/124a8u9.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/73oy1z.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/29gmnht.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/24e5ddv.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i31.tinypic.com/x28o7c.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/n33neb.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ik79tz.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/a5awpd.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2ikw706.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i29.tinypic.com/2r6fn1x.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2en2djp.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/20rl6z6.jpg[/IMG] i kolejne 2 panoramy (kliknij, aby powiększyć) [url=http://i30.tinypic.com/s11edv.jpg][IMG]http://i28.tinypic.com/2i1fvh3.jpg[/IMG][/url] [url=http://i28.tinypic.com/2w4wrxz.jpg][IMG]http://i29.tinypic.com/24q4isw.jpg[/IMG][/url]
  8. [IMG]http://i31.tinypic.com/xnyaoo.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/wmmag7.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/9q9ouu.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/hwd0es.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/23udkhw.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i25.tinypic.com/2znv0uw.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/25k1qmo.jpg[/IMG] panorama, trochę widać miejsca sklejania, wybaczcie, to moje pierwsze próby :lol: (kliknij, aby powiększyć) [URL="http://i30.tinypic.com/2eqgo6x.jpg"][IMG]http://i27.tinypic.com/347f9le.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i30.tinypic.com/5anklx.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/6tn04l.jpg[/IMG]
  10. hej hej :) już jesteśmy i dziękujemy za wpisy. Byłam z Megi kilka dni na wsi, wróciłyśmy wczoraj wieczorem....:lol: [B]Mada[/B], klikera używam sporadycznie, na co dzień szkoda mi ręki :lol: wolę mieć wolną; ale z takich ostatnich rzeczy to np. "trzymaj" do aportu właśnie przy pomocy klikera udało mi się ładnie wypracować. [B]Asiaczku[/B], ale się zdublowało :o masz jakieś problemy z działaniem dgm? Lenka - bokserka tylko doskakuje z "do mnie" do "noga".;) A siad, faktycznie, trochę za daleko lisica wyszła. :lol: [B]Alusia[/B], właśnie ostatnio wymyśliłam, żeby coś nakręcić, tylko kamery + kamerzysty mi brakowało, ale może wkrótce coś wrzucę.:lol: w odległości kilku metrów, były 2 gniazda..:lol: [IMG]http://i32.tinypic.com/dfypew.jpg[/IMG] i widoczek, będzie ich sporo [IMG]http://i25.tinypic.com/5a2ydw.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2cs9uyo.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/nv351u.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/28lwetz.jpg[/IMG]
  11. gratulacje! bardzo lubię tę rasę :loveu:, z niecierpliwością czekam na fotki Berka. super te ostatnie zdjęcia, zwłaszcza to artystyczne!
  12. właśnie, że się liczy:obrazic:wcześniej nie miałam dostępu do ..cywilizacji.
  13. [url]http://i26.tinypic.com/33atlro.jpg[/url] widzisz, jak niewiele mu do szczęścia potrzeba :grins: [url]http://i25.tinypic.com/x6lhg0.jpg[/url] cudo :loveu: nowa obróżka jaki lans :razz::razz:
  14. jaa taka spóźniona :flaming::placz: wszystkiego najjjjjjjjjlepszego :buzi: dla mojej córeczki :loveu::loveu::loveu:
  15. melduję, że widziałam zdjęcia :loveu: kotka rewelacyjna:loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Frytela'] po rowerach ledwo na oczy patrze... wszystko mnie boli, wszystko...[/quote] :hmmmm: mnie to zazwyczaj oczy bolą po całonocnym siedzeniu przy komputerze :lol:
  16. tak, teraz treningi odbywają się regularnie, w środy o 18 i soboty 8/9.;)
  17. [url]http://img30.imageshack.us/img30/5341/p1170589.jpg[/url] ehhh a dopiero co wstawiałaś takie zdjęcia Brando - szczylka. :lol:
  18. Frytuszkę obstawiam.:lol:
  19. :o no proszę jak szybko Wam się stado rozrasta, gratulacje! :multi:
  20. gratulacje za Sopot! :klacz: powodzenia w Wels :kciuki: i czekam na świeższe zdjęcia :cool3:
  21. właśnie, nie trzymaj nas dłużej w takiej niepewności!:lol:
  22. [IMG]http://i28.tinypic.com/wvu8e9.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/102wdux.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/28u43eo.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i29.tinypic.com/973535.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/24xhxd1.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/30xfl2u.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2kii6g.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/bjh9au.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i26.tinypic.com/102wdux.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/28u43eo.jpg[/IMG] i taki mix :lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/2ypiw6e.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2195b2o.jpg[/IMG] :bye:
  25. [IMG]http://i32.tinypic.com/35bd0n8.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/20zwe3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2kii6g.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/bjh9au.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/wvu8e9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...