-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Kisses'][URL]http://i25.tinypic.com/28gwb5g.jpg[/URL] Co Ty jej robisz? :-o :diabloti: bonusik fajny :loveu:[/quote]To nie ja, to Drzałka. :lol: *** i jeszcze dzisiejsze zdjęcia [IMG]http://i27.tinypic.com/35i9aio.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2zhfnva.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/n3p5bp.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2hnwff5.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/10i9kqc.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/28gwb5g.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/fnr1jb.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/nx199g.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/6pmazm.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/27zdapk.jpg[/IMG] i taki bonus :grins: [IMG]http://i32.tinypic.com/ngo6u0.jpg[/IMG]
-
dziękujemy za odwiedziny :) byłyśmy dziś znowu nad wodą, hmmm, Megi pewnie wchodzi do wody, brodzi w niej, ale pływać nie chce, ew. muszę jej poopę popchnąć, ale i tak zaraz zawraca do brzegu; nie wiem czy jest sens ją tak na siłę uszczęśliwiać. :lol: [B]Agathee[/B], no witam :) hmm, szczerze mówiąc niebardzo się orientuję, ale wydaje mi się, że faktycznie, już chyba częściej od gronków, tervuereny biegają na agility. [B]Alusia[/B], hej hej :cool3: najpierw piłeczkowa Meg, bo zdjęć znad wody narazie nie chce mi się zmniejszać i linkować :lol: [IMG]http://i28.tinypic.com/14wt3sl.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2mnes80.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2iu2wrm.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/qn77cz.jpg[/IMG]
-
oooo, nie wiedziałam, że macie galerię, mam nadzieję, że teraz będzie regularnie prowadzona! ...po kolei..:lol: Szarek jest cudny :loveu: [COLOR=Gray](tylko...jakiś taki mało szary :eviltong:)[/COLOR], i zdjęcia super, gratuluję sukcesów w agility, ja jakoś nie mam zapału, żeby wziąć się do tego bardziej na serio... no i w końcu, dlaczego Wasza strona już nie działa? :placz:
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://i32.tinypic.com/24m9jso.jpg[/url] :o jaka ona maleńka :loveu::loveu::loveu: w torebce mogłabyś ją nosić :cool3:
-
i ostatnie 3 :) [IMG]http://i27.tinypic.com/2q3yz4o.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/8x21l2.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/v79xk1.jpg[/IMG] :bye:
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/2hefsj8.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/69eulj.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2myn1w2.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2m3r6rn.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2exox2q.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Nuuuuudy... [URL]http://i31.tinypic.com/28iw4s5.jpg[/URL] I spodobało się belgowi na torze? Pzdr.[/quote]belga nie przedstawiłam :oops: to Yoka, groenendael'ka - jak już chyba każdy zdążył zauważyć.:lol: A na torze, jest OK, oswaja się z tym wszystkim, póki co - dopiero zaczynają.;) [IMG]http://i26.tinypic.com/16k4z0p.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/11m3hwp.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/zlc4le.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/t9bgus.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/ivixxs.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/2agru5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ilfrxs.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2h5m915.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/8yi70l.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2ch7wn4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/2dbldw0.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/259a7u0.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/96vtbr.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/sp7v2h.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/33c55hg.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i30.tinypic.com/2nue83.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2960i7o.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/hx0myw.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/miox1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/14mxgns.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i30.tinypic.com/mjl107.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/25fq9ab.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2pyb91w.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/mb7r0w.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/iodded.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/2eqfk29.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2is6uy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/28iw4s5.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/292sadz.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2l8krbo.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/15fg668.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/15ay3s.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/t7nx1v.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/jhqxja.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/16c6i6x.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/ofzuw1.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/wcek5w.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2mrxmyx.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/jtwazc.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/i1mp08.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/rvityp.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/4sxnw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/15ogkmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/24wzexc.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/25jfa78.jpg[/IMG]
-
Witamy serdecznie wszystkich, którzy są tu po raz pierwszy i dziękujemy za tak liczne odwiedziny! :o :Rose: [B]RCookie[/B], Ty maniaczko... :evil_lol: [B]Dariette[/B], Nikon D70s + Tamron 55-200mm. ;) [B]Talia[/B], aż tak dobrze to nie jest, nie pływa...wchodzi do wody, tylko jeśli ma grunt pod łapkami.. :lol: [B]psiulka[/B], tym razem to Lipie. ;) *** fotorelacja z dzisiejszego agility [IMG]http://i29.tinypic.com/ou9lyo.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2ldxgzb.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/s66gpw.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/9j0utg.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2iub22b.jpg[/IMG]
-
no nie mogę wyjść z podziwu.....REWELACYJNE SĄ :klacz:
-
Trening agility - w sobotę o godz. 8. I myślę, że temat agility można by kontynuować tu ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f202/agility-w-podkarpackim-3060/index3.html[/url]
-
[IMG]http://i32.tinypic.com/s2fzbm.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/awx2th.jpg[/IMG] i uśmiech, z szuflady :lol: na koniec [IMG]http://i31.tinypic.com/28sykcy.jpg[/IMG] :bye:
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/2i0f3ns.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2cmw0vt.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/sg7llf.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2ut2jic.jpg[/IMG] jakiś taki kolega chciał się zaprzyjaźnić... [IMG]http://i25.tinypic.com/j6stg4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/2yjwj1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/nm1e9j.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/14v1ro6.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2jebgcn.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/29xy98w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/ir3q0p.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/mkah5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/neuuya.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/sys4g5.jpg[/IMG] ...:lol: [IMG]http://i26.tinypic.com/2qx56b5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/anopbo.jpg[/IMG] równaj w wodzie...:roll: :evil_lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/2mhygk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/znn448.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2earogo.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2rf6g7b.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/2wmmjao.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/15xn2bs.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2dmcos4.jpg[/IMG] (jakaś taka gruba lisica wyszła :hmmmm:) [IMG]http://i31.tinypic.com/14o96bd.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/280r02f.jpg[/IMG]