Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [IMG]http://i30.tinypic.com/14xme81.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/28wmb1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/20updsy.jpg[/IMG] pokaz współpracy 2 psów [IMG]http://i32.tinypic.com/2dtyd7p.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/qs4nrt.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i25.tinypic.com/a2yd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/33kt07n.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/pujbm.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/1440mmr.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/wuktjs.jpg[/IMG]
  3. [B]roots23[/B], psa mam póki co tylko jednego :lol: [IMG]http://i30.tinypic.com/34fzned.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2pz0jgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/j79awx.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/do8oci.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2ptnjlv.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i31.tinypic.com/2e1gdvl.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/11ryyjs.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/eajx2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/30ixee1.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/ne8bd5.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i28.tinypic.com/2j48sy9.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/wtvpqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/35mlgs4.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/iedp9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/293k3td.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i27.tinypic.com/1q1lrl.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/34qnrsj.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/6iz3ls.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/f9m46.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2evye81.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i27.tinypic.com/2jcg77m.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2rf5vdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2zzjcl5.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/156b9qe.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/s1rek6.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i32.tinypic.com/iw3qcg.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/jjs0us.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/mk96c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/szgbiq.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/35kpuyp.jpg[/IMG]
  9. wymowne spojrzenie w stronę owieczek :lol: [IMG]http://i32.tinypic.com/11afr5k.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/35jim88.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2woyws8.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/et9xsk.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/28megra.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i30.tinypic.com/nvryid.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2i915z4.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/ofn7kg.jpg[/IMG] i jeszcze jedna panorama (kurcze, tinypic zmniejszył te oryginalne wymiary :angryy: ) [URL="http://i32.tinypic.com/2m3pmci.jpg"][IMG]http://i30.tinypic.com/152i6aa.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i30.tinypic.com/33258g0.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i25.tinypic.com/33e1p9s.jpg[/IMG] i to by było na tyle z soboty, bo w burzy jakoś nie uśmiechało mi się robić zdjęć [IMG]http://i28.tinypic.com/2uogzkz.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/j7yixk.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2n6sviv.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2n0lao3.jpg[/IMG]
  12. ok, lecimy z fotkami...dużo ich jest, bo kompletnie nie mogę się zmobilizować choćby do porządnej selekcji i ograniczam się jedynie na zmniejszaniu wszystkiego po kolei. :lol: na początek panorama ;) [COLOR=DimGray](kliknij, aby powiększyć)[/COLOR] [URL="http://i27.tinypic.com/307xlch.jpg"][IMG]http://i28.tinypic.com/jpk9oz.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i30.tinypic.com/2e1rms4.jpg[/IMG] z chwili na chwilę pogoda była coraz gorsza :shake: [IMG]http://i26.tinypic.com/2dcd6qb.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/168trq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/68zlg0.jpg[/IMG]
  13. a ja serdecznie zapraszam na nową stronę Aki :) [B][COLOR=SeaGreen][URL="http://www.smileofredwitch.com/"]www.smileofredwitch.com[/URL][/COLOR][/B] [URL="http://www.smileofredwitch.com"][IMG]http://www.smileofredwitch.com/pics/banner.jpg[/IMG][/URL]
  14. nooo świetnie sobie radzicie :)
  15. mi też bardzo podobają się zdjęcia fontann :loveu:
  16. brawo brawo brawo!!! :klacz: i wszystkiego najlepszego dla Szarka! p.s. masz źle podlinkowaną część bannera do strony www ...chyba, że zrobiłaś to z premedytacją :eviltong:
  17. ehh cudeńka :loveu:
  18. Pestka, dzięki :) [quote name='McDzik']hah, sorry, przeczytałam wcześniej: poczwarkowatą :biggrina: p-owczarkowatą? :roll: <myśli> PON? :razz:[/quote] i dobrze przeczytałaś :eviltong:, poczwarkowatą; nie o PONa chodzi, nota bene ja preferuję raczej psy krótkowłose :lol:, ale tak jak pisałam , o tym pewnie za kilka lat ... [B]Asiqs[/B], witamy! :bye: [B]Asiaczku[/B], dobrze piszesz (choć narazie to nie chcę jakiegokolwiek drugiego psa;)), btw. wczoraj ludzie z Poznania, lisicę Baskiem nazwali :hmmmm: pewnie żadnego Baska dawno nie widzieli...:evil_lol: no, po wieelu atrakcjach, mniej i bardziej przyjemnych, jesteśmy :lol: ehh dużo by pisać, ale same zawody fenomenalne, jestem pełna podziwu dla pracy psów i ich pasterzy, duże wrażenie wywarło na mnie sterowanie psem głosem/gwizdkiem na ogromne odległości, wpływ psa na stado, które potrafi sobie tak podporządkować i prowadzić...ehhh to trzeba widzieć :) zdjęcia mam, tylko z dzisiaj (wczoraj było załamanie pogody :shake:, zresztą dość późno przyjechałyśmy), ale póki co nie chce mi się ich zrzucać z aparatu :siara:
  19. [B]McDzik[/B], poczwarkowatą - owczarkowatą ;)
  20. a dziękujemy :) a borderka, nieee chyba raczej nie..:lol: inną mam taką poczwarkowatą cichutką miłość.. ale o tym za kilka lat :eviltong:
  21. wkroczyła Lena [IMG]http://i27.tinypic.com/2n9c7pu.jpg[/IMG] pościg za molosem :grins: [IMG]http://i25.tinypic.com/a0jak8.jpg[/IMG] jeszcze trochę ich mam, ale leń mnie ogarnął, nie chce mi się zmniejszać :lol: dam tylko takie wygrzebane, żeby nie było, że nie wstawiłam jakiegoś zdjęcia Megi :eviltong: ...a raczej cambel & megi [IMG]http://i30.tinypic.com/k1t8ue.jpg[/IMG] jutro jedziemy, właśnie z aussikami na weekend w Bieszczady, oglądać I Bieszczadzkie Zawody Pasterskie. hahaaa a nuż mi się spodoba i skończę z jakimś borderem u boku :evil_lol: tak czy siak może trochę zdjęć przywiozę :) :bye:
  22. dziękujemy za wpisy :) [B]Asiaczku[/B], to chyba borderka Smarti :lol: [B]anetta[/B], no, to jest jakieś wyjście, ale nie przy mojej powalającej prędkości internetu :evil_lol: zabawa 2 belgijskich dziewczynek - Yoka & Malina, lisica mimo zaczepek została zdyskryminowana :eviltong: [IMG]http://i32.tinypic.com/n1cv0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2088f41.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/21np6c9.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2l8upnn.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/351wr3d.jpg[/IMG]
  23. :roflt:genialne!
  24. po uszy jestem zakochana w Berku :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  25. no gratulacje :) zdjęcia fenomenalne!! a Szarek nie lubi frisbee? i czy jezcze jakies inne sporty uprawiasz z Herą ? :cool3: z niecierpliwością czekam na stronę!!
×
×
  • Create New...