-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/v5lc0j.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/zugo5s.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/973535.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/24xhxd1.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/30xfl2u.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/2gt0uhw.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/66he80.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/szvm7l.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2aex8wk.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/30jmdjm.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i32.tinypic.com/9qfnea.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2rpfjw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/nq3j4g.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2lizq85.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2e0p9wp.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/ic5ptw.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/iefjfd.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2i0d5s6.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2q00rr8.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/53mtfd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/15xq2k0.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/x0typy.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/10s5ao1.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ivdeg5.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/e5k5dk.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/1zdy7gl.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/o7neyo.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/4hf79z.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/d4sw0.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/dzw9x2.jpg[/IMG]
-
po małej przerwie technicznej (czyt. moje złomki, komputer i aparat, nie mogły się dogadać :lol:) wrzucam ciąg dalszy, z dzisiaj, tzn z wczoraj :hmmmm: - [I]13 sierpnia[/I] [IMG]http://i31.tinypic.com/2yngy9j.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/juybg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2lbjf60.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2077wi8.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2mmd7qo.jpg[/IMG]
-
i pełen artyzm, czyli śmigające dziewczyny + nienadążający za nimi aparat, a raczej fotograf :lol: [IMG]http://i30.tinypic.com/ohqonb.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2z6dn9k.jpg[/IMG] i znowu zachód, piękny był :loveu: zdjęcie niestety tego nie oddaje [IMG]http://i32.tinypic.com/2jabxc0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/2e66mwz.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/nq1ehe.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/153lo9j.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/24m85t2.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2u5q9uo.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/23hsqvm.jpg[/IMG] potem niebo nieco się zmieniło [IMG]http://i28.tinypic.com/33dblad.jpg[/IMG] ściemniało się i szalejącego lisa nie udało się jakoś sensownie uchwycić :lol: [IMG]http://i31.tinypic.com/2gwvpmv.jpg[/IMG] i ostatnia faza zachodu [IMG]http://i28.tinypic.com/ncm4av.jpg[/IMG] [I]12 sierpnia[/I] Malinka z niecałym ogonem :lol: [IMG]http://i25.tinypic.com/2gse3vt.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/214xstw.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2ut6tsi.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/9r7hbp.jpg[/IMG] podziwiałyśmy piękny zachód :loveu: [IMG]http://i32.tinypic.com/346nj2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/25a0n55.jpg[/IMG]
-
Dzię-ku-je-my Wszystkim! :Rose: [B]Mada[/B], tak, to mnie zawsze bawi, zazwyczaj jesteśmy przedstawiani jako grupa z ZKwP i rasowe pieski...:grins:, w tym lisica najbardziej rasowa (bo wielorasowa :eviltong:). A kurs....takich ludzi, jedynie po kursach jest wielu; same takie świstki jakoś mnie nie przekonują...:lol: bardziej cenna jest raczej taka codzienna praktyka, jak i teoria, jakieś seminaria, itp. :) [B]Dygotka[/B], no witamy po przerwie! :) tylko coś za często te przerwy sobie robisz...:mad::lol: ..a sama mam kłopot z pisaniem i wklejaniem zdjęć na bieżąco i tak się nawarstwia.:cool1: ok, to chronologicznie: [I]10 sierpnia[/I] [IMG]http://i29.tinypic.com/359wlmw.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2i8ixav.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/30lnpza.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2woje2x.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/30trleq.jpg[/IMG]
-
i zapoznanie (jak wielkie było zdziwienie Yoki po ujrzeniu Niny, taaaakie psy, to niecodzienny widok :lol:) [IMG]http://i29.tinypic.com/1071enr.jpg[/IMG] *** to sobota, a w niedzielę brałyśmy udział w pokazach posłuszeństwa przy Dniach Otwartych Folwarku Cyziówka. Megi dała z siebie wszystko, była fenomenalna!!! :loveu: jestem z niej naprawdę bardzo, bardzo zadowolona :multi: to była super praca, na ładnym kontakcie, no, przede wszystkim praca, a nie jakieś rozkojarzenia co chwila.:lol: Pierwszy raz robiłyśmy cały program wraz z aportem (w tym aport buta, o czym sobie przypomniałam dzień wcześniej, tylko kilka razy próbowałyśmy; nie wiem czy wiecie, niektóre wymyślone przeze mnie aporty, dalej chyba kłują w pyszczek...obrzydzają wręcz rudą panienkę :lol:, ale wyszło naprawdę super!). Dodatkową atrakcją były konie, obawiałam się Megi reakcji, bo z końmi nie ma zbyt często styczności, ale, tu znowu, rewelacja - totalna ignorancja.:) samego pokazu niestety nie mam uwiecznionego, jedynie kilka takich pstryków, Aussiki [IMG]http://i27.tinypic.com/20ux2d4.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/15e780n.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/10ni054.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/es0mfk.jpg[/IMG] i wracamy do domu :lol: [IMG]http://i27.tinypic.com/m915yx.jpg[/IMG] :bye:
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/f03eq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/1iobxh.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/21b5b38.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/othpbt.jpg[/IMG] i Nina (ostatnio była chyba tu w galerii jako kilkudniowy szczylek.. :hmmmm: ) [IMG]http://i31.tinypic.com/2z5q0bd.jpg[/IMG]
-
dziękujemy za wpisy :Rose: [B]Mada[/B]!! my bardzo chętnie :) ... tylko póki co ubolewam nad brakiem prawa jazdy...:cool1: ale mam nadzieję, że kiedyś faktycznie uda nam się jakoś spotkać! kilka pstryków z sobotniego porannego spaceru :lol: :lol: [IMG]http://i28.tinypic.com/157p6o3.jpg[/IMG] Megi wreszcie ma prawdziwą psiapsiółkę do wspólnych harców :multi: [IMG]http://i32.tinypic.com/23uwps8.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2iatvdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/sy71o8.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/9bk46f.jpg[/IMG]
-
:sweetCyb::sweetCyb: [IMG]http://i32.tinypic.com/2q0r1cp.jpg[/IMG]
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Cambel&Megi replied to Olusia's topic in Galeria
Dianeczka piękna :loveu: wygląda ok :) Megi ma ciągle te 0,5 kg do zrzucenia i jakoś nam nie wychodzi :eviltong: swoją drogą, brrrr jestem uczulona na widok otyłych psów. udanego wypoczynku! -
[FONT=Verdana]Kentaki dziś na wystawie na Ukrainie: [/FONT] [COLOR=Red][B][FONT=Verdana][SIZE=3]CAC i res. CACIB[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][FONT=Verdana], tym samym został [/FONT][COLOR=Red][B][FONT=Verdana][SIZE=3]Championem Ukrainy[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][FONT=Verdana]! :sweetCyb::sweetCyb: [B][SIZE=3]GRATULACJE![/SIZE][/B] :klacz: [/FONT]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i26.tinypic.com/2pregbs.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2vd5u9t.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2w1v1c5.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/34pmfib.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/jujwpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/azbh1g.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i31.tinypic.com/335cxm8.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/35by00m.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/dokuav.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2bz23d.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/x2mfz5.jpg[/IMG] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
dziękujemy za dziś :* [IMG]http://i29.tinypic.com/2hnwff5.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/10i9kqc.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/24dlgk7.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/20gfr5v.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/kf1jro.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i25.tinypic.com/34pmfib.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/jujwpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/azbh1g.jpg[/IMG] :bye:
-
[IMG]http://i28.tinypic.com/28a02fd.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/ap72jc.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/9a7ihz.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/fbz0jd.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2w1v1c5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/dokuav.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2bz23d.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/x2mfz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2pregbs.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2vd5u9t.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/24dlgk7.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/20gfr5v.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/kf1jro.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/335cxm8.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/35by00m.jpg[/IMG]