-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[B]Cerber[/B], czarna malina? :o maliny z b. ciemnym nalotem widziałam, ale czarna... fenomenalnie musi wyglądać :loveu: *** Zaraz wyjeżdżamy do Lublina (a dokładniej do Pliszczyna k. Lublina) na zawody obedience. Trzymajcie kciuki !!! :lol:
-
[B]Cerber[/B], to czarna ONeczka, PRETTY Traho, swoją drogą, właśnie ona baaardzo mi się spodobała, chyba wręcz się zakochałam :oops: :loveu:
-
hmm, szkoła jeszcze nie, póki co - jest ok :lol: ale przez ostatnie dni byłam zaabsorbowana MPPT (w ostatniej chwili fotograf nam się rozchorował i mnie przypadła ta funkcja) [URL="http://cambel.pl/mppt/index.html"]Mistrzostwa Polski Psów Towarzyszących - Rzeszów, 13.09.2009[/URL] nie przerywając przy tym gnębienia biednej małej rudej lisiczki treningami..:cool1: :grins:
-
klasyfikacja indywidualna [B]1. ARES EMiTOM - Aneta Migas - 188,5 pkt [COLOR=#990000]MISTRZ POLSKI PT[/COLOR][/B] [COLOR=#990000][B]2009[/B][/COLOR] [B]2. NESCA z Grodu Hrabiego Malmesbury - Arleta Syc -187,5 pkt [COLOR=#990000]I V-CE MISTRZ POLSKI PT [/COLOR][COLOR=#990000]2009[/COLOR] 3. PHALCO Du Chemin Des Sorcieres - Iwona Szuszkiewicz - 186 pkt [COLOR=#990000]II V-CE MISTRZ POLSKI PT 2009[/COLOR][/B] 4. DINA z Głuskiej - Paulina Panuś - 184,5 pkt 5. BIRMA Bony Dux - Danuta Motowidło - 183 pkt 6. GINII Gymkhana - Witold Sieracki - 175,5 pkt 7. YOUNG SMART WORKER Energizer - Magdalena Darowska - 173,5 pkt 8. OMEGA Sądeckie Góry - Agnieszka Pierga - 168,5 pkt 9. BACA z Rzeki Marzeń - Aleksandra Syc - 167,5 pkt 10. ARSA Wolf Jar - Dorota Stawicka - 166,5 pkt 11. NIKITA Enigmo Gold de Luks - Danuta Woźniak - 162 pkt 12. WIKI Mavic - Ryszard Chwastek - 161,5 pkt 13. ESO z Kotliny Śląskiej - Janusz Arnold - 159,5 pkt 14. HARPO Gymkhana - Zbigniew Ende - 145,5 pkt 15. ABIGAIL z Eterowego Gniazda - Jacek Rydz - 142,5 pkt 16. PRETTY Traho - Małgorzata Goleman - 142 pkt 17. MILKA Złotolandia - Krystyna Bajorek - 140,5 pkt 18. El' Donia Vera Alpen Angel - Aleksandra Cisłak - 137 pkt 19. PERŁA Rogonia - Małgorzata Suwała - 134,5 pkt GLAD Gymkhana - nb GULDEN z Dobrego Towarzystwa - nb KORA Casa De Montigno - nb [IMG]http://i29.tinypic.com/417nt.jpg[/IMG] drużynowo: 1. Kraków 2. Wrocław 3. Rzeszów [IMG]http://i28.tinypic.com/x6j3md.jpg[/IMG] moja fotorelacja [URL="http://cambel.pl/mppt/index.html"]Mistrzostwa Polski Psów Towarzyszących - Rzeszów, 13.09.2009[/URL]
-
ja też się przypominam :eviltong: *** nie ma ktoś przypadkiem na sprzedaż zacisku lupine 18mm New Wave 20-35cm / Rogza 16mm lekkie i miękkie Navy? albo Red Dingo jednolite niebieskie M? :lol:
-
oczywiście [B]zezwalam na dalszą publikację zdjęć, proszę tylko o link na PW, gdzie zdjęcie zostało użyte.[/B]
-
[URL]http://i28.tinypic.com/33f6ywi.jpg[/URL] :mdleje: no genialne ... to foto świetne [URL]http://i28.tinypic.com/11981o5.jpg[/URL] :loveu:
-
Szary Szarek super, ale ja wolę jednak Szarka w rudej wersji :loveu: że tak nieśmiało zapytam, gdzie Wasza strona? :grins:
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Zebra']Cambel, wielkie dzięki!!! Na twoich fotach to moja Semisia jest CUDNA:lol:[/quote]Madziu, ee tam te moje foty i tak nie oddają jej realnego uroku...na żywo to ona dopiero jest CUDNA!!! :loveu:
-
dziękuję za wpisy :) [B]Alusia[/B], ok, póki co, chyba już nie będzie takich widoków tutaj :eviltong: hihi aparat w końcu odpocznie :evil_lol: następna impreza do focenia to obedience w Lublinie za 2 tygodnie. W ten weekend w Rzeszowie mamy Mistrzostwa Polski PT, ale nie będę jako widz/fotograf, ani jako zawodnik (Meg to koondel, poza tym nie mamy jeszcze zrobionego tego regulaminu) - pomagam przy organizacji zawodów.:) [B]Anetta[/B], ten piesek był czarno-biały z pręgowanym podpalaniem. :lol: byłyśmy z rudą w ubiegłą niedzielę na przemyskiej wystawie :lol:, lisicy (w gronie terieromaniaków ochrzczona terierem rzeszowskim :grins:), zrobiłam całe jedno zdjęcie, ale znalazłam jeszcze kilka innych, komuś chyba wpadła w oko i kilkakrotnie do niej wracał. :lol: a cała moja fotorelacja dostępna na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f539/xxxiv-kwpr-przemysl-06-wrzesnia-138641/index17.html#post12936753"]wątku wystawy[/URL] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000043.jpg[/IMG] i zdjęcia ze strony [URL="http://www.hepnar.pl/"]www.hepnar.pl[/URL] [URL="http://hepnar.pl/images/rsgallery/original/przemysl--0317.jpg"][IMG]http://hepnar.pl/images/rsgallery/display/przemysl--0317.jpg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://hepnar.pl/images/rsgallery/original/przemysl--0072.jpg"][IMG]http://hepnar.pl/images/rsgallery/display/przemysl--0072.jpg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://hepnar.pl/images/rsgallery/original/przemysl--0097.jpg"][IMG]http://hepnar.pl/images/rsgallery/display/przemysl--0097.jpg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://hepnar.pl/images/rsgallery/original/przemysl--0316.jpg"] [IMG]http://hepnar.pl/images/rsgallery/display/przemysl--0316.jpg.jpg[/IMG] [/URL]
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Cambel&Megi replied to Darianna's topic in Galeria
miło było Was znowu zobaczyć, no i poznać Presto - przekochany jest :loveu: super masz duet teraz szkoda tylko, że znowu nie dotarłam na Waszą ocenę :oops: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000038.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000039.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000040.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000050.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000041.jpg[/IMG] -
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000022.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000023.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000024.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000025.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000018.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000019.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000020.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000021.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000015.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000016.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000010.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000011.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000005.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000006.jpg[/IMG]
-
Gratulacje dziewczyny :), ładnie to wszystko wyglądało. największe brawa należą się Kisses, wspaniały debiut, oby tak dalej!!! wstawiam moją fotorelację..ale jakoś niefortunnie się ustawiłam i takie od poopy strony te zdjęcia są (chodzi o prezentację w statyce przed sędziną). [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000045.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000046.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000047.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343246/00000048.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000001.jpg[/IMG]
-
[B]McDzik, [/B]jasne. :) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000016.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000018.jpg[/IMG] ufff...koniec :lol:
-
...no i BIS [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000015.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000006.jpg[/IMG] BOG VII nie mam, BOG VIII [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000007.jpg[/IMG] BOG IX [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000009.jpg[/IMG] BOG X ( I - whippet, II - afgan, III - charcik włoski) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000010.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000004.jpg[/IMG] BOG IV nie mam [był 1 jamnik, szorstkowłosy króliczy (?)] BOG V też nie mam, ale wyników nie znam BOG VI [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343283/00000005.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000046.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000047.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000048.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000049.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000050.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000041.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000042.jpg[/IMG] BOG II [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000043.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000044.jpg[/IMG] BOG III [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000045.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000036.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000037.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000038.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000039.jpg[/IMG] BOG I [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000040.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000031.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000032.jpg[/IMG] BIS Weteran [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000033.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000034.jpg[/IMG] BIS Junior [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/343273/00000035.jpg[/IMG]