Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [IMG]http://i33.tinypic.com/vyxl79.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/10p4zrs.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/ru4m1d.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/s66tdd.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/5nvgwh.jpg[/IMG]
  2. dziękujemy :) [B]Darianna[/B], na to wygląda...ale nie ma chyba jakichś kompleksów z tego powodu :hmmmm::evil_lol: znalazłam dziś kilka zdjęć z Rybnika autorstwa katik, są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/13127213-post119.html"]TUTAJ[/URL] edit: jeszcze jedno foto z Rybnika [URL="http://dog-sport.pl/images/zoom/WAQMDV/IMG_5632.JPG"]KLIK[/URL] (autor Katarzyna Malina) ok, teraz "kilka" zdjęć z dzisiejszego treningu [IMG]http://i34.tinypic.com/2zekw0y.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/s3otw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/4h6smq.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/ehis0l.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/29sz1k.jpg[/IMG]
  3. [url]http://i35.tinypic.com/2heyrth.png[/url] :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  4. [B]katik[/B], dziękuję za uchwycenie nas :Rose: czy mogę ukraść fotki??? [URL="http://picasaweb.google.com/cambel.megi/PTMPPTRybnik4102009#"]TUTAJ [/URL]moja fotorelacja z zawodów PT przy wystawie
  5. [IMG]http://i37.tinypic.com/zksh12.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2lk8cg2.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/91cso5.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/69dh10.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2h6h8on.jpg[/IMG] uff..wsjo :lol: jutro się agilitujemy, jeżeli pogoda będzie sprzyjać to może jakieś fotki zrobimy...:hmmmm: :bye:
  6. [IMG]http://i36.tinypic.com/35bw6sk.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/16c3z0w.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2efoqj8.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/20qalqb.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/atkz2x.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i37.tinypic.com/2817eaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/aacf3p.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2vwussw.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/25008w3.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2ylqzjd.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i35.tinypic.com/2n064c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/29zqtt0.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2ibmdtv.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/nf16v6.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/dgtfty.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i34.tinypic.com/344txrb.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2nlfhmu.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2ni372b.jpg[/IMG]' [IMG]http://i38.tinypic.com/1ral9t.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2agdco.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i35.tinypic.com/2luut1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2vk01s0.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/o6n349.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2v2xwm1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/124x5r9.jpg[/IMG]
  11. dziękujemy :) w końcu zmęczyłam te fotki :roll: tym razem przez połączenie dużego braku chęci z dużym brakiem czasu, zajęło mi to znacznie dłużej niż zwykle :lol: [URL="http://picasaweb.google.com/cambel.megi/PTMPPTRybnik4102009#"][B]TUTAJ [/B][/URL]całość, no i lecę z naszymi: [IMG]http://i37.tinypic.com/uu8ep.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1079dg8.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2ee98gx.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/175uec.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/dpz9e8.jpg[/IMG]
  12. :klacz: super Wam idzie to frisbee!
  13. [url]http://i33.tinypic.com/f0yvsm.jpg[/url] [url]http://i35.tinypic.com/qrx3pw.jpg[/url] fenomenalne :mdleje:
  14. jejjj jak się dynamicznie rozwija Wasza galeria, przestaję nadążać :lol: świetne zdjęcia robisz :loveu:
  15. a ja troszkę spóźniona, gratuluję Waszego wspólnego debiutu! super się prezentowaliście :)
  16. [quote name='Anna Rapp']Dobre wieści od Asiaczka :multi::multi::multi: Piszę w imieniu Asi , bo ona nie ma dostępu do internetu : Jazzik Asiaczek 4 miejsce w kl.otwartej :multi: Yuma Asiaczek 2 miejsce w klasie Championów:multi: Era Asiaczek 3 miejsce w kl.pośredniej:multi: Asiaczek napisze o szczegółach jak tylko uruchomi internet. Pozdrawiam __________________[/quote]gratulacje! :multi: a Serek fantastyczny :loveu:
  17. [B]Olusia, Dynamique, RCookie, Cerber, Coyote Ugly FCI, Agathee - [/B]DZIĘKUJEMY!!!:oops: [B]Olusia[/B], to chyba za dużo powiedziane...:lol: zobaczymy w przyszłym sezonie. Ale chyba w końcu zaczynamy się jakoś dogadywać z rudą :) [B]Dynamique[/B], pewnie, że pamiętam :) [B]Coyotki[/B], dzięki za wstawienie wyników :cool3: i jak to zwykle - odniosę się do startu - tak jak pisała Iwona 191pkt, ocena bardzo dobra (dosk. jest od 192). Z relacji obserwatorów - wypadło to b.ładnie.:) W końcu Mega złapała jakiś w miarę kontakt, koncentrację; kilka błędów większych i mniejszych zostało wypunktowane, nie będę tego wszystkiego wypisywać, ale ten jeden chyba muszę... przy "biegaj" na komendę noga, ruda owszem, wróciła do nogi...sędziego.:grin: zdjęć znowu mam mnóstwo, ja to nie mam umiaru :shake: na dniach wstawię wszystkie Rzeszowska drużyna w MPPT - lokata 1:multi: indywidualnie Magda Darowska & Smarti - lok. 1, Krysia Bajorek & Milka - lok.3, Agnieszka Pierga & Omega - lok.4, Zbigniew Ende & Harpo - lok. 8 :multi: [IMG]http://i37.tinypic.com/hvtj6b.jpg[/IMG] nasze świadectwo [IMG]http://i34.tinypic.com/2u7oznm.jpg[/IMG] i chodzenie przy nodze [IMG]http://i38.tinypic.com/e0pjj4.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2ns76ug.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2885oh4.jpg[/IMG] więcej wkrótce :bye:
  18. brak słów :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: cudo!!!
  19. jeszcze odnośnie Lublina, wczoraj dostałam nagranie z naszego startu, autorstwa Moniki Chmiała, dziękuję :Rose: (btw tak patrząc z innej perspektywy, wcale nie wyszło to tak fajnie, jak mi się wydawało :lol:) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=q9h_rt0P54M"]YouTube - Lubline 27/09/09 Megi[/URL] *** a my właśnie wróciłyśmy z egzaminu PT, oficjalnie mogę napisać, że mam [CENTER][SIZE=3][B]Psa Towarzyszącego :multi: [/B][/SIZE] [B]uzyskałyśmy 193/200 pkt i ocenę doskonałą[/B] [IMG]http://i36.tinypic.com/2nhqjk1.jpg[/IMG] [LEFT]Sędzinie bardzo podobała się nasza praca (choć mi zupełnie nie...:shake:). Jeden element wyszedł fajnie, gdy ja jak jakaś sierota :roll: wyrzuciłam aport i wpadł pod taśmę rozłożoną na placu - tu świetnie widać było pracę psa, że nie robi schematów, ale myśli!:lol: jeszcze taką paskudę wklejam i uciekam się pakować, ciekawe co jutro w Rybniku wymyślimy :shake::lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/2njgihc.jpg[/IMG] :bye: [/LEFT] [/CENTER]
  20. [B]Asiaczku[/B], tyle u Was nie pisałam, a teraz trafiam na takie wieści.. strasznie mi przykro :(:(, przesyłam wyrazy współczucia. Trzymaj się, wszyscy jesteśmy z Tobą myślami!!! Dla Jacka [B][[COLOR=Red]*[/COLOR]][/B]
  21. moja fotorelacja dostępna [URL="http://picasaweb.google.com/cambel.megi/ObedienceLublin27092009#"]TUTAJ[/URL], zapraszam :)
  22. [IMG]http://i36.tinypic.com/1zfkj20.jpg[/IMG] a wspomniane wyżej Krysia & Milka świetnie poradziły sobie w klasie 1, uzyskując oc. doskonałą, 3 lokatę, a 5 w ogólnym rankingu Pucharu Polski 2009. :multi: [IMG]http://i37.tinypic.com/111820y.jpg[/IMG] i kilka zdjęć autorstwa Moniki Chmiała - mch na dgm rozmowy na łonie natury :lol: ruda się schowała za mną (Omega lok.4 w kl.1) [IMG]http://i37.tinypic.com/2r5cksj.jpg[/IMG] prawie cała kl 0 [IMG]http://i35.tinypic.com/15rmazk.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/23hvgy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/346am4n.jpg[/IMG] i to chyba wszystko, reszta moich zdjęć dostępna w albumie - link powyżej, myślę, że nie ma sensu wklejać wszystkiego tutaj. :lol:
  23. [B]Psiulka, Cerber, Asiaczek, Moniek193, Agathee, Alusia[/B] - dziękujemy za gratulacje i tak miłe słowa :Rose: [B]Alusia[/B], prawdopodobnie wkrótce dostanę nagranie naszego startu :multi: teraz jeszcze szersza (foto)relacja wczoraj miałam problem z komputerem :shake: i dopiero dziś zabrałam się za zrzucenie zdjęć, wszystkie dostępne są [URL="http://picasaweb.google.com/cambel.megi/ObedienceLublin27092009#"]TUTAJ[/URL], ale kilka wrzucę bezpośrednio tu do galerii. uff nasze nagrody się znalazły :lol: swoją drogą, to należą się brawa dla Lublina, nie tylko za nagrody (trzeba trochę naszukać się sponsorów), ale za całokształt zawodów - b.dobrze poradzili sobie ze wszystkim mimo, iż to ich debiut w organizacji zawodów obedience. Przede wszystkim, to chyba muszę się pochwalić, na okładce katalogu widnieją moje zdjęcia z tegorocznych MPPT :oops: (oprócz tego w prawym górnym rogu) [IMG]http://i37.tinypic.com/1zoi3va.jpg[/IMG] razem z p.Krysią i goldenką Milką, z którymi też odbyłyśmy podróż, nocowałyśmy w leśniczówce Stary Tartak, całej urządzonej w pięknym, typowym dla takiego miejsca stylu :loveu: wszędzie drewniane elementy, motywy myśliwskie, "efekty" polowań - głowa dzika, poroża, etc., tudzież suszone kwiaty; jakieś bibeloty jak kolekcja żelazek, czy młynków, rewelacja [IMG]http://i35.tinypic.com/aw5c2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/fa9404.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2iktdvq.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/15zf5z.jpg[/IMG]
  24. brawo! :multi:
  25. [B]Cerber[/B], cudoo :o :loveu: [B]aghnetka[/B], dziękuję za fotkę TEGO CZEGOŚ (osiołka) :evil_lol: miło było Was poznać!!! :) uff przed godziną wróciłyśmy, to Wasze kciuki chyba pomogły! :) znowu (tak jak w Rzeszowie), miałyśmy numer startowy 2, czyli taki optymalny, najwygodniej jednak jest mieć start szybko za sobą. :lol: Uzyskałyśmy 92,5pkt / 100 i tak jak napisała Iwona, lokata 6 na 9 startujących psów. Ogółem poziom zerówki był wysoki, co również podkreślił sędzia, nota bene wymagający, tym bardziej jestem usatysfakcjonowana naszym wynikiem. :multi: Co do pracy Megi, generalnie w porządku, totalnie zaskoczyła mnie swoimi błędami, akurat tego bym się nie spodziewała - krzywe warowania (w zasadzie do tej pory nie miały miejsca...), odwołanie, które akurat ma bardzo ładne, dynamiczne, tu dynamiczne było do połowy, potem coś hmmm wywęszyła - nie wróciła najkrótszą drogą, tylko robiąc łuk, no i ten kontakt, też jeszcze nie do końca taki jaki powinien być ok, już nie narzekam :lol:, bo tak ogółem patrząc na nasz występ, to jestem bardzo zadowolona!!! otrzymałyśmy jeszcze nagrodę (którą to, właściwie siatkę z nagrodami, jak się okazało gdzieś zgubiłam :placz:), wyróżnienie dla MIXa, a także Meg została Najmniejszym Psem Zawodów! :lol: zdjęć kilka mam, ale już dziś nie mam siły nawet patrzeć w stronę aparatu..:lol: no, teraz mamy całe 5 dni "luzu", potem w sobotę - egzamin PT, a w niedzielę jedziemy do Rybnika na turniej PT - chyba ostatni na obecnym regulaminie, a zarazem nasz pierwszy.:)
×
×
  • Create New...