Jump to content
Dogomania

madzia828

Members
  • Posts

    6397
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madzia828

  1. jaki Morusek zadowolony ze spacerku żeby tylko domek się znalazł;)
  2. kurcze nie wiem czy dam rade w tym tygodniu, bo mam trochę spraw na głowie do Rybnika musze dojechac,jakieś 15km ale to nie jest problem tylko czasowo mogę nie wyrobić:shake: z Rybnika jest jeszcze pandisia ;)
  3. spanielkę by trzeba podrzucić Asi&ginger;)
  4. z moim Aronkiem było podobnie też nie potrafił sam chodzić, załatwiał się pod siebie, nie mogliśmy patrzeć jak cierpi:-( a my razem z nim, wiem jak trudno jest podjąć taką decyzję. Presto bądź szczęśliwy za tm może spotkasz tam mojego Arona [*]
  5. w gorę może ktoś wypatrzy tego biedaka:-(:-(
  6. mam nadzieję że coś się ruszy teraz w sprawie schroniska :roll:
  7. aga616 dzięki za info fotki też sobie pooglądałam;)
  8. jak założycie watek malamutowi to proszę podajcie linka;)
  9. Azja ma też watek na Szansie może ktoś ją tam wypatrzy:cool3:
  10. gratulacje dla wszystkich;) ma ktoś może wyniki goldenów psy klasa otwarta?
  11. ja też poproszę o numer konta;)
  12. dla ciebie piesku [*]:-(:-( mix malamuta taki bidul:shake: tego mix labka to mogę wrzucić na forum labków;)
  13. super wieści:multi::multi: powodzenia Gucio;)
  14. ogłoszenia [URL]http://elblag.olx.pl/item_page.php?Id=14178506&g=6[/URL] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=8745[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id92185.html[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=37583&id_kat=11[/URL] [url]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=os1&id=95384[/url]
  15. ja też postaram się poogłaszać sunię;) na kogo podawać namiary?
  16. Madziek a Gibson ma wyróżnione allegro czy takie normalne? dla niego byłby potrzebny dom gdzie zawsze ktoś jest,z ogrodem, gdzieś w cichym miejscu tylko gdzie taki znajdziemy:roll:
  17. super fotki:loveu::loveu: ja też postaram się cosik dorzucic do tej lampy po wypłacie;)
×
×
  • Create New...