kurcze nie wiem czy dam rade w tym tygodniu, bo mam trochę spraw na głowie do Rybnika musze dojechac,jakieś 15km ale to nie jest problem tylko czasowo mogę nie wyrobić:shake: z Rybnika jest jeszcze pandisia ;)
z moim Aronkiem było podobnie też nie potrafił sam chodzić, załatwiał się pod siebie, nie mogliśmy patrzeć jak cierpi:-( a my razem z nim, wiem jak trudno jest podjąć taką decyzję. Presto bądź szczęśliwy za tm może spotkasz tam mojego Arona
[*]
Madziek a Gibson ma wyróżnione allegro czy takie normalne? dla niego byłby potrzebny dom gdzie zawsze ktoś jest,z ogrodem, gdzieś w cichym miejscu tylko gdzie taki znajdziemy:roll: