kurcze a może udałoby się załatwić Aronkowi wizytę w programie Pytanie na śniadanie we wtorek jest kącik adopcyjny psiaków, tydzień temu bodajże był Rudzik ze schroniska w Tychach bez łapki i znalazł domek w W-wie ;) tylko nie wiem z kim możnaby się kontaktować w tej sprawie no i ktoś musiałby jechać z Aronkiem do W-wy i wystąpić w tv:diabloti: