Jump to content
Dogomania

madzia828

Members
  • Posts

    6397
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madzia828

  1. zapisuje wątek postaram się jakiś grosz przelać na Arielka;)
  2. kurcze a może udałoby się załatwić Aronkowi wizytę w programie Pytanie na śniadanie we wtorek jest kącik adopcyjny psiaków, tydzień temu bodajże był Rudzik ze schroniska w Tychach bez łapki i znalazł domek w W-wie ;) tylko nie wiem z kim możnaby się kontaktować w tej sprawie no i ktoś musiałby jechać z Aronkiem do W-wy i wystąpić w tv:diabloti:
  3. nareszcie się udało:multi::multi: powodzenia psiaczki;)
  4. fajnie, że moja wpłata doszła;) wyrównałam za pozostałe miesiące:oops: no to powodzenia Bąbelku w nowym domu:loveu:
  5. Rudzik wypadł super:multi: mam nadzieję, że znajdzie domek :p
  6. jaki on cudny:loveu::loveu: to usuwam ogłoszenia Benego;) teraz tylko mamuśka została:roll:
  7. jak tam Marlery? :roll: mam nadzieje ze znajdzie domek
  8. co za człowiek:angryy: brak słów , trzeba szukać jej domku :roll:
  9. Sarunia trzymaj się , cegiełka na allegro zakupiona tylko tak mogę pomóc prosimy o Dt dla Sary
  10. szczylek cudny :loveu::loveu: zaraz porobie ogłoszenia;) myślę,że znajdziemy mu domek , dałam małego na oxl.pl, drobne.centrumofert.pl, mojpupil.pl
  11. tak mi przykro:-( trzymaj się Dorotko Libra biegaj szczęśliwa za TM [*]
  12. czekam na fotki i zabieram się za ogłoszenia ;)
  13. bidulka, trzymaj się maleńka, szukamy Dt dla Sary:roll:
  14. tak mi przykro:-( Pacusiu [*]
  15. trzymam kciuki i czekamy na wieści, oby dobre:roll:
  16. Gibsonku trzymaj się ;) kasa nadal potrzebna:roll:
  17. ślicznie się prezentują na czerwonej kanapie:loveu::loveu:
  18. Madziek jak się czuje teraz Gibson? mam nadzieję, że lepiej:roll:
×
×
  • Create New...