-
Posts
5318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dariaopole
-
Ja tylko sprostuje bo to do mnie odezwala sie dziewczyna a propos pieska dla chorego dziecka. Bokser jest jej a ona tylko czasem sie opiekuje chlopcem i wie ze marzy on o psie, oczywiscie rodzice chlopca musieli by byc pewni ze chca czworonoga i ze zapewnia mu jak najlepsze warunki na zawsze. Trzeba po prostu trzymaC kciuki za dobrry dom bo to najwazniejsze !! Nikt przeciez nie wyda psa rodzinie ktora nie jest do konca pewna swojego wyboru.
-
ZARA po zabiegu sterylizacji MA DOMEK!
dariaopole replied to martasuwałki's topic in Już w nowym domu
Podnosze śliczną sunieczkę, oby znalazła kochający domek na jaki zasługuje !! Trzymam kciuki -
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Dokladnie !! Wogole w tej lodzi tyle pieknych psiakow, zalamac sie mozna. Czasami zaluje ze nie mam giwery bo normalnie polowe ludzi na tym swiecie bym powystrzelala :2gunfire: -
[Białystok] amstaffowaty 5-letni Maks - już w SWOIM NOWYM DOMU!
dariaopole replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie ze ze Maks jest bezpieczny bo te jego wagabundy mogly sie zle skonczyc, super ze sa na tym swiecie ludzie ktorzy potrafia cos zrobic bezinteresownie dla zwierzat. Gratulacje dziewczyny i mysle ze z tak aktywnym dzialaniem wkrotce znajdzie sie dla Mania jakis domek !!! -
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Ale sie ciesze :lol::lol::lol::lol::lol::lol: caly zcas dopingowalam suni bo byla taka smutna. hurraaaaaa,powodzenia w nowym domku Tea !!!! -
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Tea i Greg - mordeczki, miejcie nadzieje !!! Do góry robaczki :multi: -
Jarkan - już w cieplutkim, pełnym miłości domku :)))))))
dariaopole replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Hopaj malenki, niech cie ktos zobaczy :multi::multi: -
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Jaki bidulek :-( kto go pokocha ? Podnosze niunki dwa , chociaz tyle moge zrobic :-( -
[Białystok] amstaffowaty 5-letni Maks - już w SWOIM NOWYM DOMU!
dariaopole replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Oj bidulku jak zlazezc tobie domek ? Przynajmniej Cie podniose slodziutki :multi: -
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki mocno !!! Dobrze że Basia trafiła na wątek suni :) tymczasem Tea hopaj :multi: -
Anyk : cieszę się że tu trafiłaś, trzymam kciuki, niestety mało jest informacji na temat tej suczki więc musisz porozmawiac z wlascicielka.
-
Witam, dostałam dziś maila ( nie wiem czemu właściwie ja ) , ze Pani szuka amstafa o lagodnym usposobieniu dla dziecka z rakiem złośliwym. Pies musi mieć zero agresji i zależy jej na tym by pies pzreszedł szkolenie na psa opiekuna. W domu ma już boksera 3 miesięcznego. Czy myślicie , że ta sunia się nada ? chyba tak co ? Mogę przesłać komuś adres mailowy tej pani albo podać jej namiary do kogoś. Podalam tej pani numer do wlascicielki suni, tak chyba bedzie najlepiej. Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie potoczy. :)
-
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Super. Terazto musi sie znalezc jakies opiekun Tei, to taka slodka psinka przeciez !!! Do gory mala ! -
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Basia : wielkie dzieki, ja tu dopiero sie rozkrecam wiec duzo rzeczy nie potrafie zrobic, ciesze sie , ze zainteresowalas sie sunia. -
Jarkan - już w cieplutkim, pełnym miłości domku :)))))))
dariaopole replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Hopsaj mordko :multi: -
[Białystok] amstaffowaty 5-letni Maks - już w SWOIM NOWYM DOMU!
dariaopole replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Hopsaj Manio do góry :multi: -
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Basia : super to ogłoszenie. No mała hopsaj po domek :multi: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Pysiorka ;) -
Piękna amstaffka w schronisku w Łodzi!!! Ma dom!!!!
dariaopole replied to Aiko's topic in Już w nowym domu
Wkońcu ktoś nowy się pojawił kto bedzie podnosił sunię !! Pozdrowienia dla Basi ;) -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
dariaopole replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Pikny ten Toguś strasznie. Śmigaj mały do góry !! -
[Białystok] amstaffowaty 5-letni Maks - już w SWOIM NOWYM DOMU!
dariaopole replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Na dzieńdobry podniosę Mania, niech go szybciutko ktoś dostrzeże, żeby nie latał sam po ulicach :shake: -
[Białystok] amstaffowaty 5-letni Maks - już w SWOIM NOWYM DOMU!
dariaopole replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Ja też nie zapomniałam i często o nim myślę , niestety narazie mogę tylko podnieść ( ale zawsze to coś) !! Myślę że ogłoszeń jest tyle że na pewno wkrótce ktoś się odezwie , cierpliwości dziewczyny !! Trzymam kciuki i sercem jestem z Wami ;) -
[Białystok] amstaffowaty 5-letni Maks - już w SWOIM NOWYM DOMU!
dariaopole replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Nie śmiem się śmiać. Doceniam waszą robotę a ja to bym wogóle plakaciku pewnie nie potrafiła zrobić bo komputerowa ze mnie lebioda , ja się tylko uśmiecham :) -
[Białystok] amstaffowaty 5-letni Maks - już w SWOIM NOWYM DOMU!
dariaopole replied to Iwona&Wiki's topic in Już w nowym domu
Iwona&Wiki : tez mysle ze ten czarny ;)