Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. Ja tylko sprostuje bo to do mnie odezwala sie dziewczyna a propos pieska dla chorego dziecka. Bokser jest jej a ona tylko czasem sie opiekuje chlopcem i wie ze marzy on o psie, oczywiscie rodzice chlopca musieli by byc pewni ze chca czworonoga i ze zapewnia mu jak najlepsze warunki na zawsze. Trzeba po prostu trzymaC kciuki za dobrry dom bo to najwazniejsze !! Nikt przeciez nie wyda psa rodzinie ktora nie jest do konca pewna swojego wyboru.
  2. Podnosze śliczną sunieczkę, oby znalazła kochający domek na jaki zasługuje !! Trzymam kciuki
  3. Dokladnie !! Wogole w tej lodzi tyle pieknych psiakow, zalamac sie mozna. Czasami zaluje ze nie mam giwery bo normalnie polowe ludzi na tym swiecie bym powystrzelala :2gunfire:
  4. Ciesze sie ze ze Maks jest bezpieczny bo te jego wagabundy mogly sie zle skonczyc, super ze sa na tym swiecie ludzie ktorzy potrafia cos zrobic bezinteresownie dla zwierzat. Gratulacje dziewczyny i mysle ze z tak aktywnym dzialaniem wkrotce znajdzie sie dla Mania jakis domek !!!
  5. Ale sie ciesze :lol::lol::lol::lol::lol::lol: caly zcas dopingowalam suni bo byla taka smutna. hurraaaaaa,powodzenia w nowym domku Tea !!!!
  6. Tea i Greg - mordeczki, miejcie nadzieje !!! Do góry robaczki :multi:
  7. Hopaj malenki, niech cie ktos zobaczy :multi::multi:
  8. Jaki bidulek :-( kto go pokocha ? Podnosze niunki dwa , chociaz tyle moge zrobic :-(
  9. Oj bidulku jak zlazezc tobie domek ? Przynajmniej Cie podniose slodziutki :multi:
  10. Trzymam kciuki mocno !!! Dobrze że Basia trafiła na wątek suni :) tymczasem Tea hopaj :multi:
  11. Anyk : cieszę się że tu trafiłaś, trzymam kciuki, niestety mało jest informacji na temat tej suczki więc musisz porozmawiac z wlascicielka.
  12. Witam, dostałam dziś maila ( nie wiem czemu właściwie ja ) , ze Pani szuka amstafa o lagodnym usposobieniu dla dziecka z rakiem złośliwym. Pies musi mieć zero agresji i zależy jej na tym by pies pzreszedł szkolenie na psa opiekuna. W domu ma już boksera 3 miesięcznego. Czy myślicie , że ta sunia się nada ? chyba tak co ? Mogę przesłać komuś adres mailowy tej pani albo podać jej namiary do kogoś. Podalam tej pani numer do wlascicielki suni, tak chyba bedzie najlepiej. Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie potoczy. :)
  13. Super. Terazto musi sie znalezc jakies opiekun Tei, to taka slodka psinka przeciez !!! Do gory mala !
  14. Basia : wielkie dzieki, ja tu dopiero sie rozkrecam wiec duzo rzeczy nie potrafie zrobic, ciesze sie , ze zainteresowalas sie sunia.
  15. Basia : super to ogłoszenie. No mała hopsaj po domek :multi:
  16. Wkońcu ktoś nowy się pojawił kto bedzie podnosił sunię !! Pozdrowienia dla Basi ;)
  17. Pikny ten Toguś strasznie. Śmigaj mały do góry !!
  18. Na dzieńdobry podniosę Mania, niech go szybciutko ktoś dostrzeże, żeby nie latał sam po ulicach :shake:
  19. Słuchajcie jest jeszce taka słodka sunia z łodzi jakby był w zanadrzu jakiś domek to można by było komuś ją pokazać, jest taka słodka i nikt prawie do nie nie zagląda, może ktoś może jej pomóc ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50207[/URL]
  20. Ja też nie zapomniałam i często o nim myślę , niestety narazie mogę tylko podnieść ( ale zawsze to coś) !! Myślę że ogłoszeń jest tyle że na pewno wkrótce ktoś się odezwie , cierpliwości dziewczyny !! Trzymam kciuki i sercem jestem z Wami ;)
  21. Nie śmiem się śmiać. Doceniam waszą robotę a ja to bym wogóle plakaciku pewnie nie potrafiła zrobić bo komputerowa ze mnie lebioda , ja się tylko uśmiecham :)
  22. Iwona&Wiki : tez mysle ze ten czarny ;)
×
×
  • Create New...