Andzia : ten niepokój to z powodu nowego miejsca, widocznie nie czuje sie w nim jeszcze bezpeiczny (tak myślę), moja Chili tez ciagle lata a jak tylko wstane to chodzi za mna jak smród po gaciach, druga suka - Happy też tak miała przez jakis czas jak ją wzieliśmy ze schroniska, a teraz to ciężko ją z kanapy zrzucic bo tyłka jej sie nie chce ruszać, a z sikaniem to sama nie wiem, Happy tak nie miała a Chilce sie zdarza:p