Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. Mieciu dziś postaram się wyciągnąć Cię na spacer kochany, tylko ciasteczek nie mam (zapomniałam :oops: - wychodzą braki lecytyny ) więc bądź milutki :p
  2. Ahhh ciociu Ty nie nabijaj sie z mojej sklerozki bo wiek już nie za młody :evil_lol: a o lecytynce zapominam :p może jest cos na fakt zapominania o zakupie lecytyny na skleroze ?? jakis nowy magiczny lek ??
  3. Do góry piękna biedna mordko !!!
  4. Hopaj skarbeńku na pierwszą !!!
  5. Kolejna piękna bullowata bida...ojj źle się dzieje na tym cholernym świecie :shake:
  6. witaj Kawusiu piekna, podskocz wyżej żeby Cie lepiej dostrzegli !!
  7. Spike jest naprawde uroczy, smukły ( i przy okazji chudziutki) , bardzo oryginalnie umaszczony, nie ciągnie na smyczy, jest taki jeszcze "młodzieńczy " bardzo !!
  8. Pabianice co tak nisko ??? w góre hop hop hop !!!
  9. To fakt Miecio jakby lepiej wygląda, skóra jest na pewno w lepszym stanie, niestety nie byłam dziś z nim na spacerze tylko pokiziałam go po mordce, ma starsznie spokojne oczka i piękną wielką głowę !!! Następnym razem wezme go na spacer i zaopatrze się w oliwkę aby spróbować jeszce raz odczytać tatuaż !!
  10. Pepcio wręcz błaga o domek .....kto mu pomoże ??
  11. Czarusia na pewno zauroczyła wielu dogomaniaków ale czy kogoś jeszcze ??? Całusy dla suni ogromne !!!
  12. Pabianice do góry !!!
  13. Tylko że małpka nie gryzie mebli (poza wiklinowym koszykiem który spełnia funcje Johnego łóżka) ale akurat jest to stary rupieć więc niech se podgryza to ( a nie np.łóżko), chodzi o to że nie wiadomo co ta mała franca pogryzie, już wszystko chowam przed nią i rzucam jej jakąś zabawkę ale ten małpiszon jest za sprytny więc i tak sobie coś znajdzie, ostatnio jak mój mąż wracał się do domu po portfel to złapał ją na schodach z kafelkiem !!!!!!! :diabloti:(który co prawda już dawno odpadł i się nie trzymał ale skąd w jej główce pomysł pogryzienia kafelka ??? :evil_lol: ) Ogólnie nie jest źle, czasem coś tylko zbroi ale oprócz pilotów nie było poważniejszego incydentu :p jest tak słodka że wszystko jej wybaczam, uwielbia spac mi na kolanach jak siedzę przy kompie i kopać doły na ogrodzie który ma już śladowe ilości trawy przy tych moich trzech rumburakach :p
  14. Kurcze nie mam czasu zrobic moim bambarylkom zdjec, bo biegam z nimi na dworze lub rzucam patyki :evil_lol: ale zapewniam ze wszystko ok, Chili przeslodka choc czasem lubi cos pogryzc małpa jedna :diabloti:
  15. Franca ; nie martw sie , na pewno zrozumieja wkoncu oni sa tacy WYROZUMIALI !!!:p
  16. Ja też się melduję !!! Boże jak byłam po Chilke to byłam tak mocno podenerwowana i podeksytowana że nawet nie przeszłam się zobaczyć co za bidy siędzą w tych boksach, a tu proszę same cuda !!!! Do góry , do góry maluchy !!!
  17. Przepraszam cioteczki ale w schronie nie byłam, mam nadzieję że jutro tam dotrę razem z Francą , w dwókę raźniej a poza tym mnie tam raczej nikt nie zna i mnie samej by raczej nie wydali pieska na spacer, jutro to nadrobię ( oczywiście nie obiecuję na 100 % bo te dni jakieś krótkie i z niczym sie nie wyrabiam) Opole do góry !!!!!
  18. pozostaje nam trzymać za nią kciuki i podrzucać do góry !!! Skacz Kawusia do góry !!
  19. Cieszę się z tak błyskawicznej adopcji, gdyby wszystkie tyle trwały i kończyły się tak pozytywnie !!!! zapraszam na bazarek dla Czarusi : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61621[/URL]
  20. Podnosimy podnosimy bo chłopak musi się pokazywać !!!
  21. A Benio czeka i czeka....ludzie przetrzyjcie oczy bo chyba nie dostrzegacie jaki on cudny !!!
  22. Dokładnie dziewczyny : domek się znajdzie i tyle, trzeba wierzyć że to tylko kwestia czasu. Dobrze że wiosna jest to przynajmniej te nasze bullki już tak nie marzną w tych boksach na betonie !!
  23. Cieszę się że być może jakaś inna mordka trafi do nowego domku, a ty Elzuniu pokaż się na górze !!
  24. Hurrara, bardzo bardzo się cieszę :loveu::multi::loveu:
×
×
  • Create New...