Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. dzieki Fidelek !!! Oby ta bidula Zuzia znalazła wkrótce domek !! Cały czas trzymam za każdego psiaka kciuki !!
  2. Daguś - głowa do góry !!! tyle wspaniałego robisz dla tych psiaków że tylko podziwiać !!! Całusy dla Czarusi i reszty gromadki :p
  3. rzeczywiście te dogo szaleje ostatnio i doprowadza do szewskiej pasji :mad: Kawunia na górę marsz !!
  4. Modliszka : choć tyle możemy zrobić, podnosić i przypominac o bidulkach
  5. Młodziutka myszka skacze wyżej !!!
  6. Lamia ; My o nim pamietamy !!!! chociaż tyle............... Do góry słonko !!!
  7. Mińku najdroższy hopaj na górę. może Cię ktos wypatrzy !!
  8. nikt do kawusi nie zagląda ??? nieładnie nieładnie cioteczki :shake:
  9. Pabianice co tak nisko ??
  10. Piękna sunia wędruje wyżej !!
  11. Suńka pokazuje się na górze !!
  12. Benia napewno ktoś chce tylko może jeszcze o tym nie wie, więc Benio czeka i czeka..........
  13. Kawusia na górę, kawa z rana jak najbardziej pożądana !!
  14. Piękny młodziutki Spike hopa wyżej !!! Ludzie on naprawdę jest przecudowny !!!
  15. basia : to prawda, przystojniak z niego niezły, do tego na żywo wygląda 100 razy lepiej !!!
  16. Nikt nie chce takiej pieknej suni.........? :shake:
  17. smutne oczka hopajcie do góry !!
  18. Kawuniu kochana i piękna, pokaż się wyżej, piers do przodu i heja !!
  19. Bullki bidulki do góry pędem !!!!
  20. Spike jest naprawdę przeuroczym i przesympatycznym psiakiem, razem z ciocią Francą wziełyśmy go dzisiaj na spacer i cały czas sie nim zachwycałyśmy. Jest grzeczny, słodki, taki jeszcze szczeniakowy, wszystko go ciekawi, do psów podchodzi z ciekawością merdając ogonkiem. Ma cos z doga niemieckiego i widac że prawdopodobnie jeszcze urośnie. jest poprostu cudowny i nie można pozwolic aby długo siedział w schronie bo to taki dzieciak jeszcze !!!
  21. Miecio był dziś na spacerku i to dwa razy !!! Chłopak jest poprostu ŚLICZNY, skóra w lepszym juz stanie, wytarzał się na trawie lecz niestety nie udało mi sie odczytac tatuażu bo za bardzo sie małpiszon wiercił i jak dla mnie to są tam 2 cyfry a nie trzy :razz:, zresztą podobno właściciel namierzony, w dzień w którym ktoś zadzwonił po straz miejska żeby go zabrała, właściciel komuś go sprzedał, jak sie dowiedział że pies w schronisku i że ma zapłacić za jego odbiór to zrezygnował :angryy: Przez te słońce ( które zabija normalnie szare komórki człowiekowi) zapomniałam sie zapytac pracownika schroniska czy ustalili w jakim jest wieku. Ta lecytyna naprawde by sie przydała !!:p .
×
×
  • Create New...