Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. :-(:-(:-( smutne to strasznie :shake::shake::shake:
  2. Ten chłopak to jest cudny !!!!
  3. czekamy czekamy i doczekac sie nie mozemy :p
  4. Czekoladka/Kawusia - jak kto woli :p - w każdym bądź razie cudna dziewczynka czeka na swojego pana !!!!!!
  5. Pokaż się Benio wyżej !!!
  6. Marchewa : nie chcesz drugiego do kolekcji ?:cool3:
  7. jaka cudna mordka !!!! Czemu ludzie pozbywaja się takich psów ??? ja chyba żyję na innym świecie że tego nie pojmuję :shake:
  8. Pepcio hop hop hop na dobranoc. rano znów musisz sie pokazać , nie zapomnij o tym !!!
  9. Basia : chcemy chcemy, ale domki nie chca piesków :shake:
  10. Ależ ona piekniusia !!!! ja nie wiem ale normalnie w tej Brodnicy to same cuda są !!
  11. Długo mnie nie było ale wracam !!! i podnosze sunie !!! ja naprawdę chyba nigdy nie zrozumię ludzi którzy pozbywaja się swoich psów :shake:
  12. Pięknoto kto Cię mógł porzucić ??? nie zasługujesz na to !!!
  13. Andzia : ta twoja trójeczka jest czarująca !!! widzę że zabawa w patyki to podstawa !
  14. Biedny Tassmanek :-( mam nadzieję że nie ujdzie to nikomu na sucho:shake:
  15. No proszę jeszcze niedawno bidula siedziała w boksie a teraz i imię i nazwisko i domek ma porządny !!!
  16. Ja też trzymam kciuki ze wszystkich sił i myślę że nie ma innej opcji jak ta że państwo się w Czarusi po prostu zakochają !!!
  17. wszystko ok, jutro postaram sie zrobic jakies nowe fotki moim trikolorkom :lol: chili wlasnie zasnela mi na kolanach i rece wiec wszystko mam zdretwiale ale szkoda mi budzic mojego rudzielca!!
  18. No to teraz ja podnoszę !!!
  19. Andzia : ten niepokój to z powodu nowego miejsca, widocznie nie czuje sie w nim jeszcze bezpeiczny (tak myślę), moja Chili tez ciagle lata a jak tylko wstane to chodzi za mna jak smród po gaciach, druga suka - Happy też tak miała przez jakis czas jak ją wzieliśmy ze schroniska, a teraz to ciężko ją z kanapy zrzucic bo tyłka jej sie nie chce ruszać, a z sikaniem to sama nie wiem, Happy tak nie miała a Chilce sie zdarza:p
  20. Ojojojoj jakie cuda :loveu::loveu::loveu::loveu:ahhh szkoda że nie moge ich wycałować !!!! zdjecia pod kołderką i z główką na podusi- cuuuudooo !!!! :loveu::loveu::loveu: zapraszam na bazarek dla Czarusi : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61621[/URL]
  21. Przeczytałam cały wątek o suni !!!! Boże jaka ona grzeczniutka i śliczniutka, trzymam kciuki za nią i za nowy domek!!! postaram się coś jeszcze zalicytować na bazarku bo operacja to sprawa priorytetowa !!
  22. Hahaha jakie słodkie imię :loveu:
  23. i jak wiadomo cuś ?? Zapraszam na bazarek dla Czarusi : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5036137#post5036137[/URL]
  24. Nadal z utęsknieniem czekamy na wieści i fotki suni !! zapraszam na bazarek dla Czarusi : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5036137#post5036137[/URL]
×
×
  • Create New...