dziewczyny, jakiś czas temu przeczytałam cały wątek Benia ale już wszystko zapomniałam i się zagubiłam a że nie mam czasu znów czytać tej długiej lekturki bardzo proszę o informację czy Benio ma ogłoszenie na : alegratka,eurocity i 4łapy, oraz gdzie obecnie przebywa.:oops::oops:
Jeśli nie ma tam jeszce jego ogłoszeń to zaraz je wystawię :p