-
Posts
6673 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybka_39
-
Poznań KOSZMAR W PSEUDOHODOWLI !!! Pogotowie i Straż d.Zwierząt
Rybka_39 replied to Weronia's topic in Pseudohodowle
Doczytałam watek do polowy- potem juz po prostu nie mogłam.:eviltong: Ja podziwiam, ze pomimo kilkugodzinnej interwencji macie siłę odpowiadać po 6 razy na te same pytania. Nie wiem jak pomóc, ale trzymam kciuki za zakończenie tej akcji- ślę Wam dobre fluidy;). Widzę, że wątek wywołał wiele kontrowersji...szkoda, że na kundlach nie ma takiego zainteresowania.:roll: -
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Za te ogłoszenia to się jutro wezne, bo mi net muli:-( -
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Alegratka wyróżniona o 1, może być taki tekst? Część wzięłam z 1 postu: Tytuł: [B][B]Więc chodź pomaluj mój świat-nadaj memu życiu kolorów![/B][/B] Tekst: Czako- czarny piękny pies- z czarną rzeczywistością- prawie labrador. Przebywa w schronisku w Sochaczewie. Potrzebuje kogoś kto wprowadzi do jego życia barwy- barwy szczęścia. Do szczęścia potrzeba niewiele, bliski kontakt, czułe słówko....i ciepły kat na tym zimnym świecie. Chwilowo jedyne rzeczy z jakimi spotyka się na co dzień to zimna buda i kojec. Mija czas, dni, tygodnie, a ten piękny pies nadal wypatruje swojego człowieka, kocha ludzi i tych dużych i tych małych- kocha ich tak bardzo, ze zatraca swą godność, błagając obojetnie przechodzących koło niego, wyciagnietymi łapami o odrobine zainteresowania. Wydaje sie wtedy, że oszaleje z rozpaczy - a on trwa i czeka, ciągle ma nadzieje choć łapy w stawach puchną od chłodu i wilgoci. Możesz ulżeć temu biedakowi i cierpień psychicznych i fizycznych- jedyne czego mu trzeba to ciepły dom! Jeśli kogoś ten piękny czarny psiak ujął za serce i chce go adoptować, proszę o kontakt: [email][email protected][/email] 502-156-186 Pies jest w Sochaczewie, ale możliwy transport! Może być takie robocze imie Czako? -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pajda wyróżniony o 1....:roll: -
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Kikusię o 1 wyróżniłam....utrzyma sie przynajmniej na 1 stronie....dałam taki niespotykany tytuł..może przyciągnie czyjeś oko:-( Ja czasem mam dość...jak robie te ogłoszenia i nikt się nie odzywa- ale będę robić do skutku....bo jestem uparta:roll: -
Sochaczew - Galus, zdradzony przez swój świat za TM.
Rybka_39 replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ładny pies myslę, że szybko znajdzie dom.;) -
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Bóg nic nie poradzi na głupotę ludzi, dał Bóg człowiekowi własną wolę.....pewnie nie przypuszczał, że człowiek wykorzysta ja do podłych celów... -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Majqa i Mania zasłużyły na solidny wypoczynek, Majqa za silne nerwy, Mania za to że się wycierpiała w czasie operacji:loveu: Kochane dziewczynki:loveu:, a Mania to cudak- sama opisywałaś jak zwinnie wdrapywała sie na parapet- tak akrobatka, ma przed sobą szmat życia:loveu: 3majcie się dziewczyny, Ty Folen też - za to nocne czuwanie.;) Aha i cieszę się, że sprawa z 2 piesem sie wyjasniła, Pidzej masz wprawne oko- chwala Ci za to!;) -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Rybka_39 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Mania juz pewnie po zabiegu:loveu: -
Sochaczew - Galus, zdradzony przez swój świat za TM.
Rybka_39 replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Galusowi zrobię ogłoszenia w niedziele.;) -
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń z 1 postu kopiować?;) -
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ogłosiłam na: giełda.bai alegratka adpcje.org aleokazja psy.adopcje.pl adopcja psa etablica ogłoszenia szczecin webas pineska eoferty ogłoszenia tsdj hodowla eu kupiepsa gumtree -
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']super tekst, jesli pozwolisz to ja wyedytuje moje ogloszenia i dam wlasnie ten tekst[/quote] Jasne, możesz zrobić allegro? -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Od cioci Dg32, którą chyba bedę na rękach nosić:loveu:: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=461285811"]SUPER PIES SZUKA SUPER DOMKU!!! (461285811) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Coiteczki zrobiły jeszcze więcej ogłoszeń, ale nie chcą wejść linki... adopcja psa adopcja org dwukropek ojej pineska zoonet aleokazja -
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Może byc taki tekst? Kika mała sunia bez domu, bez kogoś kto ja przytuli, kogoś kto powie że jest wyjątkowa, kogoś kto rozpali płomyk nadziei w jej pięknych oczach. Jedyne rzeczy jakie do tej pory poznała, to brudna posadzka w boksie i kraty- ale miłość wszystko wybacza samotność, smutek i strach, Kika nadal kocha ludzi, nadal wtula swoja mordkę w dłoń, jedyne o czym marzy to ciepło człowieka- o nic więcej nie śmie prosić. Kika każdego dnia czeka, inne psy przychodzą i odchodzą ona wciąż czeka- a czas mija, jej nadzieja powoli gaśnie..schroniskowa rzeczywistość jest brutalna, w deszczu chłodzie czy gorącu ta sunia siedzi w ponurym boksie. Czeka na odpowiedniego człowieka, błagalnie wpatruje się w dal, jest maciupeńka, ale serce ma potężne, właśnie ta miłość trzyma ją przy życiu. Smutna, opuszczona, niezauważona.... Może nie przeżyć zimy...a dni co raz chłodniejsze... Jeśli kogoś ujął los Kiki, zechce przystanąć i pochylić się nad tym maleńkim kundelkiem o wielkim sercu prosimy o kontakt: TEL. 502-156-186 [email][email protected][/email] Sunieczka jest wysterylizowana, jest spokojna. Jest w średnim wieku, ani stara ani młoda. Oto filmik Kiki: [url]http://www[/url]. youtube.com/watch?v=dxSXTjXBoI4 Ona już tak długo czeka... Przebywa w Sochaczewie, ale możliwy jest transport, na terenie Całej POLSKI. -
Sochaczew - czarny pies z czarną rzeczywistością
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ziutek oprosil mnie o ogloszonka więc zrobie je w sobotę.;) -
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A jest wysterylizowana? -
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No to ja jutro ją ogłoszę;) -
Łódź, przywiązany do słupa Leo, merda ogonkiem już w DOMKU!
Rybka_39 replied to ruru's topic in Już w nowym domu
JA też trzymam, już tyle razy było tak blisko... -
Sochaczew - Galus, zdradzony przez swój świat za TM.
Rybka_39 replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest tymczas ale za 180 zł miesięcznie dla owczarka lub psiaka w typie...ale z kąd tu kase wziąć:-( -
Sochaczew - TWIST,jeszcze jeden bezpański pies
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ja czekam na wieści, mam nadzieje, że jednak uda się:multi: -
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dopiero weszłam na wątek tej biedulki, ona taka drobniutka, niedługo zima idzie...matko:placz: Robił jej ktoś ogłoszenia? -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
Rybka_39 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
POprosiłam kochaną DG ona zrobi Pajdzie allegro nowe;)