Jump to content
Dogomania

asikowska

Members
  • Posts

    2790
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asikowska

  1. ja też czekam na wieści:)
  2. Klikając w górnym prawym rogu "Zobacz nową zawartość" można znaleźć swoje wątki
  3. Reks w dobrej kondycji przynajmniej tak widać ze zdjęć:) cieszę się że u Pana Mariana jakaś cywilizacja dotarła i też martwią mnie te jego dolegliwości
  4. i ja znowu będę mieć problem żeby znaleźć wątki eh
  5. otrzymałam pieniążki od Doda dziękuję pozostałe kwoty sprawdzę w weekend
  6. chyba nie, jeśli komuś nie wysłałam jeszcze nowego konta to proszę dajcie znać, może ktoś mógłby zrobić dla chłopaka jakiś bazarek?
  7. kochani stan konta na dzień dzisiejszy 262 zl czyli hotelik za czerwiec mamy zapewniony:) może ktoś chciałby dorzucić grosik dla staruszka albo zrobić jakiś bazarek żeby miał chociaż jakiś mały zapas na nieprzewidziane wydatki
  8. Wpłaty u mnie: 50 zł Mruczka 29.05.2015 (V,VI)) 40 zł asikowska 29.05.2015 (III,IV,V,VI) 39,70 zł grazia1979 (maj-sieprień) 02.06.2015 20 zł barabela (czerwiec) 03.06.2015 50 zł cancer43 (IX.2014-VI02015 )03.06.2015 5 zł milagros 1985 05.06.2015 25,30 zł asikowska jednorazowa Razem 230,00 zł wysyłam 230,00 zł plus 120 zł od skarpety talcott i mamy zapłacony hotelik za kwiecień dopiero niestety
  9. Wpłaty u mnie: 50 zł Mruczka 29.05.2015 (V,VI)) 40 zł asikowska 29.05.2015 (III,IV,V,VI) 39,70 zł grazia1979 (maj-sieprień) 02.06.2015 20 zł barabela (czerwiec) 03.06.2015 50 zł cancer43 (IX.2014-VI02015 )03.06.2015
  10. dexterko napisz mi numer konta w poniedziałek przeleję ci to co przyszło, może uzbiera się chociaż na zaległy hotelik
  11. Wpłaty u mnie: 50 zł Mruczka 29.05.2015 (V,VI)) 40 zł asikowska 29.05.2015 (III,IV,V,VI)
  12. moja dostawała jedną tabletkę dziennie przez 30 dni potem przerwa i jeszcze jedna dawka i narazie mamy tabletki w zapasie ale jest spokój, koszt to chyba jakoś ok 50 zł za opakowanie, może warto zapytać weta i spróbować maja przy tym posikiwaniu bardzo się denerwowała i wylizywała, dochodziło jeszcze dyszenie i pies był bardzo niespokojny (odrazu było po niej widać ze było coś nie tak ) pewnie poprzedni właściciele krzyczeli kiedy się moczyła, teraz odpukać jest ok mój wet mówił że miał różne przypadki, czasem to działa miesiąc, czasem rok nawet dwa w zależności od organizmu psa
  13. niech każdy jej napisze smsa żeby zrobiła rozliczenie
  14. czy sunia nadal bierze propalin? moja też brała dość długo,teraz jest po drugiej dawce incurin i od kilku miesięcy mamy spokój z posikiwaniem poproszę o numer konta coś postaram się wysłać
  15. kochani napiszcie jeszcze kto był stałym deklarowiczem bo nie umiem się połapać. dexterko czy dotarły pieniążki ze skarpety? jeśli tak proszę potwierdź na wątku skarpety
  16. nie mogę wysłać wszystkim nowego nr konta bo mają pełne skrzynki, proszę w opisach wpłat pisać miesiąc za który jest deklaracja i nick, to ważne żeby jakoś dojść do ładu
  17. tak ja pisałam że mogę zostać nowym skarbnikiem parę postów wyżej. wieczorem porozsyłam nr konta i proszę o info gdyby ktoś nie dostał, dopóki Doda nie wyjaśni sprawy będę robić rozliczenia w bieżących postach, potem poproszę o przepisanie adminowi postu rozliczeniowego na mnie dexterka napisz proszę do kiedy jest zapłacony hotelik i na jakie kwoty są kolejne faktury i na poczet czego zaliczamy 120 zl ze skarpety im. talcott ? co do Dody jeśli ktoś ma z nią kontakt to niech jej napiszę żeby przeszła się do kafejki itp i zrobiła przelew na twoje konto i rozliczenie
  18. jestem już, co do rumunii i mejsc w których byłam to faktycznie jest sporo bezdomnych psów ale na pierwszy widok w dobrej kondycji, wiadomo są brudne itd ale przynajmniej te które spotkałam nie były chude i zabiedzone, jest też sporo gabinetów weterynaryjnych, sklepów zoologicznych i spotkałam sporo właścicieli psów na spacerach.. jadąc miałam gorsze wyobrażenia, na wsiach praktycznie każdy ma psa i wydaje mi się że warunki takie jak u nas na wsi, jest lepiej i gorzej.. co do samej rumunii to ogólne jest taka byle jaka jak dla mnie i nie można zwalić tego na Romów bo ich jest tam zaledwie 2 procent populacji mieszkańców, po prostu chaos i bylejakość..jak na europejskie miasto jest daleko jeszcze w tyle, co do ludzi to sympatyczni i mili, jedzenie ok:)
  19. kochani od jutra do poniedziałku włącznie jestem na urlopie, będę w Rumunii i może się okazać że nie będę mieć dostępu do internetu.
  20. super że małymi kroczkami udało się osiągnąć spokój i jakiś lepszy byt dla Pana Mariana:) uwielbiam ten wątek i Was:)
×
×
  • Create New...