-
Posts
2790 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asikowska
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
asikowska replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
ja też czekam na wieści:) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
asikowska replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Reks w dobrej kondycji przynajmniej tak widać ze zdjęć:) cieszę się że u Pana Mariana jakaś cywilizacja dotarła i też martwią mnie te jego dolegliwości -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
dzięki:) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
asikowska replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
kochani stan konta na dzień dzisiejszy 262 zl czyli hotelik za czerwiec mamy zapewniony:) może ktoś chciałby dorzucić grosik dla staruszka albo zrobić jakiś bazarek żeby miał chociaż jakiś mały zapas na nieprzewidziane wydatki -
Wpłaty u mnie: 50 zł Mruczka 29.05.2015 (V,VI)) 40 zł asikowska 29.05.2015 (III,IV,V,VI) 39,70 zł grazia1979 (maj-sieprień) 02.06.2015 20 zł barabela (czerwiec) 03.06.2015 50 zł cancer43 (IX.2014-VI02015 )03.06.2015 5 zł milagros 1985 05.06.2015 25,30 zł asikowska jednorazowa Razem 230,00 zł wysyłam 230,00 zł plus 120 zł od skarpety talcott i mamy zapłacony hotelik za kwiecień dopiero niestety
-
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
asikowska replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moja dostawała jedną tabletkę dziennie przez 30 dni potem przerwa i jeszcze jedna dawka i narazie mamy tabletki w zapasie ale jest spokój, koszt to chyba jakoś ok 50 zł za opakowanie, może warto zapytać weta i spróbować maja przy tym posikiwaniu bardzo się denerwowała i wylizywała, dochodziło jeszcze dyszenie i pies był bardzo niespokojny (odrazu było po niej widać ze było coś nie tak ) pewnie poprzedni właściciele krzyczeli kiedy się moczyła, teraz odpukać jest ok mój wet mówił że miał różne przypadki, czasem to działa miesiąc, czasem rok nawet dwa w zależności od organizmu psa -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
asikowska replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy sunia nadal bierze propalin? moja też brała dość długo,teraz jest po drugiej dawce incurin i od kilku miesięcy mamy spokój z posikiwaniem poproszę o numer konta coś postaram się wysłać -
tak ja pisałam że mogę zostać nowym skarbnikiem parę postów wyżej. wieczorem porozsyłam nr konta i proszę o info gdyby ktoś nie dostał, dopóki Doda nie wyjaśni sprawy będę robić rozliczenia w bieżących postach, potem poproszę o przepisanie adminowi postu rozliczeniowego na mnie dexterka napisz proszę do kiedy jest zapłacony hotelik i na jakie kwoty są kolejne faktury i na poczet czego zaliczamy 120 zl ze skarpety im. talcott ? co do Dody jeśli ktoś ma z nią kontakt to niech jej napiszę żeby przeszła się do kafejki itp i zrobiła przelew na twoje konto i rozliczenie
-
jestem już, co do rumunii i mejsc w których byłam to faktycznie jest sporo bezdomnych psów ale na pierwszy widok w dobrej kondycji, wiadomo są brudne itd ale przynajmniej te które spotkałam nie były chude i zabiedzone, jest też sporo gabinetów weterynaryjnych, sklepów zoologicznych i spotkałam sporo właścicieli psów na spacerach.. jadąc miałam gorsze wyobrażenia, na wsiach praktycznie każdy ma psa i wydaje mi się że warunki takie jak u nas na wsi, jest lepiej i gorzej.. co do samej rumunii to ogólne jest taka byle jaka jak dla mnie i nie można zwalić tego na Romów bo ich jest tam zaledwie 2 procent populacji mieszkańców, po prostu chaos i bylejakość..jak na europejskie miasto jest daleko jeszcze w tyle, co do ludzi to sympatyczni i mili, jedzenie ok:)
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
asikowska replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
super że małymi kroczkami udało się osiągnąć spokój i jakiś lepszy byt dla Pana Mariana:) uwielbiam ten wątek i Was:)