Rozmnażanie to się nie skończy jeszcze długo, długo. Gdzie się nie obejrzę, to ktos ma szczeniaki do wydania. Wkurzające, najpierw ludzie rozmnażają, czasami wręcz celowo, a dopiero potem płaczą, że nie mają co z małymi zrobic. U nas na wsi kolejny bezdomny pies zaczyna sie kręcic po posesjach. Ciekawe, że pojawił się na kilka dni przed początkiem września. Dodam, że okolica, gdzie mamy dom pełna jest domków letniskowych ...