Frytka była bardzo dzielna , my też :evil_lol:
Lewe uszko cudowne , w prawym jeszcze troszkę wydzieliny .
Zmiany skórne jeszcze duże , zaczerwienienie , strupki , liszajki .
Dostała steryd w zastrzyku .
Kupiłam jej leczniczy szampon i mam ją myć 2 razy w tygodniu .
Dostała specjalne witaminy - tranu z wiesiołkiem mamy już nie podawać , bo w witaminach jest to samo + cynk.
Dostala 2 paczki po 800g karmy .
Karma , którą kupiłam może być .
Nie jest potrzebna karma weterynaryjna .