To ja już zgłaszam pierwszą propozycję .
Frytka , śliczna , malutka , grzeczna sunieczka .:loveu:
Pilnuje domu , wszystko je , pięknie szczeka , chodzi przy nodze , zgadza się z psami i kotami :diabloti:
Właśnie wyleciała za drzwi , bo chciała dobrać się do kociego żarełka :lol:
Jest przecież na specjalnej diecie i kocia puszka nie dla Fryci , oj nie :shake:
Frycia popilnuje domu , a kotki zjedzą swoje papu .
Ciociu Yono , czy masz kota ?:roll: