Wiesz , nie wiem , ale jak u mnie uczą się latać ptasiulki i padają do ogródka , to je zbieram i wkładam do kartonu i kładę na balkonie 1 piętra
Maluchy tak wrzeszczą , że rodzice przylatują do nich i je tam karmią , a potem ( czasem trwa to parę dni ) odlatują
Mam taki balkon gdzie nie mają dostępu koty z dołu .
Ale naprawdę nie wiem co masz zrobić , Trzeba by zapytać gołebiarzy , bo to dość specyficzne pisklaki :evil_lol: