Aska sory jesli Cie uraziłam moja odpowiedzia ale szkoda mi dziewczyny która wszyscy potrawicie tylko oceniac i pisac jaka ona jest nie dobra my robimy dla Moriska wiele tak jak i dla Guziczka robilismy ale tak jak Aga wspomniała nie wszystko jest pisane na watku bo osoby zainteresowane moga dowiadywac sie osobiscie za duzo by bylo tego aby pisac o ty raz jeszcze jak cos przepraszam jesli cie czyms uraziłam a Moriskowi próbujemy znalesc jak najlepsza opieke :cool3: