[quote name='Matusz']lidzia, ja zawsze po spacerku z Lejlą:loveu: moją kochaną mam siniaczki i bolące łokcie :evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_1.gif[/IMG][/quote]
Ryszard to teczowy chłopak Lidko :) i dlatego ta tecza