[quote name='Aga_Mazury']
Dzisiaj Padusiek był na spacerku, ale mocno padało więc średnio fajnie nam było. Chociaz i tak skakał radośnie, zjadł worek kiełbachy.[/quote]
i pewnie był zadowolony ze był na spacerze i ze miał worek kiełbachy do swojej dyspozycji