[quote name='baffi2'][B][SIZE=4][COLOR=blue]Muszę się pochwalić że z moich bazarków na ostródzkie psiaki uzbierało się prawie 300 zł[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi:[/quote]
to super Baffi :loveu::loveu:
no wiec tak Kersik był dzis w na spacerze :0 kiełbaske jadł z wielka ochota :) ale niestety przy wkładaniu go do klatki warknoł na Kamysia :( a i ma włożone siano do budy wiec bedzie mogł choc troszke wygrzac swoje kosci
[quote name='Gosiapk']Cytrynka nie zapomnij zdać relacji ze spacerku ok? :cool3:[/quote]
nie zapomne nie zapomne odrazu jak wróce ze schroniska napisze co słychac u Kersa i zdam relacje ze spaceru
to sie ciesze ze bedziesz pisac bo morisek to taki moj ulubieniec schroniskowy i jutro bez niego bedzie tak pusto :( ale ciesze sie ze bedzie juz w nowym domu :) no to jutro młode wolontariuszki sie zdziwia ze go nie ma
Morisek dzis wyruszasz do tej lepszej strony życia bede cały czas trzymac kciuki aby wszystko było ok i mam nadzieje taka cicha ze casem ktos napisze co u Ciebie