[quote name='neverend']co? ja zwodzę? jak możesz tak w ogóle pisać...
po 1 ja tego wątku nie prowadzę,więc nie wiem,czemu nic nie dzieje się w tym kierunku,nie mam Morisa na tymczasie i nie wiem jaka jest kwota zebrana przez AFN... bardzo nieładnie...proszę - licz się ze słowami...[/quote]
Marta nie przejmuj sie wogóle zaczyna tu sie powoli robic jak na watku guzika. Marta czasem naprawde nie warto przejmowac sie innymi