Poker
Members-
Posts
84493 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Chyba Sabinka jest po ewu, też w hoteliku, u LILUTosi niedaleko Wrocławia.
-
agat, z tego co wiem, to córka Figuni wpłacała duże pieniądze na sunię. Jeżeli Figunia informuje, że nie będzie wpłacać, to pewnie znaczy, że nie może, a nie że się jej nie chce. Dobrze by było wiedzieć pod czyją opieką jest Lola i jak wyglądają jej finanse. Wtedy można by pomóc.
-
Oo, kcd, pamiętam jak odbierałam sunię na dworcu i wiozlam do siebie do dt. To było tak dawno...
-
Wczoraj pańcia Balbinki I Żabki zadzwoniła ze smutną informacją. Balbinka umarła w ostatnią środę. Okazało się, że od dłuższego czasu z powodu chorego serca. Pojawiały się omdlenia, które na początku były traktowane jak napady padaczki. Miała badanie Holterem, a w lipcu wszczepiono jej rozrusznik. Znowu zaczęła zachowywać się jak szczeniak. Kilka dni wcześniej nastąpiło gwałtowne pogorszenie. Kolejne wizyty u kardiologa, zaczął się obrzęk płuc. Pan właśnie miał jechać z nią na kontrolę, ale sunia umarła mu na rękach. Oboje z pańcią bardzo rozpaczają. Żabka też posmutniała. I ona , okazało się po roku pobytu w DS, że ma przewlekły stan zapalny trzustki. Dostaje enzymy i jest dobrze. Obie sunie miały/ mają naprawdę wspaniały dom. Żal mi Balbinki, była jeszcze młoda. Koleżance, u której była w DT, też jest bardzo smutno.
-
Biedna suńka z powodu durnych ludzi. O z nią będzie? Ile ZEA mogłaby płacić za nią miesięcznie? Deklaruje 100 zł miesięcznie i bazarki.
-
Świetnie, że już będą w swoim domku. Śliczne są,
-
Rozliczony. Różności 10. DOŁOŻONE. Dla Wiktora, do 18.12. godz. 20.00
Poker replied to Aska7's topic in Zakończone
Całe szczęście