Super, dzięki wielkie.
Ja mam konto w euro. Możesz do mnie przelać, a ja wpłacę w złotówkach po kursie z dnia wpływu euro.
Dziś jest kurs 4,22 zł czyli na dziś by było 20x4,22 = 84,4 zł
Super, że Nesiowata założyła wątek. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami pomożemy kotkom.
Niedługo zrobię bazarek na nie. Pozapraszam też parę osób.
Nesiowata, czy Twój nr konta do wpłat jest taki sam?
Jak elik chce przeznaczyć pieniądze na kotki z działki , to pójdą na nie. Nie ma problemu. Nie widzę sensu zakładania kolejnego wątku, bo się zrobi bałagan.
Córka właśnie napisała,że Luna jest kotem marzeniem. Je nową karmę, biega , bawi się, lubi parapety, spała oczywiście na łóżku. Z kotem Beniem już nie fukają na siebie.
Damulka przegląda się w lustrze.