nescca,rozumiem Twoje poczucie sprawiedliwości , ale czy Basia prosiła Cię byś była jej adwokatem?
Popatrz ile osób chce już spokoju na wątku,może się dostosujesz?
Nie wiem co to znaczy EOT :crazyeye:.
Nie będę z Tobą więcej polemizować,szkoda mi sił i czasu,szczególnie,że jesteś dojrzałą kobietą i chyba wiesz co robisz.