Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Tu wątek psiaka kudłacza [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100641&page=17[/url]
  2. Trzeba psiakom i chłopakowi pomóc.Niestety jestem z Wrocławia. Wspaniałe Dziewczyny ze Szczecina,odezwijcie się !!! Moge wspomóc finansowo.
  3. Pinia po prostu nie chce by państwo wypoczywali tylko cały czas nią się zajmowali :evil_lol:
  4. reksio ,napisz co to za problem,bo przynajmniej dla mnie to szkolenie :cool3:
  5. lovefigaro,super pomysł,trzymamy kciuki za powodzenie akcji :lol:
  6. 3 psy wyadoptowałaś w tak krótkim czasie,gratulacje!!!!:loveu: To wątek tej suni z Kielc [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103170[/url]
  7. cudowne psiaczki :loveu: MAUPO,na szczeście tu sa tylko pozytywne emocje,służące dobru psa :lol:
  8. napiszcie coś więcej :mad:,co jesteście takie tajemnicze :crazyeye:
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105728[/URL] Może sunia z powyższego wątku?co prawda wazy ok.6 kg.,ale liczy sie charakter
  10. trzymam kciuki, nie dajcie się dziewczyny draniowi :angryy:
  11. przydałoby się jednak mocz zbadać oraz krew na cukier ,zjakiegoś powodu pije dużo i siusia.Niestety najczęściej może to być choroba układu moczowego lub,oby nie,cukrzyca.
  12. Rudy Cudzie i co wyniknęło z randki?:crazyeye:
  13. jasne ,że wrzucić,to nie zaszkodzi. Są ludzie o dobrym sercu i może małej się poszczęści.
  14. aisaK,jesteś po prostu niesamowita :loveu:
  15. zgadza się,psy lubią mieć dach na głową :cool3: , dosłownie i w przenośni.:evil_lol: Fajna dziewczyna.
  16. o to samo chciałam spytać Petera. Chyba młodość i miłość do zwierzaków daje mu tę siłę :evil_lol: Dobrze,że Bajka w końcu zaczyna mysleć o sobie. Niestety z Wrocławia jest za daleko,bym mogła wyjść z psami :-(
  17. lovefigaro,jesteś niesamowita :crazyeye: skontaktuj się z albiemu,ona jest dobrze zorientowana w tym schronisku,będzie Ci łatwiej coś załatwić,
  18. [quote name='Poker']i gdzie jest Kiki?[/quote] [B]TAJEMNICA[/B] , ciiiiiiii
  19. O której jest to spotkanie?? Trzymam kciuki :lol:
  20. zrobię bazarki na jej rzecz :cool3:
  21. wykasowałam posty podejrzane ;)
  22. nescca,rozumiem Twoje poczucie sprawiedliwości , ale czy Basia prosiła Cię byś była jej adwokatem? Popatrz ile osób chce już spokoju na wątku,może się dostosujesz? Nie wiem co to znaczy EOT :crazyeye:. Nie będę z Tobą więcej polemizować,szkoda mi sił i czasu,szczególnie,że jesteś dojrzałą kobietą i chyba wiesz co robisz.
  23. a niech to :angryy: ale są jeszcze inni mieszkańcy,może z nimi coś się da zrobić.Moze przez szkołę, do której chodzą dzieci.Myślę na głos. ten biedak na półmetrowym łańcuchu to się nadaje do interwencji,tylko żeby go nie zabili.Jeżeli mają inne zadbane psy,to dlaczego tego tak traktują? A czy dałoby się ruszyć sprawę robienia przez nich bud ?Wiadomo ,że przez kieszeń najlepiej się przemawia,szczególniedo ludzi takiego pokroju.
×
×
  • Create New...