Pies przebywa już w DT u mojej znajomej behawiorystki ale jest wspaniały i napewno ktoś kto go pozna, pokocha go bezgranicznie. To opis Barmana z jego wątku a tu jeszcze zdjęcia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5373021[/url]
[B]Misio vel Bari[/B], pies w wieku około 3 lat, przechodził kolejno z jednej budowy domu na następną budowę. Teraz w okolicy już wszyscy sobie domy postawili i Misio stał się "niepotrzebny". :-(
Jakiś czas mieszkał w domu (zachowuje czystość). Potem został „wykopany” oczywiście na ulicę.... :shake:
To piękny i mądry pies. Kocha dzieci !!!! Lubi koty !!!!! :lol:
Nie lubi rowerzystów, bo kiedyś został skopany za bieg za człowiekiem na
rowerze. Biegnie do dzieci, bo kocha dzieci i chce się z nimi bawić, ale ludzie boją się go i przeganiają (niepotrzebnie, bo go nie znają).
Został zgłaszany do "odłowienia" i likwidacji jako "niebezpieczny" (bzdura!!). Misio szuka kontaktu z człowiekiem. Pragnie być komuś potrzebny, mieć swój dom i swojego człowieka, któremu oddałby swoje psie serduszko.
Przywiązuje się do miejsca. Ma wspaniały i potężny głos.
Opiekowanie się psem, który wcześniej był bezdomny, jest niezwykłą przyjemnością. Wdzięczność i miłość, które Tobie okazuje jest całkiem inne niż w przypadku psa, który jest w domu od szczeniaka!