Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. [B]Krokus (ten czarny) i Foton (wilczasty) [/B]to psiaki do bardzo pilnej adopcji !!!! Dokarmiane są przez p. Joannę z Fundacji Maja, bo by nie przeżyły.:-( Ale psiaki są przepędzane przez ludzi !!! :cool3: Niestety w związku z tym są nieco nieufne, ale tylko w pierwszej chwili. Jak już się do kogoś przekonają to są bardzo przymilne. Zostały zgłoszone jako "agresywne" - nie mają wiele czasu!!! :shake: Psiaki są tylko dokarmiane przez Fundację w Obronie Zwierząt „Maja”, ale przebywają nadal na ulicy, bo nie ma gdzie ich zabrać!!:-( Wątek psiaków i zdjęcia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66281[/url]
  2. Czy Max jest już na bokserywpotrzebie.pl ?? Dziewczyny może go wrzucicie?? Piękny pies, napewno szybko znajdzie domek.
  3. Asia ja się zabije chyba, pan Jarek mi przesłał zdjęcia na maila z telefonu, nic na nich nie widać więc napisałam, ze my sie wybierzemy do niego w najblizszym czasie i popstrykamy fotki Zoi (teraz Kora, w pamięci po zmarłej suni Korze) ale mówie Ci urosła jak nie wiem :loveu: :loveu: :multi: :multi:
  4. Paros czy da rade zrobić Remuskowi lepsze zdjęcia?? Poprosiłam Anashara żeby wrzucił Remuska na swoje strony, ale potrzebne lepsze zdjęcia, te nie są zbyt wyraźne a psiak jest piękny więc są szanse.......Anashar mi i Asiamm już przyniósł szczęście dzięki swoim stronom i pare Naszych Onkowatych znalazło domek dzięki jego pomocy. Anashar wielkie dzięki :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Nikt do Maxa nie zagląda :placz: Piekny, wspaniały psiak tak pilnie potrzebuje nowego domu :-( Hopsiaj Maxiu na pierwszą strone.
  6. [FONT=Courier New][COLOR=black]Prawie cały czas psiak był zamknięty w domu, z którego prawie nie wychodził!!! Jakiś czas temu został zostawiony sam, bez jedzenia, w zamknięciu na tak długo, że jego błagalne wycie o pomoc usłyszeli sąsiedzi. Z wielkim trudem znaleziono właściciela posesji. [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=red][B]Remus był szkieletem psa!!!![/B] :-( [/COLOR][/FONT] [COLOR=black][FONT=Courier New]Właścicielowi zakazano ciągłego trzymania psa w domu (oczywiście pod groźbą kar) i wtedy Remus wylądował na stałe na dworze. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Courier New]Jest dokarmiany i teraz wygląda dużo lepiej. Ale pies jest w poważnych tarapatach. Właścicielowi jest już niepotrzebny i chce się go jak najszybciej pozbyć. :mad: Nie zgadza się, by psiak pozostawał dłużej na jego terenie. Teren ten jest zresztą nie cały ogrodzony i zaraz przy ruchliwej drodze przelotowej.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Courier New]Psiak wybiega między samochody chcąc dostać się na drugą stronę!!! Chce biec za panią, która dokarmia go. Ta Pani niestety nie może Remusa zabrać do siebie, bo ma już kilka swoich psów. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Courier New]Remus to młody, nieco płochliwy piesek, ale przychodzi do osoby, która go dokarmia. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Courier New][B]Remus pilnie szuka domu!!![/B] :modla: :modla: :modla: :modla: [/FONT][/COLOR] [FONT=Courier New][COLOR=black]Wątek Remuska [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=black][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67582[/URL][/COLOR][/FONT] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1282/4703e12fffabc227hc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9716/f03e9dddbc36536eog8.jpg[/IMG]
  7. O mamo.......kolejna bida :placz: jakiż On piekny....hopsiaj na pierwszą strone....domek dla boksia potrzebny :-( spójrzcie na te smutne oczy :shake:
  8. Właśnie, czy jakieś nowe zdjęcia Kazia są, piekny pies :loveu: :loveu:
  9. Piekny pies, powinien szybko znaleźc domek........może ktoś wystawi mu allegro :-(
  10. Na pierwszą strone....hopamy po domek
  11. Potrzebny dom stały a nawet i dom tymczasowy dla pięknego Lulka......trzeba go wyrwać z tego koszmaru :angryy: :angryy: :placz: :placz: skacz Lulus na pierwszą strone.
  12. Skaczemy po domek dla Remuska............tymczas na cito potrzebny :placz:.......a najlepiej dom stały :-(
  13. Dostałam własnie zdjęcia Zojki ale MMSem :evil_lol: :mad: więc zadzwoniłam do pana Jarka, że ma mi przesłac na maila, bo ja niestety nie mam kabla do telefonu żebym mogła zgrac je na kompa. Wieczorem ma przesłać...........zobaczymy :cool3: i czekamy w takim razie. Ale mówie Wam jak Ona urosła :loveu: :crazyeye:
  14. Potrzebny dom dla Remuska, nawet tymczasowy ale dom :-( :-(
  15. Skaczemy na pierwszą strone po dobry domek Przepiekna suńka :loveu:
  16. Na pierwszą malutka............dobry domek pilnie potrzebny dla pieknej Dafi :-(
  17. Przepiekna Saba.................nadal czeka na kochający domek :placz: :placz: :placz:
  18. :placz: domek :placz: domek:placz: ............Remuskowi potrzebny na już :-(
  19. Napisałam dzisiaj e-maila do pana Jarka, że czekamy na zdjęcia Zojki z nowego domku..........juz nie moge się doczekac jak ją zobacze.
  20. Przepiekny psiak, domku znajdź się szybko:-(:-(
  21. Ja też bardzo się ciesze i jeszcze raz chciałam podziekować Ani za jej szkolenie i nauke życia z człowiekiem. Dziękuje Ci Aniu............:loveu:
  22. Tfu......tfu.....tfu....oby nic mu się nie stało i szybko znalazł domek....... Podnosimy Remuska
×
×
  • Create New...