Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. [B][COLOR=Red]NOWE WIEśCI....[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black] Pies okazał się suką....weszła na posesje ludzi, którzy mają szrot samochodwy...pan Waldek został o tym powiadomiony i zaniósł suni jedzenia na 3 dni....w piatek mają Ją zabrać do schroniska jeżeli już się oswoi. [/COLOR][/COLOR]
  2. :multi: :multi: :multi: super wieści.........teraz domku szukamy pilnie :roll:
  3. :-( :-( .........strasznie długo to trwa.......ile On jeszcze będzie w schronisku :placz:....pytam po znajomych ale wszyscy już obdarowani psiakami dzieki mnie....i nikt go przygarnąć nie może.........kto mu da chociaż DT plissss....:shake:
  4. Myśle, ze lepiej zadzwonić do Ani.....szybciej to wszystko sie zgra....nie zagląda na dogo. Jolu czy masz telefon do Ani czy Ci podać numer na prv?
  5. Boniuś skarbie znajdź domek.........czemu nikt nie dzwoni :-( :-(
  6. Kto pokocha Misia :-(.....to taki wspaniały psiak :loveu:
  7. To już prawie tydzień jak Sonia jest w nowym domku :loveu: KWL, czy rozmawiałeś z właścicielami Soni jak się sprawowała przez ten tydzień :cool1:........no i kiedy możemy liczyć na zdjęcia :cool3:
  8. :laugh2_2::laugh2_2::bigcool::bigcool::sweetCyb: wspaniałe wieści, dziewczyny jesteście niezastąpione :loveu: ale One są wspaniałe....widać, ze się kochają....dwa fafluneczki kochane :loveu: Chyle przed Wami czoła, kolejna dobra robota na rzecz koffanych boksi :multi:
  9. Basiu popieram Cię jak najbardziej. Słowo "Onkowata" lub "Owczarkowata" napewno przyciągnie więcej osób.....wszyscy patrzą na tytuł a lubiących Onki jest dużo na dogo i może w ten sposób sie uda a by suńka znalazła dom :roll:
  10. Nikt do Lesia dzisiaj nie zajrzał :mad: Biedny Lesio....czeka na dom i czeka....czy ktoś mu pomoże :-( Czy życie psa polega na ciągłym leżeniu w budzie, w schroniskowym boksie ?? On właśnie tak ciągle tam leży :shake:..... boi się innych psów, które mu dokuczją....nie pozwólmy mu się dalej bać :-( Lesio pilnie błaga o dom......:modla::modla:
  11. Koperku czy miałaś dzisiaj czkawkę :cool3: Bo próbuje Cię myślami ściągnać na dogo :evil_lol:......i poczytać wkońcu jakieś dobre wieści :lol:
  12. Betinka jakieś wieści....pozytywne :roll: dzwonił ktoś w sprawie Łapci :-(
  13. Właśnie dostałam smsa ze schroniska o treści : " Wilczek rano był i dostał śniadanie, teraz wracając z pracy psa nie było ale kolacje ma zaostawioną. Będe informować jak coś się zmieni, najbardziej przeraża nas to, że jest tak blisko trasy :( "
  14. Piękny jesteś Hektorku :loveu:....czy ktoś go pokocha :roll:
  15. Ja też nie zapeszam......i cierpliwie :cool3: czekam na wieści...:multi:
  16. Misia pilnie czeka, że ktoś Ją pokocha mimo jej choroby :-(
  17. Narazie mój telefon milczy :-(.......co oznacza, że psiak nadal nie złapany :shake:....wieczorem zadzwonie sama do pani Zyty ([SIZE=1]dzisiaj Ona ma dyżur[SIZE=2]) i zapytam czy są jakieś postępy :cool1:[/SIZE][/SIZE]
  18. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: cóż za zdjęcia......ja nie moge...ależ Ona cudna :loveu: :loveu:
  19. Co u Bońka....?? Matusz czy byłeś u niego....jakieś zdjęcia?? Czy ktoś dzwonił........czy nadal telefon milczy :shake:
  20. Oooo a co tu taka cisza u Kazia :mad: Allcia jak się miewa Kazio przepiekny faflunek :loveu:.....w weekend miały być zdjęcia :cool3:
  21. Ok to czekamy....hmm ciekawe co powiedzą :roll:
  22. No niestety nie można............ta posesja nie jest całkiem ogrodzona, ma tylko brame wjazdową i siatkę z przodu a boki i tył jest nieogrodzony. Pies jest bardzo wystraszony i jak będziemy chcieli go złapać to może nam uciec na trase a tego nikt z nas by nie chciał:shake:
  23. Justine, czy kontaktowałaś się z kimś z tej hodowli w Wiśle?? Ja dużo dzisiaj czytałam na temat tej rasy i ciągle mi się wydaje, że to może być Landseer........hmm??
  24. Kiedy wreszcie Smutasek zmieni się w Szczęśliwca......ile jeszcze minie dni...tygodni......a miesięcy nie chce liczyć......bo miesięcy nie będzie :shake:
  25. Marcheweczko moja kochana.........niestety telefon milczy....jak głaz :-( zero jakiegokolwiek zainteresowania.......czekamy dalej, może ktoś zadzwoni :roll:
×
×
  • Create New...