[quote name='malagos']Oswajania ciąg dalszy, już się białaska nie chowa, jak wyjdzie do miski, ale nadal niepewna, ogonek podkulony. I żadnej pozytywnej reakcji, typu maleńki chociaż ruch ogonka, choć maciupenieńki...[/QUOTE] Co ta Białaska musiała przejść w życiu, skoro tak się boi dobrego człowieka?! :/