Jump to content
Dogomania

Gosiapk

Members
  • Posts

    20227
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosiapk

  1. O matko! Płakać się chce.
  2. Miałam jedną sunię, która ogłuchła ok. 14 roku życia, duży problem był, większy niż z dwiema suniami niewidomymi. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że człowiekowi łatwiej jest z niewidomym psem niż z głuchym, ale psu łatwiej, gdy jest głuchy niż niewidomy. Teraz mam 10,5 latkę, która traci słuch, jeszcze sobie radzimy, ale obawiam się, że za rok może dłużej, będzie znowu problem.
  3. To na pewno domowe skrzaty, one są złośliwe ;)
  4. Zostaje u babci znajomej, czy będziesz szukała mu domu?
  5. Jakieś nowe znikające drożdżówki ostatnio? ;) :D
  6. Murzynio umie biegać? ;) Nie przypominam sobie zdjęć z chłopakiem w biegu :)
  7. Piękne imię "Podorek" :) Masz małą córeczkę i jesteś wprawiona w mowie maluchów, to zgadnij co znaczy "korowe zeszki" (tekst mojego syna) :)
  8. Czy to Mamcia piła czerwonego szampana? ;) Pięknie tam u Was słoneczko zchodzi. A Dogbisia "trochę" podrosła :D
  9. Jeżyk? A gdzie zdjęcia? :) Też czarnuszek? To ja już w ogóle ich nie rozróżnię. :o
  10. Bardzo mi przykro z powodu Zuzinki, popłakałam się. Przypomniały mi się moje suńki, które odeszły. Pciółko, czy na stałe się przeprowadziłaś na parter?
  11. Czy widzisz jakieś zmian u niego po zabiegach? Poprawa?
  12. Jak je rozróżniasz? Przecież Pomidorcia, Homiś i Pomidorcia wyglądają tak samo :o
  13. Dana, jak się czuje Bari po 2 tygodniach od rozpoczęcia leczenia?
  14. Ja znam takie miejsce i jeżdżę tam co roku od wielu lat, a mam więcej psiaków niż Ty Aga. Jeśli jesteś zainteresowana to napisz na PW.
  15. Najpierw Lalunia, teraz Majunia ... eh....
  16. Ło matko i córko, jakie szczęsliwe pulpety! :)
×
×
  • Create New...