[quote name='caroolcia']Pierwsze słyszę, że Marcelińska jest na Ratajach, ale w sumie dawno nie byłam w centrum, może ja w związku z euro 2012 przenieśli....:diabloti:[/quote]
Jak teraz strasznie żałuję że Cię nie biłem jak byłaś dzieckiem.:angryy:
Na marcelińskiej okulista jest w przyszłym tygodniu. Tweaz przyjmuje na Armi Krajowej:shake: