Hektorek aktualnie w związku z rozjazdami i szczeniakami na DT jest u babci Piaskola. Bardzo wesolutki. Dzisiaj Go odwiedziliśmy. Ale radość. Oboje wylizani.
PS.
Wpłaty bazarkowe dotarły. Hektorek dziękuje. Nie wszędzie mam niki więc nie wymieniam personalnie. Argat,,Bazarek Wandul, Saga 86,Gosiapk i jeszcze cztery inne.