Jump to content
Dogomania

Donvitow

Members
  • Posts

    3632
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Donvitow

  1. Irena czemu się nie odzywasz:shake: Jestem niespokojny. Zjadł Cię:crazyeye:
  2. [quote name='GoniaP']Hmmmmmmmm :niewiem: Słodka to ona jest, przylepa też, ale spokojna to już bynajmniej :shake:. W nocy wstawałyśmy średnio co 2,5h, i troszku się nie wyspałam. Mała dosłownie rzuca się na żarcie, a jak je to się cała trzęsie :lol: Nie wiem jak to się fachowo zwie, ale zjada swoje kupy :oops: FUJ! Dobrze, że chociaż stara się robić na gazety - mądra dziewczynka, folia malarska zostanie zainstalowana dopiero dziś. Bąbel obrażony :-( Mała szczeka i domaga się atencji. Mam młyn! Ciotki, szybko róbcie ogłoszenia, bo faktycznie mogę popełnić błąd![/quote] Śliczna. Zjadanie kup -koprofagia:evil_lol: Przestanie jak się weźmie za kanapę.:evil_lol:
  3. Hektor szaleje po moim ogródku. Kropka go maltretujee a on się odgryza. Suuuuuuper. W piątek wet okulista i decyzje co dalej. Proszą o pomoc dla Hektorka. Nie akceptuję na tym wątku "podjazdówek". To poważny probklem. Jak nie możesz nas wesprzeć to spadaj na drzewo.
  4. Cześć. Uciekłem od boksi bo mam schronisko na głowie z ONkami.Przejmujemy cały schron na własniość:evil_lol: Ale jak transport to choć finansowo wesprę.
  5. Romi gratulacje. chrzest przebrnąłeś. Widzę Cie na wielu wątkach. Odnoszę wrażenie że jesteś facetem. Pozdrawiam . pomagaj na Dgo
  6. Jestem:diabloti: Oj znam To. Mcie trzy miesi.ące roboty. Irenka - Szkoleniowiec od początku. Bo można tylkopogłębiać z dobrej woli złe zachowania. Ajeszcze Bożenka Was wytrzaśnie:evil_lol:
  7. Wy tylko o kastrowankach "wstrętne" baby.:shake:
  8. Proszę o foty. Ocenię które Ladniejsze.:evil_lol:
  9. [quote name='Kate I Luka']Asiu, ale ładnie wyglądasz :) [URL]http://img516.imageshack.us/img516/958/dscn2648so4.jpg[/URL] Ale ładnie i w kręconych i w prostych... zaleta kręconych, że można łatwo wyprostować i zupełnie inaczej wyglądać :)[/quote] :loveu: :lol:
  10. Brodzia Szukaj Domku:lol:
  11. [quote name='caroolcia']heloł ;) dzisiaj faktycznie nie wyrabiam się z netem i praca ;) Obżarłam się starymi delicjami i brzuch mi pęka (dieta cud:eviltong: ) W weekend zaczeliśmy z Burbikiem kurs PT:razz: Myślałam, że będzie tragedia ale było super! Burbek się spisał, a przede wszystkim nie zjadł pozostałych uczestników (reszta same młode psiaki) Był troszcze przegłodzony, więc pieknie reagował na kabanoski (normalnie ma w nosie smakołyki) i całkiem ładnie ćwiczył - szok!!!![/quote] Mam skromne dziecko:diabloti: Trener stwierdził psiaki się nauczą a pani z szarpkiem to tylko szlifuje umiejętności:loveu: / moja krew:evil_lol:
  12. Ej Nie sądźcie że mnie zatkało. To po prostu była ambrozja ten Wasz " szczebiot". Jestem pełen uznania. Z wielką przyjemnością spędziłem z Wami i Waszymi psiakami czas. Wielki szacunek Kajetan:lol: :lol: :lol: Psiaki na pierwszą
  13. O rany. Dajcie spokój. Hektorek po konsultacji u okulisty został u mnie na DT / kropelki 2X dziennie/. Nie pisałem bo od piątku do niedzieli byliśmy na kursie/Pies w schronisku/ w krakowie z Gonia i Dogsmog a caroolcia nie ma narazie netu. Przepraszam za zamieszanie. Wdrażamy standarty niemieckie ale jak się znajdzie domek w polsce i bedzie odpowiedni sam Hektorka zawiozę.
  14. Staram się zorganizować transport.:lol:
  15. Cudaczek na alegro. Carolcia:angryy: Ja nie umiem:shake:
  16. [quote name='Tomo 2']Gdyby coś nie wypaliło , oczywiście czego nie życzę myślę miał bym nowy domek dla niej w Poznaniu. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia . Pani właśnie uśpiła swoją sunie jakieś 2tygodnie temu /ropomacicze niestety/[/quote] A może Pani chce sunię wilkowato-ogarowatą?:lol:
  17. Dostaje krople p-zapoalne i obniżające ciśnienie sródgałkowe/ ludzkie na jaskrę/
  18. W przyszły piątek kontrola u okulisty.Gałka jest powiększona z nadciśnieniem. Okulista dał leki na JASKRĘ. Wszyskie te wymogi jesteśmy w stanie bez problemu spełnić./Szczepienia i Czip.
  19. Sikorki Basia się bardzo ucieszyła z Waszej ewentualnej pomocy. Jak się zdecydujecie podjedzie po Was.
  20. Na razie kiepsko. Wolne ustepowanie slepoty niemowlęcej ale oczy są ok. Będzie widział na 99%
  21. Cudaczku. Zaglądam:lol:
×
×
  • Create New...