[quote name='GoniaP']Hmmmmmmmm :niewiem:
Słodka to ona jest, przylepa też, ale spokojna to już bynajmniej :shake:.
W nocy wstawałyśmy średnio co 2,5h, i troszku się nie wyspałam. Mała dosłownie rzuca się na żarcie, a jak je to się cała trzęsie :lol: Nie wiem jak to się fachowo zwie, ale zjada swoje kupy :oops: FUJ! Dobrze, że chociaż stara się robić na gazety - mądra dziewczynka, folia malarska zostanie zainstalowana dopiero dziś. Bąbel obrażony :-( Mała szczeka i domaga się atencji. Mam młyn!
Ciotki, szybko róbcie ogłoszenia, bo faktycznie mogę popełnić błąd![/quote]
Śliczna. Zjadanie kup -koprofagia:evil_lol: Przestanie jak się weźmie za kanapę.:evil_lol: