Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. a patrz, wyglądają tak mini mini. ale nawet jeden - zawsze coś.
  2. w ogóle gdzie się podziewasz? ofczarki kaukaskie zaniedbane!
  3. a, sorry - o tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią![/URL] to jest taka fundacja wywodząca się z palucha, więc nie wiadomo co i jak formalnie, ale mają dużo domów dla mini psów.
  4. [quote name='ewu']Ja teraz beznadziejnie się udzielam bo pomagałam córce w przeprowadzce a dodatkowo mam u siebie 18-miesięcznego wnuka. Zapomniałam jak się niańczy dzieci ale uwierz mi Natalia nic nie daje takiej radochy człowiekowi jak mała główka , która się tuli do mamy i babci bo w naszych ramionach jest najbezpieczniej:)[/QUOTE] jak ta mała główka zrobi osiemnastkę, to zobaczycie dopiero ;-)
  5. a, sorry - o tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21[/URL] to jest taka fundacja wywodząca się z palucha, więc nie wiadomo co i jak formalnie, ale mają dużo domów dla mini psów.
  6. no to wetka ci powiedziała, zeby to w niemczech ewentualnie zbadac. jeśli chcesz pojśc tym tropem, to chyba lepiej odczekać na hormonalne skutki sterylki. ale być moze samo się wyjaśni, jak sie jej ustabilizują hormony i kłopoty znikną?
  7. no, to klikasz w linka i jest.
  8. pollyg, czy ci twoi podopieczni nie nadaja sie do pokazania na mikropsach?
  9. Nutusia, jakieś cos pozytywnego w końcu!
  10. cysty na stówę, a hormony to się uspokajają do bodaj 6 miesięcy nawet, więc z mierzeniem ew hormonow trzeba trochę zaczekac, zeby mieć miarodajne wyniki, czy sterylka w tej kwestii zadziałała.
  11. zoofili najwyżej. a takich tu nie chcemy.
  12. o, wstrętne! wywal to świństwo!
  13. obu, bo cicho wokół psa. żadnej tragedii nie ma, pies ma kasę, to i cicho...
  14. te kropki - cysty to an czym? czy sterylka to załatwi?
  15. 5 kilo kota, nieźle ;-). faceci fajni! przyznaj się, specjalnie się chwaliłaś...
  16. a jak inne psy do niej? słuchaj, amoże ona za toba tak łazi po prostu, bo cie kocha, przywiązala sie?
  17. ale ja nie umiem czytać usg ;-). co zaniepokoiło weta?
  18. omry, przeszkol mojego tymczasa, bo cholery można dostać - każdy pies to wróg!
  19. biedak.... trzymajcie się!
×
×
  • Create New...