na sggw, leczył też mojego byłego tymczasa. on jest od chorób wewnętzrnych, bardzo dobry, bardzo rzetelny. tylko nie wiem, jak często przyjmuje, ja miałam kilka lat temu problem, bo miał jeden termin na 2 miesiące, rejetsracja nie chciała mnie zapisać, że niby przychodzisz i tyle,zmusiłam je i miałam rację, bo jak przyjechałam, to zaczęły gadac, że mnie już nie zmieści, bo ma pełno ludzi. a ja sie nie dałam, własnie przez ten zapis. bardzo długo badał, o wszystko wypytywał, wszystkie wyniki przeglądał.
ale jak często i na jakich zasadach przyjmuje teraz, to nie wiem - ale dzwoń, powiedzą.
myśle, ze warto sie pokusić.