Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. wygląda jak gizmo z gremlinów :-) [IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTL42rwM1e65pKcOygMkdtzoJkdjPUqqHjl0uI8HIB6_A4M7dxQZw[/IMG]
  2. na sggw, leczył też mojego byłego tymczasa. on jest od chorób wewnętzrnych, bardzo dobry, bardzo rzetelny. tylko nie wiem, jak często przyjmuje, ja miałam kilka lat temu problem, bo miał jeden termin na 2 miesiące, rejetsracja nie chciała mnie zapisać, że niby przychodzisz i tyle,zmusiłam je i miałam rację, bo jak przyjechałam, to zaczęły gadac, że mnie już nie zmieści, bo ma pełno ludzi. a ja sie nie dałam, własnie przez ten zapis. bardzo długo badał, o wszystko wypytywał, wszystkie wyniki przeglądał. ale jak często i na jakich zasadach przyjmuje teraz, to nie wiem - ale dzwoń, powiedzą. myśle, ze warto sie pokusić.
  3. wysyłałam ci w pw, ale bejbe, wlaśnie dostałas kopię mejlem :-). o tej kosmetyczce od razu pomyślałam, ale mimo wszystko jakiś prezent oficjalny sie należy!
  4. taka karma.... jak mi kiedys malagos powiedziała - mógl czlowiek wygodne życie miec, po świecie jeździć, ciekawych przygód zażywać, a i spokój mieć to nie, piesków mu sie zachciało...
  5. takiej poszarpanej to nie mam. co chłopak dostał na urodziny?
  6. właśnie, może by jakąś świąteczna paczkę zacząć kompilować?
  7. ktoś ci psa podmienił - przeciez kupilaś sobie cziłałe.
  8. Amadorka, sponsor był w rozjazdach, ale wczoraj poszła wpłata. co u madoxa, goi sie chłopak?
  9. sponsor właśnie wpłacił za 2 miechy, umnkeło mu.
  10. to i za październik nie wplacił, a wy dopiero teraz mowicie?? halo ziemia!
  11. a,to daj znac, bo on wpłaca ok połowy każdegi miesiąca zazwyczaj - a jak nie wpłaci, to mu przypominam i wpłaca, tylko trzeba mi dac znać. sprawdź prosze, czy nie ma tylko za listopad, czy brakuje więcej. nie powinno.
  12. z historii pamiętam, że to przez babę łasą na jabłka ;-)
  13. a dlaczego miał sie wycofać?
  14. to nie chodzi o badanie na holterze? zakładają ci czujniki na kadłubku i cąły dzień z tym łazisz, rejestruje ciągłą dzienna pracę serca.
  15. każdy potrzebuje psychicznie odetchnąć, zwłaszcza po tak ciężkim okresie. Z Sajuki tyle się działo, że praktycznie monopolizowała ci głowę, to też przyczyna aktualnej pustki, pomijając tęsknote i smutek. Ale masz inne psy, masz rodzinę, oni na pewno po tym intensywnym czasie potrzebują twojej obecności.
  16. jeza, ale jaja! normalnie koniecznie muszę kontakt z tymi ludźmi, tu pół mojego (byłego już) osiedla o tego psa walczyło z ta rodziną, chcę im przekazać wieści, no i z tą córką bardzo chętnie mejle wymienię - jak się da. o rany, ale szczęśliwy dzień!!!!
  17. [quote name='Gremlin']Taka prawda objawiona, a Ty się z nią tyle lat kryłaś? Nie wstyd Ci? :mdleje:[/QUOTE] wcale się z nia nie kryłam, zawsze to propaguję :-).
  18. a to wam już wklejałam? bo nie pamietam.... [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/actors_zps9bfc8166.jpg[/IMG]
  19. co ty gadasz??????????? weź mi tu wszystko jak na spowiedzi, bo pęknę!!!!!!!! co za ludzie? warci grzechu? jak go znaleźli? kto z nimi rozmawial. keidy nasz bambu jedzie do ds, a kiedy emigruje? jak to, ze emigrują z psem?? będziesz mieć info z ds? a fotkę? jak będzie miał na imię?? kontakt mejlowy z nimi dostaniemy? normalnie zaraz zemdleję! a własnie wczoraj myślalam o nim i żeby napsiać co slychać. patrz jak wyczułam!!!
  20. jaka tam awantura - konkurs się zrobił :-)
  21. Murka, jeśli dziuniek miałby brac te leki na stałe, jkai byłby koszt miesięczny - myślę, ze takie ifno warto mieć na wizyte PA - kora - jeśli pinczereka dogada się z panią - będzie w weekend. Murka, jak u ciebie z miejscami? taka panna szuka domu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248331-Piękna-ONka-Niusia-traci-dom-szukamy-DT-lub-hoteliku![/URL] dotychczasowy opiekun ma 300zł miesięcznie na hotelikowanie, dopóki nie znajdzie się ds
  22. jakis z tych yntelygentniejszych....
×
×
  • Create New...