Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. bonus: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8536/bulwarek022uv4.jpg[/IMG]
  2. dzisiejszy pobyt w parku (chyba powinnam zalożyć fotoblog): [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6371/bulwarek001ml6.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7065/bulwarek014vb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2777/bulwarek017os2.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4563/bulwarek020yd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8536/bulwarek022uv4.jpg[/IMG]
  3. ja trochę wrzucę, bo byłam przez chwilę: zofia: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6371/bulwarek001ml6.jpg[/IMG] panie dyskutują o blaskach i cieniach (w) fotografii: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/861/bulwarek013ql2.jpg[/IMG] podziel się posiłkiem :cool3:: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6687/bulwarek011cm0.jpg[/IMG] gassirraa: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8931/bulwarek004ie0.jpg[/IMG] daj mi! daj mi! [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7065/bulwarek014vb1.jpg[/IMG]
  4. [quote name='AguśSosnowiec']Sleepingbyday byłaś na wątku moich dzieci :loveu: Mleczko już do nas jedzie wiec wszystko miejmy nadzieje bedzie dobrze:loveu: Jaka sliczna sunia!! Ale czy mi sie wydaje czy to pies nadrzewny? :evil_lol:[/quote] no właśnie, byłam, wiem :roll:, ech... tak, zosia to pies nadrzewny, ale tylko wtedy, kiedy na tym drzewie jest do kompletu jakaś wiewiórka :razz:.
  5. buehehe. właśnie sprawdzałam wątek niemowlaków i zobaczyłam, że ten przepis właśnie tam był, to sama wiesz najlepiej... ech, spamiętać co gdzie się wyczytało jest niemożliwością.. no i strzeliłam jak łysy grzywką o kant kuli :oops:. patrzę tak na zdjęcia lamii i ona wygląda trochę jak negatyw mojej zosi: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7292/25kc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/686/38la7.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5381/dsc01125st9.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9643/resizeofpa210454fi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/1394/pb200459pv3.jpg[/IMG]
  6. niestety jestem bez pracy i totalnie zadłużona, ale na któryms wątku widziałam przepis na mleko dla szczeniąt, któe jeszcze powinny być karmione. całkowicie do zrobienia w domu, z prostych i tanich składników. kompletnie nie pamiętam, który to był wątek, ale spróbuję znaleźć, o ile jesteś zainteresowana tym rozwiązaniem. teraz jest druga w nocy, więc pewnie i ze znalezieniem łóżka będę mieć kłopoty... ;)
  7. nic dodać, nic ująć. koniec, kropka, niech znika i nie istnieje. a zdjęcie portretowe z gigant nosem jest boskie!
  8. to daj jutro znać, co i jak.... jaki śliczny ten czekoladowy jamnik...
  9. to daj znać, jak już wykombinujecie godzinę. jakby co, to ja mogę do 16.00
  10. a to zofia oblatuje nowe miejsce :razz:: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1407/widerqi9.jpg[/IMG]
  11. a, czyli tylko n zamiast m usłyszałam, za to zapamietałam :evil_lol:. bedziesz jutro wychodzic z psami?
  12. do szału mnie ta neostrada doprowadza... co chwila jej nie ma:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: a my z zosią i moją przyjaciółką oraz jej psem byłyśmy nad świdrem. świetnie tam jest. psy połapały kleszcze oczywiście, ale w zosie żaden nie zdążył się wessać... zoisa boi sie wody i wchodzi tak po brzuszek, dalej nie. ona nie wie, że umie pływać, głupotka... nie to, co chłopaki... widziałam zdjęcia jak nika (chyba tak się nazywa) bawi sie z gobim. musieli sobie bardzo do gustu przypaść. a ujęcia wyszły niektóre tak świetne, że hej!
  13. no macho, teraz nie masz wyjścia, po prostu musisz te fotki chocby spod ziemi wyciagnąć:evil_lol:. bo ci reputacja siądzie:cool3:. byłyśmy z zosią dziś nad świdrem (to taka mała rzeczka pod wawą w pięknych lesistych okolicach) i pies się cudownie zmachał 9choć do wody wchodzi ostrożnie i musi stac na łapkach. ona nie wie, że umie pływać ;-). ale kleszczy ściągnęłam z niej kilka. na szczęście nie zdążyły sie wessać.
  14. te domy, co dzwonią po pieska, może im pokazać inne z dogo?
  15. szczęście w oczach... to nie ten sam pies. fionka górą...
  16. gassira ma futerko jak karakuł:lol:. zdjęcia młodego spaniela zrobiłas super, Sylwia... to jakaś mała iskierka, co? a ten rudy, puchaty, co sie tak ślinił, to jak on wytrzyma lato?
  17. macho dowala niespodziankami, jakby miała karabin maszynowy... :cool3:. a ja mam sieć raz na dwa dni ostatnio :-(.
  18. tak się zdenerwowałam, że mi się litery mieszają!
  19. sku***syństwo. halo, przecież jest tylu świadków z róznych miejsc, moga zebrać od wetów diagnozy zaraz po kupnie (przynajmniej niektórzy weci prowadzą ewidencję komputerową), aumowa jesli podpisana, jest na zdrowego szczeniaka! to juz nawet od strony prawa handlowego można im narobic bigosu, żeby choc mieli trudniej. każdy z ich klientów wydaje kupę kasy na leczenie zwierzaka i nie ma żadnych reklamacji?? tu nawet nie chodiz o awanturę, ale o niedotrzymanire warunków umowy. jeśli są układy (nasz słodki, polski grajdołek, co?), to dowalić im z każdej możliwej strony, niech poczują conajmniej trochę uciążliwości!
  20. [quote name='Macho']I pomyśleć, że to to takie małe kiedyś było nie ? ;) Jak mogę jeszcze jakoś pomóc to wal ;)[/quote] dokładnie, taki szczenior nieprzytomny na twarzy, krótki pyszczek, oczka okrągłe - nawet pazurki jeszcze ma bez kolorków. wszystkim juz wysłałam to zdjęcie i każę się zachwycać:evil_lol:. będę walić, jakby co :razz:.
  21. a ty co, przez sen na dogo siedzisz :p?
  22. i ja też się interesuję... wszystko w porządku? bo jakaś niepokojąca cisza nastała...
  23. [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/cce3490de13534e6.jpg[/IMG][/URL][/quote] małe, krótkie ciałko i wielka szyja - całkiem na odwrót, niż w rzeczywistości:evil_lol:.
  24. [quote name='gassira']w skaryszewskim miałam być dziś....tylko ta pogoda:angryy:[/quote] do kitu, no...
  25. [quote name='Doginka']:hmmmm: - chyba nie pamiętuję:diabloti::evil_lol: robiłam wam razem na tych skałkach zaraz po tym, jak ty robilaś Dominice i chłopakom. za dużo cykasz tych fotek... ;)
×
×
  • Create New...