-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
nauczka- nigdy, never, never nie wydawać psa na nieuzupełnioną umowę adopcyjną - swoje dane to człowiek raczej zna:shake:. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
a ja to nie? kopsnij kopię PWi do mnie!!! natychmiast!!! z ciekawości zejdę! -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
wyglądał inaczej w realu niż na zdjęciu? nie słucha, co się do niej mówi, nie czyta ze zrozumieniem? wstydziła się przyznać, w wyniku dodając wam więcej nerwów i pracy, niż byłoby tego przy przyznaniu, ze to pomyłka? brak odwagi cywilnej? brak szacunku dla innego człowieka, jego czasu i pracy? ucieczka przed odpowiedzialnością? konsekwencjami? głupi żart??? mam nadzieję, ze ona to czyta i że zrozumie, jak NIE należy robić. może taka nauczka coś da na przyszłość. może nie zdawałą sobie sprawy, jaki to proces, adopcja, transport, szukanie psa po mieście? pewnie, ze wszyscy byli by źli, jakby przyznała, ze to jednak nie jej typ. ale teraz to wszyscy są wściekli. zwłaszcza ci, co latali po nocy wciekawej okolicy i siali komórki gdzie popadnie:diabloti:. -
SZKIELET ratlerkowata biało-ruda sunia u missieek Ma DOM
sleepingbyday replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
piękna. na szczęście niedługo sie odkuje wagowo - bo szkelecik biedny z niej... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
sleepingbyday replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
jasne- uczysz się po omacku siłą rzeczy -ale sama się zastanów - ile wiesz teraz, a ile wiedziałaś przed frotką? no to że się powstrzymałaś, to gratuluję. ja bym chyba sobie pozwoliła... -
ona nic nie chce powiedzieć...;)
- 21590 replies
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
sleepingbyday replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
JoSi ty masz nowy zawód - rehabliitacja psów z problemami ruchowymi. przecież codzienna obserwacja jej organizmu daje ci bezcenną wiedzę -powinnaś zająć się konsultacjami... -
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
sleepingbyday replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
trzeba pisać polecony list do wiadomości zarządu głównego (poszukać w spisie kontaktów jak njawyższego urzędnika, którego zakres obowiązków odpowiada sprawie i wysłać dwa listy - jeden do lokalnego TOZu, ajeden do głównego (z informacją, na dole pisma, gdzie zostały pzresłane jednobrzmiące kopie). można pchnąć to samo do straży miejskiej i do prokuratury. a do urzędu skarbowego też, a co... - jak rzecz idzie do góry, do siedziby głównej, to ruszą dupska. nie ma co odpuszczać. bo zobaczą, ze mogą w kulki lecieć.... -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
jak nie przemarsz wojsk to sraczka... -
Orzeszek 3 kg ... Orzeszek ma dom !!!
sleepingbyday replied to Magda Olga's topic in Już w nowym domu
mało dyplomatyczny tytuł... :p. trochę się obawiam, że do domy spokojnej starości będą się bały najazdu czworonogów, niestety. ale mimo wszystko można poszukać, gdzieś tam na pewno jest ktoś, kto się zgodzi na akcję. wysłąłąm mejla zpytaniem o zwierzęta do 3 przykładowych domów, zobaczymy, co powiedzą. zarejestrowłąm się też na senior.pl i na forum napiszę o zbiorczym wątku naszych dziadków. zobaczymy.... -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='saga_86']Stwiedziłyśmy, że najlepszy byłby dla niego domek z ogródkiem, bardzo dobrze się czuje mogąc sobie pospacerować.Tylko gdzie taki znaleźć?[/quote] ech, jakikolwiek, byle kochający. [quote name='orpha']jak tylko bede cos wiedziala dam znac , dam rade chyba dopiero w srode :roll: , mamy nalot z NFZ w pracy :angryy: i jest sodoma i gomora.Dzisiaj po pracy musialam jeszcze ze swoimi wilkami pedzic do weta i tak sie spieszylam ze zapomnialam wejsc na poczte wyslac Erce te dokumenty Xancia :oops:.[/quote] a NIK już był? nie? to pewnie będzie...:razz: -
Orzeszek 3 kg ... Orzeszek ma dom !!!
sleepingbyday replied to Magda Olga's topic in Już w nowym domu
trzeba pomóc temu przeczuciu! kto wie, jakie domy spokojnej starości pozwalają na trzymanie zwierząt? -
[quote name='mru']Zosia jest cudna :loveu: to zdjęcie z piłeczką... :D aaaa Secia to co orphie (czy jak to tam sie odmienia :S) robi? masaż? moje psy nie potrafią! :-o[/quote] jak widać można nauczyć psy masażu...:eviltong:.
-
no własnie miałam prosić, zebyś spytała wetki na wszelki wypadek... bo inaczej lazaret dla psów założymy :p
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'] Poszczałam się...:roflt::roflt::roflt:[/quote] a zrobiłaś zdjęcie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:?
-
staruszek LISEK - ma dom - dziękuję wszystkim,którzy mu pomagali
sleepingbyday replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
co u liska.. nikt nie zagląda, żadnego zainteresowania??? -
[quote name='Karmel']moze troszke wiecej czarnegoo ale calkiem calkiem podobna:loveu: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6307/zaacznik1ck7.jpg[/IMG][/URL][/quote] inne ciało, sierść półdługa - podobna owszem, ale nie klon! no i nie taka ładna :cool3:. [quote name='Doginka']Cze Zośkowa:multi::diabloti::loveu: Stęskniłam się już za Wami:cool3: Wróciłam i wieczorem lecę do Karoli z burkami, bo lek nie działa.:-( Będę o 17 na bulwarku;) Masz już aparacik w domku?????:razz:[/quote] mam aparat cykam foty, ale jeszcze nie zgłębiłam miliona funkcji..:p. też będę po południu, ale czy chłopaki oby nie zarażają? zośka ze szczęścia to się posika [quote name='Karmel']Fajna nie? i w sumie podobnie do Zoski sie zachowywala hehehe[/quote] tutaj podobieństwo może byc duże, o ile piesek jest *******niety :evil_lol:. [quote name='Karmel']wiem wiem wczoraj Was widzialem;) i sie darlem Sylwia Sylwia:P ale jak zwykle slepa i glucha:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] bo ona myśli, że chcesz z nią chodzić..:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
biedne chłopaki... mam nadzieję, że nie prątkują :cool3:.
- 21590 replies
-
co ty:crazyeye:? gdzie??
-
[quote name='Macho']Zosieńka... ciągle nie mogę się nadziwić, że Ty umiesz też być taka...normalna :eviltong:[/quote] w odpowiedzi na pojawiające się plotki o normalności zosi :crazyeye::evil_lol::evil_lol:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10666169#post10666169[/URL] (zdjęcia PO reklamie breezera)
-
niya i amonek-ancymonek kłócą się o bzdurki :p: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8053/img0092tq6.jpg[/IMG] nieśmiałe podejście (czyj to ogon?): [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2634/img0098tn9.jpg[/IMG] aj law ju: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/120/img0120mp4.jpg[/IMG] portret rodzinny: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5852/img0128lp2.jpg[/IMG] dama z łasiczką (tylko kto tu się łasi:cool3:): [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8726/img0129kb6.jpg[/IMG] akrobacje w parach, ale nie w pekinie, tylko w wawie (choc w sumie niedaleko pekinu :evil_lol:): [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4547/img0130ak7.jpg[/IMG] psi dopieszczacz :p: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2167/img0121nr6.jpg[/IMG] i portrecik z zośką: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3314/img0131zi4.jpg[/IMG]