-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hmmm. z całym szacunkiem i sympatią dla chaplinka, ale musze się nie zgodzić:diabloti:. w końcu podpis mam z jakiegoś powodu :cool3: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cytat: Napisał Olena84 A slodziaka wziasc nie moge? To jest pytanie ? :razz: [quote name='Neczka']To jest pytanie ? :razz: HIHIHI -
staruszek LISEK - ma dom - dziękuję wszystkim,którzy mu pomagali
sleepingbyday replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
co u liska? może pokombinujemy jeszcze jakieś sposoby na małego? podsumujmy, gdzie były ogłoszenia? - wstawiłabym gdzieś, ale nie chcę się powtarzać. a jak będę wstawiać, to do kogo namiary podać w sprawie adopcji? -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
powodzenia dla ptysia. a ja coś znalazłam ( a raczej kogoś): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118019[/URL] czy to nie jest brat bliźniak wojtusia:cool3:? -
biedny:shake:! byłaś u wetki? co mówi???
- 21590 replies
-
[quote name='Tinka:)'][URL]http://img227.imageshack.us/img227/2984/img03421wj7.jpg[/URL] to jest ten JRT niby? dla mnie to ewidentnie foksterier:cool1: [B]nie, nie to jak najbardziej foks, to ten poniżej jest JRT[/B] [URL]http://img227.imageshack.us/img227/7476/img03511aj6.jpg[/URL] a to rzeczywiście jakiś... ajrisz:diabloti:[/quote] [B]no właśnie ten jest JRT. czyli co to ostatecznie według ciebie? jagdterier? nic?[/B] [quote name='Doginka']Myślę, że jak posiedzimy nad tym razem, to się uda [B]super. po weekendzie? ale u mnie się umawiamy i ...:popcorn:[/B] Super foty :loveu: - kradnę je do fotogalerii:diabloti:[/quote] [B]RATUNKUUUU, ZŁODZIEJ!!!!:diabloti:[/B] [B]myślałam, ze bardziej będziesz chciałą te foty, jak się szczyle bawią:p.[/B] [quote name='Sallcia']Witamy sie poraz pierwszy.:diabloti: Zofia jest przesłodka [ ciekawe imię.:cool3:] Będziemy zaglądać tu często i zapraszamy do nas.:loveu:[/quote] [B]witamy serdecznie, zapraszamy koniecznie i na pewno wpadniemy zaraz na rewizytę obejrzeć zmęczonego szczęściarza. a imię czy dziwne? byłoby, jak by się nazywałą kuba, albo michał:evil_lol:. w końcu to dziewczyna.:cool3:[/B] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/ebde2e72d6252abc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/aea55d12c6c3c31b.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]A nie mówiłam, że włazi do wody i pływa?? CUD![/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/2dead12eb2c98d90.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol: [B]cyrkówka moja słodka:loveu:[/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/0bda93f01f6fc80d.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol:[B] świetnie wyszło[/B] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/5ef030e77bb060f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/0a8476274935ee5e.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]bardzo fajne zdęcia z młodszym daalekim kuzynem [/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/008aa79285dd8f43.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/05587d94d4bd5b15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/c8d77dfd3b6a733d.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]ło matko, jaka ja piekna jestem :roll:[/B] [quote name='Doginka'] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/02c2e8520b350d15.jpg[/IMG][/URL][/U] [/quote] [B]a jednak złapał zosię aparat :multi:[/B]
-
[quote name='Tinka:)'][URL]http://img227.imageshack.us/img227/2984/img03421wj7.jpg[/URL] to jest ten JRT niby? dla mnie to ewidentnie foksterier:cool1: [B]nie, nie to jak najbardziej foks, to ten poniżej jest JRT[/B] [URL]http://img227.imageshack.us/img227/7476/img03511aj6.jpg[/URL] a to rzeczywiście jakiś... ajrisz:diabloti:[/quote] [B]no właśnie ten jest JRT. czyli co, jagdterier? nic?[/B] [quote name='Doginka']Myślę, że jak posiedzimy nad tym razem, to się uda [B]super. po weekendzie? ale u mnie się umawiamy i ...:popcorn:[/B] Super foty :loveu: - kradnę je do fotogalerii:diabloti:[/quote] [B]RATUNKUUUU, ZŁODZIEJ!!!!:diabloti:[/B] [B]myślałam, ze bardziej będziesz chciałą te foty, jak się szczyle bawią:p.[/B] [quote name='Sallcia']Witamy sie poraz pierwszy.:diabloti: Zofia jest przesłodka [ ciekawe imię.:cool3:] Będziemy zaglądać tu często i zapraszamy do nas.:loveu:[/quote] [B]witamy serdecznie, zapraszamy koniecznie i na pewno wpadniemy zaraz na rewizytę obejrzeć zmęczonego szczęściarza. a imię czy dziwne? byłoby, jak by się nazywałą kuba, albo michał:evil_lol:. w końcu to dziewczyna.:cool3:[/B] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/ebde2e72d6252abc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/aea55d12c6c3c31b.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]A nie mówiłam, że włazi do wody i pływa?? CUD![/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/2dead12eb2c98d90.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol: [B]cyrkówka moja słodka:loveu:[/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/0bda93f01f6fc80d.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol:[B] świetnie wyszło[/B] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/5ef030e77bb060f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/0a8476274935ee5e.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]bardzo fajne zdęcia z młodszym daalekim kuzynem [/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/008aa79285dd8f43.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/05587d94d4bd5b15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/c8d77dfd3b6a733d.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]ło matko, jaka ja piekna jestem :roll:[/B] [quote name='Doginka'] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/02c2e8520b350d15.jpg[/IMG][/URL][/U] [/quote] [B]a jednak złapał zosię aparat :multi:[/B]
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
to jest naprawdę ładny pies i mimo wszystko radosny.. orpha, strzeliłam i przerobiłam niezłą fotkę amona, a potem jej nie skopiowałam do pędraka...:shake:. jutro mam nadzieję nie zapomnieć do pracy. ale coś tam wkleiłam haszczaków mimo wszystko.... nie będę wysyłać ci tych fot mejlem, bo są ciężkie, usram się, po prostu wypalę ci płytkę (tylko się przypomnij po weekendzie, jakbym zapomniała...) -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
akurat szerzej się uśmiechnął do zdjęcia:cool3:. niesamowite podobieństwo... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
toż to bracia bliźniacy są! takie same mordy, oczy i uśmiech... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie powiecie mi, że wojtuś: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10211867&highlight=wojtu%C5%9B#post10211867 i chaplinek to dwa różne psy:crazyeye:! -
a no widzisz... więc dobrze zapamiętałam z tym manchesterem :multi:. a co do dobermana, to akurat właściciel mi powiedział - miałam nosa, bo jak zaczął latać (pepe nie właściciel) to opowiedziałam o znajomym whippecie (skojarzenie samo się nasuwało, ale przecież przez prędkość, a nie wygląd), na co właściciel powiedział, ze w nim faktycznie jest whippet. to ja na to, że chyba taki zmieszany z dobermanem, żeby był masywniejszy i nie taki przezroczysty :evil_lol:. no i usłyszałam, ze faktycznie cos tam z dobermanów dolewano, ale tylko na początku. nawet, jesli tam dobermana nie ma (mi nie zależy ;)) to i tak wygląda, jakby był:shake:. koojarzy się też z pinczerem. niemniej jednak manczesrerskiego teriera wcześniej nie widziałam. a pepe to elektron.
-
Orzeszek 3 kg ... Orzeszek ma dom !!!
sleepingbyday replied to Magda Olga's topic in Już w nowym domu
myslą, że muszą podać powód odmowy i wymyślają banialuki... -
za zrzeczone nie płacimy - szukamy domów tymczasowych
sleepingbyday replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
takie trzymane w zamknięciu kaspary hausery... ręce opadają, jak państwo polskie zachęca do draństwa... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
sleepingbyday replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi']Mnie chodzi po głowie zebranie najciekawszych wątków z lekką korektą i napisanie w postaci książki pt. "Już w nowym domu" czy jakoś tak. Niektóre historie czyta się z bijącym sercem mimo pewnej wiadomości o psie, który miał szczęście. [/quote] och tak, czyta się niektóre historie jak njalepszą literaturę. mi już chodzą po głowie konkrety, pomysły i projekt, ale ciii, nie zapeszajmy:cool3:. -
rozkoszna niya: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3312/img0393rq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7476/img03511aj6.jpg[/IMG] bitwa na śmierć i życie: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4619/img03541ot9.jpg[/IMG] pijane dzieci we mgle: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2825/img03531kw8.jpg[/IMG] zofia i dziecię: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7931/img03571fq2.jpg[/IMG] plakat z beaglem wroli głównej :p: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4003/img03701vq6.jpg[/IMG] poważna rozmowa: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/451/img0397fh9.jpg[/IMG] a to pepe - rasa wygenerowana z whippeta i dobermana (przynajmniej początkowo, bo dokładnie nie pamiętam). nie pamiętam też nazwy, ale kołacze mi się westminster i dorchester, czyli jakoś z angielska. wymyslili go do polowań na zwierza w norach (pepe mógłby sie uczyć od zośki). pepe tryska energią, od spuszczenia ze smyczy popylał po łące jak wariat, nie zatrzymał się ani na chwilę. myślę,że jak siedzi w domu, to występuje poważne niebezpieczeństwo implozji :evil_lol:. najczęściej oko odbierało pepe tak, jak na plakacie z beaglem:p. a to zdjęcie zostało zrobione cudem jedynie: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/522/img03741nr7.jpg[/IMG]
-
dwa śliczne szczyle na dwóch (ślicznych:p) obrazkach: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/456/img03241cn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4538/img03242qp0.jpg[/IMG] bazgrołek... i inni: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7646/img03341zj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3387/img03401qz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2984/img03421wj7.jpg[/IMG] kumple: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9682/img03431gz0.jpg[/IMG]
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
eee tam, w nowym wątku też będą offy, zawsze tak jest, nie widzę sensu rozmawiania o jedym psie w dwóch wątkach... -
Orzeszek 3 kg ... Orzeszek ma dom !!!
sleepingbyday replied to Magda Olga's topic in Już w nowym domu
2 domy opieki odpowiedziały, że nie przyjmują pensjonariuszy ze zwierzętami:shake: - jeden nawet wymyślił powód - sanepid:crazyeye:! -
a teraz szczeniory ze skaryszaka z ciocią doginką (zabujała się dziewczyna:eviltong:), pewna para haszczaków i inne sierściuchy... [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1373/img0368lc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9027/img0371ua8.jpg[/IMG] sarenka: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9153/img02911pv0.jpg[/IMG] frodo (biały) i bazgroł :cool3:: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8825/img03161dy7.jpg[/IMG] imageshack cóś przyciężkawo dziś chodzi... dowklejam później jeszcze
-
bardzo ładny jest, dzięki, ale... , ale ja mam pomysł na banner zosioblogowy - usiądziemy razem, to ci powiem, co mi chodzi po głowie od kilku dni - po długim weekendzie, bo jadę na mazury :multi:. a da się zrobić tak, żeby podlinkować kilka rzeczy? a może oprócz bannerka mżna wrzucić zwykły link w podpisie dodatkowo?
-
SZKIELET ratlerkowata biało-ruda sunia u missieek Ma DOM
sleepingbyday replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']została wzięta z pseudoschroniska, gdzie wrzuconą ją na wybieg psów bo ktoś nie zauważył, że to sunia [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
SZKIELET ratlerkowata biało-ruda sunia u missieek Ma DOM
sleepingbyday replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ciałko ledwo widoczne głównie. jakoś nie widzę na początku- skąd ona taka chudzina się zrobiła? nieśmiała jest? długo się błąkała? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']ranyyyy alez ja bym chciala ja spotkac !!! :mad:[/quote] podpowiem ci -pani aktualnie znajduje się w instytucie hematologii :cool3: