Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. hmmm. z całym szacunkiem i sympatią dla chaplinka, ale musze się nie zgodzić:diabloti:. w końcu podpis mam z jakiegoś powodu :cool3:
  2. Cytat: Napisał Olena84 A slodziaka wziasc nie moge? To jest pytanie ? :razz: [quote name='Neczka']To jest pytanie ? :razz: HIHIHI
  3. co u liska? może pokombinujemy jeszcze jakieś sposoby na małego? podsumujmy, gdzie były ogłoszenia? - wstawiłabym gdzieś, ale nie chcę się powtarzać. a jak będę wstawiać, to do kogo namiary podać w sprawie adopcji?
  4. powodzenia dla ptysia. a ja coś znalazłam ( a raczej kogoś): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118019[/URL] czy to nie jest brat bliźniak wojtusia:cool3:?
  5. biedny:shake:! byłaś u wetki? co mówi???
  6. [quote name='Tinka:)'][URL]http://img227.imageshack.us/img227/2984/img03421wj7.jpg[/URL] to jest ten JRT niby? dla mnie to ewidentnie foksterier:cool1: [B]nie, nie to jak najbardziej foks, to ten poniżej jest JRT[/B] [URL]http://img227.imageshack.us/img227/7476/img03511aj6.jpg[/URL] a to rzeczywiście jakiś... ajrisz:diabloti:[/quote] [B]no właśnie ten jest JRT. czyli co to ostatecznie według ciebie? jagdterier? nic?[/B] [quote name='Doginka']Myślę, że jak posiedzimy nad tym razem, to się uda [B]super. po weekendzie? ale u mnie się umawiamy i ...:popcorn:[/B] Super foty :loveu: - kradnę je do fotogalerii:diabloti:[/quote] [B]RATUNKUUUU, ZŁODZIEJ!!!!:diabloti:[/B] [B]myślałam, ze bardziej będziesz chciałą te foty, jak się szczyle bawią:p.[/B] [quote name='Sallcia']Witamy sie poraz pierwszy.:diabloti: Zofia jest przesłodka [ ciekawe imię.:cool3:] Będziemy zaglądać tu często i zapraszamy do nas.:loveu:[/quote] [B]witamy serdecznie, zapraszamy koniecznie i na pewno wpadniemy zaraz na rewizytę obejrzeć zmęczonego szczęściarza. a imię czy dziwne? byłoby, jak by się nazywałą kuba, albo michał:evil_lol:. w końcu to dziewczyna.:cool3:[/B] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/ebde2e72d6252abc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/aea55d12c6c3c31b.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]A nie mówiłam, że włazi do wody i pływa?? CUD![/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/2dead12eb2c98d90.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol: [B]cyrkówka moja słodka:loveu:[/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/0bda93f01f6fc80d.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol:[B] świetnie wyszło[/B] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/5ef030e77bb060f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/0a8476274935ee5e.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]bardzo fajne zdęcia z młodszym daalekim kuzynem [/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/008aa79285dd8f43.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/05587d94d4bd5b15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/c8d77dfd3b6a733d.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]ło matko, jaka ja piekna jestem :roll:[/B] [quote name='Doginka'] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/02c2e8520b350d15.jpg[/IMG][/URL][/U] [/quote] [B]a jednak złapał zosię aparat :multi:[/B]
  7. [quote name='Tinka:)'][URL]http://img227.imageshack.us/img227/2984/img03421wj7.jpg[/URL] to jest ten JRT niby? dla mnie to ewidentnie foksterier:cool1: [B]nie, nie to jak najbardziej foks, to ten poniżej jest JRT[/B] [URL]http://img227.imageshack.us/img227/7476/img03511aj6.jpg[/URL] a to rzeczywiście jakiś... ajrisz:diabloti:[/quote] [B]no właśnie ten jest JRT. czyli co, jagdterier? nic?[/B] [quote name='Doginka']Myślę, że jak posiedzimy nad tym razem, to się uda [B]super. po weekendzie? ale u mnie się umawiamy i ...:popcorn:[/B] Super foty :loveu: - kradnę je do fotogalerii:diabloti:[/quote] [B]RATUNKUUUU, ZŁODZIEJ!!!!:diabloti:[/B] [B]myślałam, ze bardziej będziesz chciałą te foty, jak się szczyle bawią:p.[/B] [quote name='Sallcia']Witamy sie poraz pierwszy.:diabloti: Zofia jest przesłodka [ ciekawe imię.:cool3:] Będziemy zaglądać tu często i zapraszamy do nas.:loveu:[/quote] [B]witamy serdecznie, zapraszamy koniecznie i na pewno wpadniemy zaraz na rewizytę obejrzeć zmęczonego szczęściarza. a imię czy dziwne? byłoby, jak by się nazywałą kuba, albo michał:evil_lol:. w końcu to dziewczyna.:cool3:[/B] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/ebde2e72d6252abc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/aea55d12c6c3c31b.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]A nie mówiłam, że włazi do wody i pływa?? CUD![/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/2dead12eb2c98d90.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol: [B]cyrkówka moja słodka:loveu:[/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/0bda93f01f6fc80d.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol:[B] świetnie wyszło[/B] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/5ef030e77bb060f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/0a8476274935ee5e.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]bardzo fajne zdęcia z młodszym daalekim kuzynem [/B] [quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/008aa79285dd8f43.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Doginka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/05587d94d4bd5b15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/c8d77dfd3b6a733d.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B]ło matko, jaka ja piekna jestem :roll:[/B] [quote name='Doginka'] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/254/02c2e8520b350d15.jpg[/IMG][/URL][/U] [/quote] [B]a jednak złapał zosię aparat :multi:[/B]
  8. to jest naprawdę ładny pies i mimo wszystko radosny.. orpha, strzeliłam i przerobiłam niezłą fotkę amona, a potem jej nie skopiowałam do pędraka...:shake:. jutro mam nadzieję nie zapomnieć do pracy. ale coś tam wkleiłam haszczaków mimo wszystko.... nie będę wysyłać ci tych fot mejlem, bo są ciężkie, usram się, po prostu wypalę ci płytkę (tylko się przypomnij po weekendzie, jakbym zapomniała...)
  9. akurat szerzej się uśmiechnął do zdjęcia:cool3:. niesamowite podobieństwo...
  10. toż to bracia bliźniacy są! takie same mordy, oczy i uśmiech...
  11. nie powiecie mi, że wojtuś: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10211867&highlight=wojtu%C5%9B#post10211867 i chaplinek to dwa różne psy:crazyeye:!
  12. a no widzisz... więc dobrze zapamiętałam z tym manchesterem :multi:. a co do dobermana, to akurat właściciel mi powiedział - miałam nosa, bo jak zaczął latać (pepe nie właściciel) to opowiedziałam o znajomym whippecie (skojarzenie samo się nasuwało, ale przecież przez prędkość, a nie wygląd), na co właściciel powiedział, ze w nim faktycznie jest whippet. to ja na to, że chyba taki zmieszany z dobermanem, żeby był masywniejszy i nie taki przezroczysty :evil_lol:. no i usłyszałam, ze faktycznie cos tam z dobermanów dolewano, ale tylko na początku. nawet, jesli tam dobermana nie ma (mi nie zależy ;)) to i tak wygląda, jakby był:shake:. koojarzy się też z pinczerem. niemniej jednak manczesrerskiego teriera wcześniej nie widziałam. a pepe to elektron.
  13. myslą, że muszą podać powód odmowy i wymyślają banialuki...
  14. takie trzymane w zamknięciu kaspary hausery... ręce opadają, jak państwo polskie zachęca do draństwa...
  15. [quote name='JoSi']Mnie chodzi po głowie zebranie najciekawszych wątków z lekką korektą i napisanie w postaci książki pt. "Już w nowym domu" czy jakoś tak. Niektóre historie czyta się z bijącym sercem mimo pewnej wiadomości o psie, który miał szczęście. [/quote] och tak, czyta się niektóre historie jak njalepszą literaturę. mi już chodzą po głowie konkrety, pomysły i projekt, ale ciii, nie zapeszajmy:cool3:.
  16. rozkoszna niya: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3312/img0393rq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7476/img03511aj6.jpg[/IMG] bitwa na śmierć i życie: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4619/img03541ot9.jpg[/IMG] pijane dzieci we mgle: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2825/img03531kw8.jpg[/IMG] zofia i dziecię: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7931/img03571fq2.jpg[/IMG] plakat z beaglem wroli głównej :p: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4003/img03701vq6.jpg[/IMG] poważna rozmowa: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/451/img0397fh9.jpg[/IMG] a to pepe - rasa wygenerowana z whippeta i dobermana (przynajmniej początkowo, bo dokładnie nie pamiętam). nie pamiętam też nazwy, ale kołacze mi się westminster i dorchester, czyli jakoś z angielska. wymyslili go do polowań na zwierza w norach (pepe mógłby sie uczyć od zośki). pepe tryska energią, od spuszczenia ze smyczy popylał po łące jak wariat, nie zatrzymał się ani na chwilę. myślę,że jak siedzi w domu, to występuje poważne niebezpieczeństwo implozji :evil_lol:. najczęściej oko odbierało pepe tak, jak na plakacie z beaglem:p. a to zdjęcie zostało zrobione cudem jedynie: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/522/img03741nr7.jpg[/IMG]
  17. dwa śliczne szczyle na dwóch (ślicznych:p) obrazkach: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/456/img03241cn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4538/img03242qp0.jpg[/IMG] bazgrołek... i inni: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7646/img03341zj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3387/img03401qz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2984/img03421wj7.jpg[/IMG] kumple: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9682/img03431gz0.jpg[/IMG]
  18. eee tam, w nowym wątku też będą offy, zawsze tak jest, nie widzę sensu rozmawiania o jedym psie w dwóch wątkach...
  19. 2 domy opieki odpowiedziały, że nie przyjmują pensjonariuszy ze zwierzętami:shake: - jeden nawet wymyślił powód - sanepid:crazyeye:!
  20. a teraz szczeniory ze skaryszaka z ciocią doginką (zabujała się dziewczyna:eviltong:), pewna para haszczaków i inne sierściuchy... [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1373/img0368lc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9027/img0371ua8.jpg[/IMG] sarenka: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9153/img02911pv0.jpg[/IMG] frodo (biały) i bazgroł :cool3:: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8825/img03161dy7.jpg[/IMG] imageshack cóś przyciężkawo dziś chodzi... dowklejam później jeszcze
  21. bardzo ładny jest, dzięki, ale... , ale ja mam pomysł na banner zosioblogowy - usiądziemy razem, to ci powiem, co mi chodzi po głowie od kilku dni - po długim weekendzie, bo jadę na mazury :multi:. a da się zrobić tak, żeby podlinkować kilka rzeczy? a może oprócz bannerka mżna wrzucić zwykły link w podpisie dodatkowo?
  22. Wkleję dziś u zosi szczeniory ze skaryszaka i trochę haszczaków. a tymczasem - bijcie pokłony, bóg amon patrzy! [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7871/img03951ri2.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6747/img038811da4.jpg[/IMG]
  23. [quote name='malawaszka']została wzięta z pseudoschroniska, gdzie wrzuconą ją na wybieg psów bo ktoś nie zauważył, że to sunia [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  24. ciałko ledwo widoczne głównie. jakoś nie widzę na początku- skąd ona taka chudzina się zrobiła? nieśmiała jest? długo się błąkała?
  25. [quote name='orpha']ranyyyy alez ja bym chciala ja spotkac !!! :mad:[/quote] podpowiem ci -pani aktualnie znajduje się w instytucie hematologii :cool3:
×
×
  • Create New...