-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
słusznie, nie policzyłam powrotu :shake:. klatka dla bursztyna - 300 iles tam złotych - klatak być moze będąca jedyną szansa na chodzenie.. a czas biegnie - on sie chce ruszać i wstawać, a po prostu nie ma prawa... nie mówiąc o długu w lecznicy z operację. ja sama czekałam na zośkę (na szczęście krótko) wiem, jak człowieka ciśnie - ale po prostu byłoby to marnowanie bardzo duzych pieniędzy tam, gdzie to jest jednak zbędne, kosztem bardzo ważnych i pilnych potrzeb.... dopuszczam jedna sytuację - dłuższy czas nic nie znajdziemy -wtedy awaryjnie kombinujemy płatny transport. jesli znajdzie się transport bezpłatny (bądź patny symbolicznie), to te osoby, które dorzuciłyby sie do transportu niech przeznaczą swoją działkę na wybraną pilną psią tragedię, ok? poczekajmy kilka dni -ludzie mimo wszystko sa na urlopach, więc nawet, jak powracali dziś do pracy, to nie zaglądają od razu na dogo, mają co robić :cool3:. ja wrzuciłam info na goldenline dla ludzi z rzeszowa i dla ludzi z rzeszowa w wawie -ale dajmy im czas na ew. odpowiedź... to nie transport warszawa-łódź, ale bardziej nietypowa sprawa... będzie dobrze. przecież najważniejsze się dokonało: chaplina czeka wieeelka niespodzianka: PRAWDZIWY DOM :multi:. reszta się ułoży... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wow - na wątku transportiowym jets oferta ok 40 zł za 100 km, to niemal dwa razy taniej. pisałam do Neczki juz, ale powtórze publicznie - jeśli przyszła właścicielka bardzo niecierpliwa, to powinna pokryć proponowane koszty płatnego, szybkiego transportu. jesli nie może, to szukajmy, cos się znajdzie (znalazło sie dla zosi po ok tygodniu), a pieniądze przeznaczmy dla takich przypadków, jak pixie czy bursztynek - to jest naprawde o niebo wazniejsze. chaplin da radę. elmira też -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w wątku transportowym nic pasującego nie ma? -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
prywatne przytulisko w podwarszawskich łomianakch: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111759 -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i obydwaj to typ "urocza pokraka" :diabloti: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
słuchajcie, nie mogę się powstrzymać, muszę ich razem zestawić:evil_lol:: chaplin: i Wojtuś: bracia, chocby nawet i mityczni :cool3:. twarze te same, wyraz oczu, usmiech... obydwoje są z jajem... sama nie wiem, który mi się bardziej podoba :roll: -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
sleepingbyday replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
nie doczytałam na wątku, ale gdzie w całej sprawie ( i w pomocy suczce) właściciel pixie? łagodnie przyjął wyrzucenie psa przez okno? nie chce juz pixie, nie zajmie sie nią? nie chce, czy nie może? czy coś w tej sprawie wiecie? ponoć on nie miał nic wspólnego... matko, wracamz wakacji, a tu mi jeden domownik drugiego przez okno wyrzucił... ja chrzanię... -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']juz Ci mowie czekaj na: kupiepsa; eoferty.com; psy.pl; pajeczyna; warszawa.gumtree; ogloszenia.aleokazja; na naszej klasie na watku lomiankowym; na razie tyle,ale jeszcze bede robic bo teraz dzwonilam w sprawie tej naszej olsztynskiej suni[/quote] anetek wystawiła ogłoszenia jka powyżej (czyli gumtree juz jest...) -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
sleepingbyday replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
o matko, polkę galopke masz z rodzina ostatnio :shake:... -
[quote name='Doginka'] [url]http://images6.fotosik.pl/260/86506da1d88564b7.jpg[/url] [/quote] ale on ma różówo fioletowe jajka....:crazyeye:. normalnie moja babcia miała takie begonie (chyba begonie :cool3:). przyroda wymyśla bardzo ciekawe kombinacje, no nie? no bo na grzyba mu taki wrzosik i róż na klejnotach??
- 21590 replies
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
tak czy siak sucz potrzebuje domu, ale bez waszej pomocy możemy nie dac rady... naprawdę potzreba ALLEGRO. czy ktos może śliwie zrobić aukcję?? ja mogę napisac tekst, ale nie mam konta.... -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
sleepingbyday replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
psy łapia szybko rózne rzeczy - być moze chaplin załapie, że wdomu się nie sika i będzie mógł być domowym pieskiem... ale być może wcale nie będzie tego chciał? niby psy ignoruje, ale może lubi mieć co ignorować :cool3:.. ależ byłoby słodko... elmiro weź do pary wojtka - będziecie mogli grać z rodziną w "znajdź 10 róznic" :evil_lol:... -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ja pisałam do GoniP w sobotę, orpha bodaj w niedzielę: cisza.... zresztą to było by dziwne, pies z tymczasu nawiewa, na chwilę przed adopcją, a tymczas cicho siedzi?? nie rozwiesiłam ogłoszeń, byc może dam rade zrobić to jutro... -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
prosze ciotek, bannerki nieaktualne: mamy już odpowiedź, czy stary równa się śmieć :eviltong:. (podpowiem: nie :lol:) -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
faktycznie wyglądaja podobnie... ale ja ostatnio znalazłam na dogo psa klona mojej śp. suczki... a oczy trochę inne. więc margines błędu jest. nie za bardzo rozumiem, czy pipi jest adopotowana, czy czeka na tymczasie - skoro ew. nowy właściciel dziś wraca. ludzie, ja dziś wybierałam się rozwieszac ogłoszenia o psie do adopcji, to nie wiem, mam czekac??? orpha, daj znac, jkaby co smsem- ja dziś ju zraczej nie bede na sieci. u mamy wpadlam, ale teraz wolaja mnie na tort! tez probowalam dodzownic sie do lamii, ale nie odbiera.... -
wow, gratulacje Doginko! mój wuj jest urzędnikiem państwowym, ale starego pokolenia i egzaminowali go po '89 -zdał i aktualnie siedzi jako attache w sztokholmie -beznadzieja, bo miał siedziec w tunezji :shake:. ponoć trudne tam egzaminy, ale to pewnie plotka... :evil_lol:. zaocznie? czy wieczorowo? nie znam nikogo, kto ostatnio miałby coś wspólnego z tym kierunkiem, niestety.. PS- patrzcie dziołchy, jaki śliwka ma fajny bannerek od mru: do dostania całkiem za darmochę (promocja:cool3:) na stronie śliwki... boże, jaką ja uprawiam reklamę zakazaną...:oops:
- 21590 replies
-
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
wiedziałam, że to musi być proste jak konstrukcja cepa :oops:. senks macz. PROSZĘ CHĘTNĄ OSOBĘ O ALLEGRO DLA ŚLIWKI :eviltong: -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
sleepingbyday replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
wow, jak to zrobiłaś:crazyeye:? a jak teraz wkleić, żeby działało jako podpis :oops:? LUDZISKA wielka prośba O ALLEGRO DLA ŚLIWKI węgierki :cool3:: Śliwka nie ma allegro, a wg znawców to najlepiej działa. a ja wysmazyłam dwa ogłoszenia- po francuskiemu i po angielskiemu - jutro z przyjaciółka porozwieszamy je na saksiej kępie- tam mieszka dużo francuskojęzycznych rodzin, byc może.... tu macie angielską wersję (francuska jest analogiczna): [CENTER][B][FONT=Book Antiqua]HAPPY[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Book Antiqua]TOGETHER ![/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6290/17906726ip6.png[/IMG][/CENTER] [B][FONT=Book Antiqua]I was very scared when the thunders begun last weekend. I started to run… I didn’t think clearly, but my owner should have… The next thing I remember were strange ladies petting me, and talking about my collar without any address or phone number. [/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua]They were looking everywhere for my master, without any success. But I’m not unhappy - they didn’t give me away to the shelter. I’m a baby girl and to young to be there, to funny, to cheerful, to obedient… they say. I even met some kids and cats to see if I like them or not. Well, how cats or children can disturb, they like to play like me![/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua]I’m still not unhappy, but… I want to be happy – happy together with a Real Family, that think about ID tag![/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua]Want to meet me? Call my temporary guardian - [/FONT][/B][B][COLOR=red][FONT=Book Antiqua]507 47 62 39[/FONT][/COLOR][/B] -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
sleepingbyday replied to erka's topic in Już w nowym domu
szukałam śliwki na allegro, nie znalazłam, ale... znalazłam xanta :razz: -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
sleepingbyday replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
jaka miłość wielka :crazyeye:. u mnie to nie przejdzie. zośka pluje na ślwikę (na tymczasie, młode cielę szukające odpwoiedzialnego opiekuna, który przyczepi jej identyfikator do obroży :angryy::angryy:). a śliwka nic sobie z tego nie robi, nawet zośkę karci, to zośka zamiast się pogodzić z faktem dalej fochy, nerwy i trzęsionkę zazdrości pokazuje...:shake:. inna sprawa, że śliwka też zaczyna zazdrością się wykazywac. a mase spoczynkową ma tak 2x większa od zofii.. ech... szukamy pilnie domu, zwłaszcza stałego, ale tymczas też - zośka lepiej uspołeczniłaby się z jakims męskim i njalepiej pierdołą na tymczasie. śliwka ją pzreraża i przygnębia bardzo. -
za zrzeczone nie płacimy - szukamy domów tymczasowych
sleepingbyday replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
powinine się nazywac batman :cool3: -
staruszek LISEK - ma dom - dziękuję wszystkim,którzy mu pomagali
sleepingbyday replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
autorka wątku zamilkła... a pytania były...